Путающаяся• 25 февраля 2024
Твердий шампунь
Купила багато і дорого. Для волосся не зайшло, не можу звикнути. Викинути шкода. Чи можна ним просто митися, як звичайним милом?
Українська зірочка• 25 февраля 2024
Використовую як дорожній варіант, в спортзал. Зручно, компактно.
Вообще не факт• 25 февраля 2024
А я ніяк не наважусь спробувати, шкода витратити кошти і раптом не підійде, а взагалі дуже важко підібрати шампунь, волосся дуже почало жирніти останнім часом.
Можете мені дати спробувати декілька)
За пересилку оплачу.
Можете мені дати спробувати декілька)
За пересилку оплачу.
Путающаяся
• 25 февраля 2024
Ответ дляВообще не факт
Можете мені дати спробувати декілька)
За пересилку оплачу.
Можете мені дати спробувати декілька)
За пересилку оплачу.
Я вам взагалі не рекомендую, в мене помите волосся виглядає як жирне, після того шампуню
Вообще не факт• 25 февраля 2024
Ответ дляПутающаяся
Дякую за пораду.