Не цілуюсь з бодуна• 24 февраля 2024

Беженки/эмигрантки, вы выходили сегодня на митинги?

В поддержку Украины.
В каком городе?
сладкий_ноябрь• 24 февраля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Так Вы сами себе противоречите)
Якобы отправляете помощь и согласны.что не нужно донатить)))
Что за реакция странная у Вас?)
Перечитайте ще раз те, про що я писала.
Ирина-bbd0• 24 февраля 2024
Ответ дляJannyMoney
ну, ну) Тогда хорошо вам помитинговать. Когда в следующий раз идете?
Я в Украине живу)))) и благодарна всем митингующим и поддерживающим сопротивляющуюся кацапне Украину!
lilu1990• 24 февраля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Так зачем Вы с рашистками по политтемам украинским бродите.если навсегда из сердца вон?)))
А нащо ви бродите за тими хто бродить із російськими наративами?
lilu1990• 24 февраля 2024
Ответ дляNoel
Визнають, що це злочинна проти нас війна, Україна має перемогти. Наш програш – їх програш, бо це загроза європейській безпеці.
І це все дякуючи мітингам?
Борисфенка• 24 февраля 2024
Ответ дляJannyMoney
да, дальнобойные дают. Таурусы нет.
То на днях ще доголосують.
Кричалка сьогодні на марші була правильна:
’Save Ukraine - save Europe’.
Ирина-bbd0• 24 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Перечитайте ще раз те, про що я писала.
Что там перечитывать?
за крок до весни• 24 февраля 2024
Ответ дляseami
Дівчата, а на заходи у ваших містах громадяни інших держав приходять? Я бачила сьогодні грузинські прапори і одного учасника з сирійським. Також читала, що десь рух RAW брав участь в якихось містах, бачила їх мітинг у 2022 ще, але окремо.
На жаль, приходять
І не цураються просувати своє адіннарот
Мене це найбільше відштовхує від заходів, але у такий день як сьогодні все рівно йду
Noel• 24 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Щоб глибоко розуміти стан речей пересічному громадянину, це треба прослухати не одну годину лекцій з історії. Головне щоб стан речей розуміли ті хто підписує передачу таурусів.
Вони також не всі розуміють. От клянусь вам! Ті, хто підписує також або лінчться слухати ці лекція, або фіг його знає чого вони цього не роблять. Дарую їм книжки Снайдера, Жадана.
Ирина-bbd0• 24 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Я тут на украинском форуме вроде.в темах про Украину. Я виновата в том.что отребье кацапское тут лазит?))))
Может нам еще по земле украинской не бродить потому что тут ждуны и кацапы?
Нащо ваш зять бродить за кацапами с автоматами?
lilu1990• 24 февраля 2024
Ответ дляNoel
Я думаю, що це розуміння приходить з іншими обставинами - розворотом США, триндєжом трампа, дибільними промовами путіна, завдяки данним про подальшу підготовку Росії і масштаби цієї підготовки а ще розвідданим про плани Кремля.
zztop-b844• 24 февраля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Не придумывайте здесь рашистов. Вы прекрасно понимаете что недовольство есть и оно выливается и в этот форум

Нет настроя спорить, да и времени нет, да тема не об этом
lilu1990• 24 февраля 2024
Ответ дляNoel
А чому вони власне мають у те вникати? У них своє життя і проблеми
Natka A.• 24 февраля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Дякую Вам!
Бо я не уявляю, як можна знаходитись в Україні і писати: ’На фіга ці мітинги. Сидіть там тихо і не відсвічуюте’
Бо будь який мітинг, це нагадування місцевим, що війна не закінчилась.
А місцеві обирають владу, яка орієнтується на свій електорат.
Noel• 24 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
І це все дякуючи мітингам?
Не тільки, звичайно. Мітинг – це один з інструментів. І їм не слід нехтувати
Noel• 24 февраля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Рашистам нужна противоположная картинка и забвение.
Так, ви праві. Не допустимо цього
lilu1990• 24 февраля 2024
Ответ дляNoel
Ок, дяк, я вас зрозуміла, але сама би не ходила. Не люблю скупчення людей, наміри яких мені направду невідомі.
ludashka• 24 февраля 2024
Дочка (25 років) в Берліні, виходила сьогодні
Ирина-bbd0• 24 февраля 2024
Ответ дляzztop-b844

Недовольство кого? Выехавших навсегда или секты хороших оккупантов?)))
Мимимиии)
seami• 24 февраля 2024
Ответ дляза крок до весни
На жаль, приходять
І не цураються просувати своє адіннарот
рузькі? Чесно кажучі, я теж підтримую варіант, коли їм виділили окремі часи для заходів, ну який одіннарод…?!!
Ирина-bbd0• 24 февраля 2024
Ответ дляNatka A.
Дякую Вам!
Да ну мы же видим кто это пишет))))
Не в первой же теме)))
Украинцы такого не напишут ибо знают как это важно во всех аспектах!
Это греет и поддерживает!
Noel• 24 февраля 2024
Ответ дляJannyMoney
Люди перепрошитые рашкой на такие мероприятия не пойдут. Ничего вы им не докажете. Гос. сми прекрасно доносят действительность. С фото, проф. статьями, анализами. Ежедневно на многомиллионную аудиторию.

Если вы считаете нужным ходить на митинги, то никто ж не против. Но и также никто не обязан ходить, если не видит от них пользы.
Ви просто знайдіть інформацію, якщо дійсно хочете аби ваша позиція була обґрунтована, приклади, коли мирні мітингі приносили майже моментальні позитивні результати. Такі дослідження є в вільному доступі
lilu1990• 24 февраля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Ви знаєте що я вас люблю попри все. Але мені тема мітингів завжди була не зрозуміла.
Ирина-bbd0• 24 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Еще раз-нащо Ваш зять бродить за кацапами з автоматами?
Noel• 24 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Я кажу про депутатів партій, членів європейського парламенту. Це їх обов’язок
Inna_ya_krasivaya• 24 февраля 2024
Ответ дляNoel
да
фото из Мюнхена
(не мое)
lilu1990• 24 февраля 2024
Ответ дляNoel
Але ми не є членом ЄС.які у них обов´язки щодо нас?
lilu1990• 24 февраля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
З пультом від дрона. Бо так треба. Це питання принципу
JannyMoney• 24 февраля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
так вы не ходите? поводов нет? народ всем доволен?
Ирина-bbd0• 24 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Лилу.переиначу.балута ненавидит Украину и никогда не хотела в ней жить))
Яки в нейи обовьязки до нас.что Вы лично первая исстрадались сегодня ночью у нее в теме о дорогах)))
Кстати в теме о задвухсоченном кацапском блохолёте Вас не было))))
Ирина-bbd0• 24 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Ах принципу?))))
А у меня не может быть принципов?)))
Смотрите.сейчас запутаетесь))))