Ёшки_Матрёшки• 24 февраля 2024

Розлученя

Я розлучилася ще 4 міс. тому але колишній не іде з моєї квартири. Постійні маніпуляції і давління на жалість або я не піду від дітей. А для дітей не робить нічого і грошей ні копійки і т.д. У мене питання ( ключі я забрала) якщо буде ломитися чи можу я викликати поліцію і чи допоможуть. Він не прописаний. Мені треба ще тихенько щоб діти не злякалися
автор Ёшки_Матрёшки • 24 февраля 2024
Ответ длярукиЖимолости
значит припугните полицией
І поліцією і воєнкоматом не працює. Забрала ключі, вимкнула домофон буде і сьогодні ломитися викличу поліцію

Как нефиг делать• 24 февраля 2024
Ответ длярукиЖимолости
а если не обижал, то надо договариваться. ситуации разные бывают. двое детей от мужчины, годы вместе.
а если бы это он ее на лавочку выгнал? и некуда идти? я бы на общую ситуацию смотрела
У автора своя квартира, никто ее на лавочку не выгонит. А развод длится, минимум месяц, за это время мог найти себе жилье. Автор не должна терпеть чужого мужика у себя дома, даже, если он ее не обижал
Как нефиг делать• 24 февраля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Моральні приниження, повна без участь у вихованні і житті дітей. Прийшов проспав і пішов на роботу при цьому грошей ні копійки, мені через борги по комунальним розблокували рахунки і я ледь виплуталася. В нього купа кредитів, каже через мене але ми і копійки не бачили
Вам з/п не отдавал?
автор Ёшки_Матрёшки • 24 февраля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Мене ще убило те як свекруха відреагувала на розлучення. Це скільки ще він зможе пожити? А потім що йому на вулицю іти?
Как нефиг делать• 24 февраля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Не брала то навіть моесу татові на фейсбук писала і проклинала.
Пусть и родители ваши ее заблочат
автор Ёшки_Матрёшки • 24 февраля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Вам з/п не отдавал?
Ні
автор Ёшки_Матрёшки • 24 февраля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Пусть и родители ваши ее заблочат
Та папа так і зробив
Как нефиг делать• 24 февраля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Скажите свекрови, что нисколько не может у вас жить. А насчет куда ему идти - это его и ее проблемы, а не ваши
автор Ёшки_Матрёшки • 24 февраля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Прийшов одягнув теплі штани, попрощався з дітьми назавжди, мені сказав, що я буду винна в його смерті і пішов. Така маніпуляція......та мабуть краще хай совість мучає ніж таке життя.