Моль Моллівна• 24 февраля 2024
Як поводиться чоловік, якщо ви у нього коханка?
Або ж як зрозуміти по поведінці, що чоловік одружений ?
Кудлата хмаринка• 24 февраля 2024
ці живі організми створені так природою, що по них не одразу і зрозумієш.
Моль Моллівна
• 24 февраля 2024
Ответ дляФорточка
А запитати не варіант?
Варіант, але ж не факт що правду скаже. Особливо коли початок стосунків
Форточка• 24 февраля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Тоді зустрічі призначайте ввечері в будні
Горлаю зрання• 24 февраля 2024
Ответ дляФорточка
Нехай приходить з родиною...
Форточка• 24 февраля 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Нехай приходить з родиною...
Так і вияснить автор. Сімейна вечеря
Рятівник Малібу• 24 февраля 2024
Ответ дляФорточка
А запитати не варіант?
А он прямо так скажет правду
Бараболька• 24 февраля 2024
По рівню відкритості. Пише-дзвонить ввечері. Знаєте його прізвище, де/ким працює, бачили документи (не спеціально). Залучається у Ваші справи, які вимагають багато часу.
Рятівник Малібу• 24 февраля 2024
Ответ дляФорточка
Если семья мужчины находится в другом регионе/другой стране, он может встречаться с любовницей даже в будни
Мамина квіточка• 24 февраля 2024
Если вы ему можете вечером позвонить и он возьмет трубку.
Ну и домой к аебе зовет.
Рятівник Малібу• 24 февраля 2024
Ответ дляМамина квіточка
Ну и домой к аебе зовет.
Если мужчина живет отдельно от жены, он может брать трубку даже вечером
Мамина квіточка• 24 февраля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Да, конечно, но все равно есть признаки....прячет ли телефон, уходит ли говорить и прочее прочее прочее.
Кредитная• 24 февраля 2024
Просите выставить совместные фото, смотрите на реакцию
Смотрите, знакомит ли со своими друзьями и их женами, если не хочет, то почему
Н@Диете• 24 февраля 2024
Якщо йому зручно зустрічатись в будні, а не в вихідний день, то 100% одружений або в стосунках