Мрію про космос• 24 февраля 2024

        После ботокса упали брови
Девочки, оно вернеться на место?
Это неправильно укололи или почему так?

			Мрію про космос
		• 24 февраля 2024

                        Ответ дляНевгамовна шахиня

                        Что здесь вообще можно понять , хосспади ?!🤦♀️
Тогда уж нужно фото до
А то понеслись экспертессы писать что да, упали .
                Тогда уж нужно фото до
		Так первое фото до

Жена миллионера• 24 февраля 2024

                        Ответ дляМрію про космос

                        От у меня тоже птоз, но стало ще хуже.

		Я з олійкою для обличчя деколи масаж роблю - типу шкіру лобу до верху масажними рухами підтягую, - помагає. Але не знаю чи це добре робити зразу після інʼєкцій.

                    Напланетянка• 24 февраля 2024

                        Ответ дляМрію про космос

                        Серйозно?

		макс півроку стане як було, теж стикалася, в мене набряковий тип, більш-менш пристойно за місяць піднімаються

Жена миллионера• 24 февраля 2024

                        Ответ дляНевгамовна шахиня

                        Причем здесь Ваш ксеомин?
И ксеомином можно наделать дел
Успех процедуры заключается только в мастерстве врача
                И ксеомином можно наделать дел
		При тому що в мене при Ксеоміні частково міміка зберігається, на відміну від Ботоксу. Колю роками в однієї лікарки. Вперше вклола Ботокс то одна брова як у автора впала зовсім.

                    Христя в тiстi• 24 февраля 2024

                        Ответ дляМрію про космос

                        От у меня тоже птоз, но стало ще хуже.

		Значит такой мастер, обязательно коррекция через 2 недели, может она бровь выше поднялась, может в каких-то точках доколоть надо, обычно потом врач смотрит и колет в те мышцы которые являются противоположными этим, чтобы уровнями всё и было красиво.

			Мрію про космос
		• 24 февраля 2024

                        Ответ дляКили и Манджаро

                        а кололи які зони?

		Лоб і міжбровку

Садоводница• 24 февраля 2024

                        Ответ дляМрію про космос

                        Так первое фото до

		Да? А я не вижу разницы. Думала это оба фото после.
Подскажите пожалуйста, вы кололи только межбровку? Или весь лоб?
Мне скоро на межбровку идти, переживаю немного...

                    А я нівроку• 24 февраля 2024

                        Ответ дляМрію про космос

                        Так первое фото до

		Я не вижу например отличия...ничего у Вас не упало...то Вы ещё не видели, как падает..У Вас просто такие ощущения, потому что 1 раз сделали

                    Галя-краля• 24 февраля 2024

                        Ответ дляМрію про космос

                        В смислі, яка корекція?

		Я після того як стає бртокс хожу на корекцію, іноді треба підколоть.
Самий перший раз в мене таки дісно впали брови і довелось чекати, але косметолог на наступний раз це врахувала. Хожу лише до неї, бо вона знає, куди колоти тепер.
			Мрію про космос
		• 24 февраля 2024

                        Ответ дляНапланетянка

		Ну в мене два тижні, після процедури помітила, що ,,ефект’. Тобто, можна сподіватися, що ще через два тижні може стати краще?

Невгамовна шахиня• 24 февраля 2024

                        Ответ дляМрію про космос

                        Так первое фото до

		Вообще разницы нет как по мне . У Вас просто нависшее веко .
На коррекции добавляют если надо , от Вам надо хвосты чуть приподнять и всё будет норм

                    КоролеВешна• 24 февраля 2024

		Я вообще не могу понять по бровям
Вижу на 2 фото больше отек на веке
			Мрію про космос
		• 24 февраля 2024

                        Ответ дляСадоводница

		Лоб и межбровку.

Начальник Анонимов• 24 февраля 2024

                        Ответ дляМрію про космос

                        Корекцію ботокса?

