Мрію про космос• 24 февраля 2024

После ботокса упали брови

Девочки, оно вернеться на место?
Это неправильно укололи или почему так?
автор Мрію про космос • 24 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Что здесь вообще можно понять , хосспади ?!🤦‍♀️
Тогда уж нужно фото до
А то понеслись экспертессы писать что да, упали .
Так первое фото до
Жена миллионера• 24 февраля 2024
Ответ дляМрію про космос
От у меня тоже птоз, но стало ще хуже.
Я з олійкою для обличчя деколи масаж роблю - типу шкіру лобу до верху масажними рухами підтягую, - помагає. Але не знаю чи це добре робити зразу після інʼєкцій.
Кили и Манджаро• 24 февраля 2024
а кололи які зони?
Напланетянка• 24 февраля 2024
Ответ дляМрію про космос
Серйозно?
макс півроку стане як було, теж стикалася, в мене набряковий тип, більш-менш пристойно за місяць піднімаються
Жена миллионера• 24 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Причем здесь Ваш ксеомин?
И ксеомином можно наделать дел
Успех процедуры заключается только в мастерстве врача
При тому що в мене при Ксеоміні частково міміка зберігається, на відміну від Ботоксу. Колю роками в однієї лікарки. Вперше вклола Ботокс то одна брова як у автора впала зовсім.
Христя в тiстi• 24 февраля 2024
Ответ дляМрію про космос
От у меня тоже птоз, но стало ще хуже.
Значит такой мастер, обязательно коррекция через 2 недели, может она бровь выше поднялась, может в каких-то точках доколоть надо, обычно потом врач смотрит и колет в те мышцы которые являются противоположными этим, чтобы уровнями всё и было красиво.
автор Мрію про космос • 24 февраля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
а кололи які зони?
Лоб і міжбровку
Садоводница• 24 февраля 2024
Ответ дляМрію про космос
Так первое фото до
Да? А я не вижу разницы. Думала это оба фото после.
Подскажите пожалуйста, вы кололи только межбровку? Или весь лоб?
Мне скоро на межбровку идти, переживаю немного...
А я нівроку• 24 февраля 2024
Ответ дляМрію про космос
Так первое фото до
Я не вижу например отличия...ничего у Вас не упало...то Вы ещё не видели, как падает..У Вас просто такие ощущения, потому что 1 раз сделали
Галя-краля• 24 февраля 2024
Ответ дляМрію про космос
В смислі, яка корекція?
Я після того як стає бртокс хожу на корекцію, іноді треба підколоть.
Самий перший раз в мене таки дісно впали брови і довелось чекати, але косметолог на наступний раз це врахувала. Хожу лише до неї, бо вона знає, куди колоти тепер.
автор Мрію про космос • 24 февраля 2024
Ответ дляНапланетянка
Ну в мене два тижні, після процедури помітила, що ,,ефект’. Тобто, можна сподіватися, що ще через два тижні може стати краще?
Невгамовна шахиня• 24 февраля 2024
Ответ дляМрію про космос
Так первое фото до
Вообще разницы нет как по мне . У Вас просто нависшее веко .
На коррекции добавляют если надо , от Вам надо хвосты чуть приподнять и всё будет норм
КоролеВешна• 24 февраля 2024
Я вообще не могу понять по бровям
Вижу на 2 фото больше отек на веке
автор Мрію про космос • 24 февраля 2024
Ответ дляСадоводница
Лоб и межбровку.
Начальник Анонимов• 24 февраля 2024
Ответ дляМрію про космос
Корекцію ботокса?
Ви перший раз? Так, через 2 тижні дивляться на результат. І докалують. Іноді це навіть безкоштовно
автор Мрію про космос • 24 февраля 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Так, вперше
Конфиденциальность• 24 февраля 2024
Нічого собі
Мені 37 ні разу не робила
Але вже помітила що лоб страшненький
То думаю треба щось колоти чи після цієї теми краще не треба
Психологічка• 24 февраля 2024
Ответ дляМрію про космос
Так первое фото до
Глаз как шарпей стал .
Идите у сауну , она нейтрализует ботокс
автор Мрію про космос • 24 февраля 2024
Ответ дляПсихологічка
Глаз как шарпей стал .
Идите у сауну , она нейтрализует ботокс
Лоб такой класный стал, но вот глаза((((
Невгамовна шахиня• 24 февраля 2024
Ответ дляЖена миллионера
Я колю разные препараты и еще раз повторюсь , можно и ксеомином уложить брови или сделать им взлет . Препарат здесь вообще не причем .
Ксеомин просто компот , он очень слабый . Но если ввалить не в ту точку и больше ед чем надо он тоже может испортить внешний вид
Просто Ваш проверенный доктор один раз натупила, но не призналась Вам , вот и всё
ШобВам_КакНам• 24 февраля 2024
Ответ дляМрію про космос
Перший раз вколола. Нічого не казала.
Когда кололи ?
Если передоз -через три недели пройдет, у меня такое было дважды , но я сама просила залить в бетон )
Если не туда укололи - то месяца три-четыре , если не вывести . Вывести можно микротоками , витамин Б
Начальник Анонимов• 24 февраля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Нічого собі
Мені 37 ні разу не робила
Але вже помітила що лоб страшненький
Мені 37 і лоб в мене ідеальний уже 3 роки) я дурна, що не робила цього раніше. Така пом´ята до цього була. Дуже ті зморшки додавали мені років і я комплексувала
Психологічка• 24 февраля 2024
Ответ дляМрію про космос
Что классного ? Обычно несеестесовенно натянут и блестит как у кота яйки )
БезникаяЯ• 24 февраля 2024
Багато вкололи. Щоб пришвидшити відновлення сходіть на мікроструми. Ще мені колись прокололи мезо по лобу і теж пришвидшило відновлення
автор Мрію про космос • 24 февраля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Когда кололи ?
Нет, уколола меньше, чем надо, но взялось хорошо.
автор Мрію про космос • 24 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
От якраз в тому і справа, що вколола менше набагато, ніж потрібно. Ну так сказала
Начальник Анонимов• 24 февраля 2024
Ответ дляЖена миллионера
Це взагалі не можна робити, якщо є ботокс. Воно все нафіг оперативно зникне) ну тобто ботокс при масажі. Нащо тоді колоти?)
БезникаяЯ• 24 февраля 2024
Ответ дляМрію про космос
Менше ніж що)?
Є протокол, а є Ваша індивідуальна доза.
Значить Вам потрібно меньше і можливо в іншій техніці. Набряків немає?
КрестьянинДиор• 24 февраля 2024
Ответ дляМаю сечі
Ппц, нахрен себя уродовать.
Ви що, тут же чи не 20 вже рекомендують терміново колоти. Більшість думає, що без 1 залому одразу красунями стануть
автор Мрію про космос • 24 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Менше ніж що)?
Набряків де саме? В мене в принципі завжди є набряки, і до ботоксу були. Вранці в обличчя набрякше після сну.