Щас ухожу• Изменено 25 февраля 2024

Чоловік привів іншу жінку додому.. мені треба підтримка

В дві години ночі привів жінку, зараз спить з нею на підлозі. Відноситься до неї з трепетом, а до мене як до непотребу. Ми разом 6 років, є грудна дитина, от поки я гралась і вклада спати, він крутив шашні з іншою. Це просто на голову не лізе 🫣 я такого неочікувала. Пьянка що робить з людьми. Втратив сім’ю заради якоїсь чужої( зараз в одній кімнаті я з дитиною нюхаємо їх перегар і слухаємо храп(
Вирішила не терпіти таке, а на наступному тижні їхати світ за очі, добре що є родичі за кордоном, якось справлюсь. Підтримайте мене будь ласка. Мені дуже боляче, дивитись як він тулиться до неї і обіймає 😭 Боляче за дитину, яка буде рости без рідного батька 😭😭😭
Шалена красуня• 25 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
А у автора за 6 років не зібралася подушка?
Сильно сомневаюсь
Юпитерная• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Сказала з погрозами на мене. Мені страшно(
Вони вже проснулися, чи вночі,коли прийшли ви їм казали і були погрози ?Будуть погрожувати, є сусіди,можна попросити допомоги,ну і викликати поліцію
Джинци на Флісі• 25 февраля 2024
Ответ дляШалена красуня
Сильно сомневаюсь
Ну то вже її проблеми. Мені, якщо чесно не шкода її, бо пити він не вчора почав. Треба трохи і про себе думати і дитину. А взагалі, я вважаю що це трололо…
Просто Фіфа• 25 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Мені чомусь теж так здається. Але ж фото…
Kalinka_____• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Комендантська година
Куди з дитиною
Все буде добре! Їдьте закордон влаштовуйте нове життя!!! Думаю дитині буде краще не бачити цього жаху! Він не зміниться і не кохає вас……тепічний гуляка і алкаш.
Несу пургу• 25 февраля 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Тю, це найпростіше, набрати поліцію, вони допомогли б
Чем они помогут?
Шалена красуня• 25 февраля 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Может, знакомые ночевали
Блондинка в Шоколаде• 25 февраля 2024
Если тема не тролльная, то может все-таки есть еще шанс попробовать сохранить семью?
Попихтю та й годі• 25 февраля 2024
Ответ дляKalinka_____
Як легко тут баби вирішують проблеми🤣
Сідати на шию і виплати. А потім ниєте, що вас не поважають 🤮
автор Щас ухожу • 25 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
🤣І що Ви робили в цей момент? Просто дивилися? Добре що хоть сексом не займалися при Вас🙈
Удалено администрацией...
Попихтю та й годі• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Удалено администрацией...
Йди супчика звари гостям 🤣
Джинци на Флісі• 25 февраля 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Та, ви вірите в те що це фото цієї теми🤣
Звичайне фото, яке можна було зробити 2 роки тому коли почалася повномасштабна війна, ми всі тоді на підлозі спали.
Я не вірю і моя інтуїція мене ще не підводила.
Несу пургу• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Какого хрена вы сидите здесь, а не собираете вещи? Явно ж шобло маргиналов. Вы ждете поножовщины сейчас там?
автор Щас ухожу • 25 февраля 2024
Ответ дляГл. Амурная
Открою стрррррашный секрет: из Украины в Польшу ходят не только автобусы, но и поезда. Которые не стоят на границе в очереди. И в которых есть купейные вагоны.
Но. В Польше только мизерное пособие на детей, больше ничего.
Вы хотите на шею родственникам присесть, чтоб они Вас до ребенкихных 3х лет содержали? Или какой план?
П.С. Выйти замуж и забеременеть за алкаша - был Ваш осознанный выбор. Но выходит отдуваться за это придётся родственникам?
Менше б ви розумнічали. Добре що у вашому житті все ок
Джинци на Флісі• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Удалено администрацией...
Я вище написала щоб я робила.
Кнопкотиць• 25 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Ми всі спали біля,вікон?
Калинові вуста• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Будь ласка
Я смотрю, что годовщина войны людей очень травмировала
Радуга-дуга• 25 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Под окном? Никто не спит под стеклами, коридор.
Країна мрій• 25 февраля 2024
Бегите от такого мужа. И не вздумайте второго ребенка от него заделать. Когда-то вы поймете, что сбежав от него, вы ничего не потеряли, а только приобрели. Поначалу будет трудно. У вас маленький ребенок. Но если есть кому вам помочь, едьте туда. Пусть все у вас получится
Джинци на Флісі• 25 февраля 2024
Ответ дляНесу пургу
Та це троль. Вот скажіть, якби не дай Боже у Вас таке трапилось Ви б сиділи на порадниці і шукали підтримку? Я ні…
автор Щас ухожу • 25 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Ага, робити мені нічого писать сюди щоб мене тролили? Замість того щоб підтримати
Жінки ще зліше чоловіків
Гарачий Чокалад• 25 февраля 2024
В моєї двоюрідної сестри було подібне. Він водив різних жінок в її квартиру. А вона тим часом гуляла з маленькою дитиною на вулиці і чекала поки та піде, але крапкою стало те, що її якась бабіща почала виганяти з дитиною з її власної квартири на вулицю. Тоді вона вже звернулася до поліції і розповіла своїм батькам.
Якщо ви живете в нього, то краще піти.
Гл. Амурная• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Поняла. Т.е. всё -таки на голову родственникам, чтобы содержали вместо алкаша.
Джинци на Флісі• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Жінки ще зліше чоловіків
А Ви їм переодично ковдру поправляєте?
автор Щас ухожу • 25 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
В нас коридор пів метра
Це гостінка
ГендиреХтор• 25 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Серйозно???
тогдалия• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Добре що вам це брєд( а це тепер моя реальність
Питання:
Як ви пустили в дім?
Чому ви досі вдома?
Ви ж знали раніше, що хтось є, чому терпите?
Чому через тиждень?
Тиждень будете терпіти в одному приміщенні таке?
Йти є куди?
Гроші є?
Радуга-дуга• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
В нас коридор пів метра
Це гостінка
Я ответила на пост выше про предположение о том что фото липовое, перечитайте
Кнопкотиць• 25 февраля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Якщо ви живете в нього, то краще піти.
Вона хвора на голову була?
Сегодня не целуюсь• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ок, повіримо коли зробите фото чоловіка з тою жінкою на підлозі.