		Ви перший раз? Так, через 2 тижні дивляться на результат. І докалують. Іноді це навіть безкоштовно

			Мрію про космос
		• 24 февраля 2024

                        Ответ дляНачальник Анонимов

		Так, вперше

Конфиденциальность• 24 февраля 2024

		Нічого собі
Мені 37 ні разу не робила
Але вже помітила що лоб страшненький
То думаю треба щось колоти чи після цієї теми краще не треба
Мені 37 ні разу не робила
Але вже помітила що лоб страшненький

                    Психологічка• 24 февраля 2024

                        Ответ дляМрію про космос

                        Так первое фото до

		Глаз как шарпей стал .
Идите у сауну , она нейтрализует ботокс

			Мрію про космос
		• 24 февраля 2024

                        Ответ дляПсихологічка

                        Глаз как шарпей стал .
Идите у сауну , она нейтрализует ботокс
		Лоб такой класный стал, но вот глаза((((

Невгамовна шахиня• 24 февраля 2024

                        Ответ дляЖена миллионера

		Я колю разные препараты и еще раз повторюсь , можно и ксеомином уложить брови или сделать им взлет . Препарат здесь вообще не причем .
Ксеомин просто компот , он очень слабый . Но если ввалить не в ту точку и больше ед чем надо он тоже может испортить внешний вид
Просто Ваш проверенный доктор один раз натупила, но не призналась Вам , вот и всё

                    ШобВам_КакНам• 24 февраля 2024

                        Ответ дляМрію про космос

                        Перший раз вколола. Нічого не казала.

		Когда кололи ?
Если передоз -через три недели пройдет, у меня такое было дважды , но я сама просила залить в бетон )
Если не туда укололи - то месяца три-четыре , если не вывести . Вывести можно микротоками , витамин Б
Начальник Анонимов• 24 февраля 2024

                        Ответ дляКонфиденциальность

                        Нічого собі
Мені 37 ні разу не робила
Але вже помітила що лоб страшненький
                Мені 37 ні разу не робила
Але вже помітила що лоб страшненький
		Мені 37 і лоб в мене ідеальний уже 3 роки) я дурна, що не робила цього раніше. Така пом´ята до цього була. Дуже ті зморшки додавали мені років і я комплексувала

                    Психологічка• 24 февраля 2024

                        Ответ дляМрію про космос

		Что классного ? Обычно несеестесовенно натянут и блестит как у кота яйки )

                    БезникаяЯ• 24 февраля 2024

		Багато вкололи. Щоб пришвидшити відновлення сходіть на мікроструми. Ще мені колись прокололи мезо по лобу і теж пришвидшило відновлення

			Мрію про космос
		• 24 февраля 2024

                        Ответ дляШобВам_КакНам

                        Когда кололи ?
		Нет, уколола меньше, чем надо, но взялось хорошо.

			Мрію про космос
		• 24 февраля 2024

                        Ответ дляБезникаяЯ

		От якраз в тому і справа, що вколола менше набагато, ніж потрібно. Ну так сказала

Начальник Анонимов• 24 февраля 2024

                        Ответ дляЖена миллионера

		Це взагалі не можна робити, якщо є ботокс. Воно все нафіг оперативно зникне) ну тобто ботокс при масажі. Нащо тоді колоти?)

                    БезникаяЯ• 24 февраля 2024

                        Ответ дляМрію про космос

		Менше ніж що)?
Є протокол, а є Ваша індивідуальна доза.
Значить Вам потрібно меньше і можливо в іншій техніці. Набряків немає?
КрестьянинДиор• 24 февраля 2024

                        Ответ дляМаю сечі

                        Ппц, нахрен себя уродовать.

		Ви що, тут же чи не 20 вже рекомендують терміново колоти. Більшість думає, що без 1 залому одразу красунями стануть

			Мрію про космос
		• 24 февраля 2024

                        Ответ дляБезникаяЯ

                        Менше ніж що)?
		Набряків де саме? В мене в принципі завжди є набряки, і до ботоксу були. Вранці в обличчя набрякше після сну.