Ліплю вареники• 24 февраля 2024

Чоловік вимагає, щоб я переїхала до мами, поки дитині не виповниться 3 роки.

Я зараз вагітна, 12 тиждень
Як тільки він про це дізнався (на 4-му тижні) почав вмовляти переїхати до мами у Кіровоградську область на період вагітності. Тепер термін збільшився до 3х років дитини.
Аргумент - у Києві небезпечно. Треба щоб дитина вміла ходити , так більші шанси врятуватись.
Я на це тільки кліпаю очима..коханки ніби немає, забезпечити фінансово нас може.
Каже, що буде приїзджати раз у місяць, частіше не вийде - робота.
Як на мене, то це кінець стосункам. А на його погляд - це безпека. Начитався новин про другий наступ на Київ.
Як вчинити? Може він правий?
Коплю на груди• 24 февраля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
А что у Вас было? В чем ошибка?
Там долго и нудно рассказывать, но в итоге муж сильно расслабился, жить в свое удовольствие оказалось гораздо веселее, чем быть мужем и отцом.
Смурфик• 24 февраля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Ну муж автора же отправляет куда подальше. Я ж не знаю, вдруг автор согласится и уедет.
Та похоже пообижается, но согласится и уедет. Хочет непонятно зачем нужна такая семья.
Ну это ж бля, я б таких пилюлей своему мужу вставила, просто за то чтобы он рассматривал даже такую возможность облегчить себе жизнь за счёт других. А он у меня тоже начальник отдела., если шо)
Баррикадница• 24 февраля 2024
Мені, наприклад, схожі наративи втюхували колеги-вчителі. Віддати дитину в село до бабусі. Виявляється, в нашій школі так робило більшість викладачів. Щоб можна було працювати та не паритися з маленькою дитиною. І це на постійній основі, при чому. Поки не дала зрозуміти їм, що це нонсенс для нашої сім´ї та, більше того, це не та робота, заради якої можна виправдати ці жертви.
І то були мами, викладачі- відмінники освіти. От так..
Пиу!Пиу!• 24 февраля 2024
Ответ дляnabludatel
Я в Запоріжжі. Не в курсі. Сьогодні з дитиною в парку гуляла. Тепло. +10. Повно людей на вулиці. Про русню під Запоріжжям запоріжці не в курсі.
Ну так, страх за два года притупляется. И почему бы не побравировать, как и 22-23.02.24 до следующего дня ’пи’. А потом писать здесь, как не верили, что будет так ужасно
Смурфик• 24 февраля 2024
Ответ дляБаррикадница
Ну це якись брєд, в моєму розумінні. Нащо народжувати дітей і ними не займатись. Для чого? Ну не хочеш ти цих напрягів, ну не роби дітей і живи собі спокійно. Це стосується що чоловіків, що жінок. Ну нахєра? Все одно з дітьми, вирощеними у бабусь, з батьками не буде того зв´язку, щоб казати ’це моє’. І ті діти з дитинства травмовані.
Баррикадница• 24 февраля 2024
Ответ дляСмурфик
Я їм сказала те саме. Люди не розуміли!! Для них робота на першому місці. І чужі діти, виявляється, теж. Зате заслужені вчителі України.
Пиу!Пиу!• 24 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Автор, я свого часу дуже цікавилася долею мирних беззбройних людей в епіцентрі військових конфліктів, мемуарів багато читала, спогадів, документів. Я була вагітна коли війна почалася і розуміння того як може скластися доля жінки з новонародженою дитиною в війну мене змусило бігти так далеко як тільки можна в перший же день війни. Ви не про те думаєте. Про дитину думайте
А навіщо думати? Якщо можна усіх потім винними зробити, окрім себе.
Часу не пройшло багато, а люди знову чекають на ’арестовича’.
Освічую темряву• 24 февраля 2024
Кінець стосункам му...к
Мафиозная• 24 февраля 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Ну мене і не виганяють з дому
Але все рівно якось неприємно..
Ну так и скажите мужу, что никуда вы не поедете, в безопасности вы себя чуствуете только рядом с ним. Он ваш защитник и опора. Так что пусть не надеется, что вы уедете.
AnnaOst• 24 февраля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Та гормони то така штука, вони трохи змінюють сприйняття реальності. Добре що там хоч чоловік при пам яті
Пиу!Пиу!• 24 февраля 2024
Ответ дляСмурфик
Ну откровенно говоря, то в данном случае наступление на Киев не может быть возможно. Если оно произойдет, то это будут откровенные ’поддавки’ нашей власти. Фактически с их согласия произойдет это наступление. Это должны все понимать
А Херсон и разминирование не был поддавками?
Сундучок с каникулами• 24 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
При памяти и отправляет жену в Кировоградскую обл? Если мыслить в разрезе наступления с севера и юга, то это не лучшая идея
Мафиозная• 24 февраля 2024
Ответ дляСмурфик
И что Вы отвечаете на эти его закидоны?
Ну молчит видимо, раз не спорит.
Самохвалова• 24 февраля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Может автор ему сказала что день безопасный)
Неизвестно как предзранялись
Тут половина ппа считает методом
А чим вас не влаштовує? 20 років користуємось
Мафиозная• 24 февраля 2024
Ответ дляСмурфик
Мне вот просто интересно, нахера они делают детей с нелюбимыми женщинами? Ну для, ну чувствуешь не твое - развелись и живи со своей. Ну назера делать проблемы всем, а потом ’ой, а я люблю другую’.
Потому , что так можно и потомства много после себя оставить и растить и обеспечивать это потомство придётся их матерям. Мужчина в лучшем случае будет копеечные алименты платить.
nabludatel• 24 февраля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Це все бла-бла. А прада в тому, що в нашій області руські з березня 2022 року не продвинулись ні на метр. ЗСУ ж в ході контрнаступу в 2023 року відбила кілька сіл. Тому ваші нагнітання на запорожців не діють.
Пиу!Пиу!• 24 февраля 2024
Ответ дляnabludatel
Ці запорожці самі собі вибрали до влади 80% проросійських. Навіть, із партії шарія сидить 5 депутатів. Так що питати у запорожців точно не будуть, як не питали у херсонців і мелитопольців. І тільки азовці в Маріуполі зробили так, що до Запоріжжя не дійшли. На себе взяли оборону запоріжжя. А там влада опзшна вже чекала, а начальників сбу та поліції вже не було в місті 23.02
автор Ліплю вареники • 24 февраля 2024
Ответ для90x60x90
А чого? Я б на вашому місті розглянула. Милий, в Кіровоградській області теж небезпечно, давай гроші, поїдемо з дитиною в Європу. Краще десь біля моря. Ну він же хоче, щоб дитина здорова була?
От коли будете на моєму місці, тоді і побачите
90x60x90• 25 февраля 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Ні, я на вашому навряд буду 😂😂😂😂