Щас ухожу• Изменено 25 февраля 2024
Чоловік привів іншу жінку додому.. мені треба підтримка
В дві години ночі привів жінку, зараз спить з нею на підлозі. Відноситься до неї з трепетом, а до мене як до непотребу. Ми разом 6 років, є грудна дитина, от поки я гралась і вклада спати, він крутив шашні з іншою. Це просто на голову не лізе 🫣 я такого неочікувала. Пьянка що робить з людьми. Втратив сім’ю заради якоїсь чужої( зараз в одній кімнаті я з дитиною нюхаємо їх перегар і слухаємо храп(
Вирішила не терпіти таке, а на наступному тижні їхати світ за очі, добре що є родичі за кордоном, якось справлюсь. Підтримайте мене будь ласка. Мені дуже боляче, дивитись як він тулиться до неї і обіймає 😭 Боляче за дитину, яка буде рости без рідного батька 😭😭😭
Щас ухожу
• 26 февраля 2024
Ответ дляНашли в капусте
Дебил какой-то .
Погоджуюсь. Роки йдуть а розуму не прибавляється
Тушьмушьнюшь• 26 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Мужик не думав що так я все сприйму. Кароче це якась алкашка, він її підцепив недалеко від дому, разом пили, потім комендантська година настала, тому її стало жалко і він привів її до нас додому 🤦🏻♀️ проте мені теж багато кого жалко, але ж я не привожу їх додому🙈 не думав що я якось погано це сприйму 🤦🏻♀️ він їй говорив що вдома дружина з дитиною, і що лише переночує. Він ще її свою куртку віддав бо в неї грязна була. Капець. Поки живу, чекаю четверга щоб зробити загран дитині
Почву підготовлюю за кордоном, речі перебираю, які не треба знайомій віддам а інші в кенгуруш. Ось так)
А нахера він з нею увалився спати?
Щас ухожу
• 26 февраля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
А нахера він з нею увалився спати?
В нас більше немає де спати, один килимок, пол холодний, а я на дивані з дитиною
Кудряшка Сью• 26 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
и поэтому он ее обнимал и завтраком кормил?((( вот уж лапшу вам вешает.. Автор, а как эта тата с ВАМИ утром общалась???
Кудряшка Сью• 26 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
а обычно он где спит?
Цвіпканя• 26 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Жесть
Він алкаш запойний ? Не уявляю
Скромняшка• 26 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Відповіла, читайте
Ще не закінчилась, бо впевнена поки я дочекаюсь документи, продовження буде 🤪
Автор, почему вас так переносили на смайлике? Вы уже дёрнули и вам весело?...
Чорнобаївка• 26 февраля 2024
Ответ дляСкромняшка
Дернули по ходу вы)) Спать идите!
Щас ухожу
• 26 февраля 2024
Ответ дляСкромняшка
Я годую груддю дитину, тому дєрнули ви походу 😂
КучМала• 27 февраля 2024
У меня у друга ситуация похожая была, он в командировке был, ехал домой позвонил жене, мол выехал буду рано утром. Это до войны было. Приезжает, а жена пьяная спит с мужиком голым. Сын в соседней комнате спит. Жена работает в полиции, не маргиналы.
Щас ухожу
• 27 февраля 2024
Ответ дляКучМала
Жах…
А скільки сину було років на той момент, орієнтовно?
КучМала• 27 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Жах…
Лет 7, но он спал, вроде как не видел ничего. Друг этого товарища выгнал. Он коллегой жены оказался. Она ещё потом пыталась там оправдаться, мол ничего не было. Но с женой он развёлся в итоге
КучМала• 27 февраля 2024
Она по-моему одетая была, а коллега голый 😂. Напились и уснули. Было или не было не понятно.
Фізик-ядерщик заочно• 27 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Так а зачем тогда создавали семью с таким после 5 или 6 лет отношений ?
Айпишница• 27 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Дякую, це якийсь треш 😫 стільки планів коту під хвіст 😭
Заспокойте себе тим що то просто чоловік кусок гімна. І навіть якщо він одружиться із тією жінкою - її чекає ваша доля. Тому просто їдьте геть і все .
Аленький носочек• 27 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Коли чоловік привів коханку яка мені не знайома
Я ще маю спати?
Якщо вона обкраде, дитині щось зробить чи мені, плюс вона п’яна, кашляє, я маю спати спокійно?
Ви наче не розумієте
Я ще маю спати?
Ви наче не розумієте
А якби вона була вам знайома? Так простіше?
Кудряшка Сью• 27 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Жах…
автор как ваши дела?
Ответ дляКудряшка Сью
автор как ваши дела?
Та так… вина у всьому я. Розрушаю сім’ю я, довела я, Кароче все я 🤦🏻♀️ а те шо він привів сказав, то просто ор, і така моя ціна, поставив таким чином жирну точку між нашими відносинами. Якось так 🙈 але повторюсь що сім’ю розрушаю Я, а не він)
Ms. Сама прямота• 28 февраля 2024
Ответ дляVse_ok
Та нема у вас сім´ї. І не було
Кудряшка Сью• 28 февраля 2024
Ответ дляVse_ok
Ну и отлично! Просто замечательно!!!, что он показал себя во всей красе просто. У вас, надеюсь, не останется ни капли сомнения ,что надо срочно рвать все связи с таким мудаком.
Кукарикуууууу• 28 февраля 2024
Ответ дляVse_ok
Автор, создайте потом новую тему, столько людей переживали за вас
Ответ дляЛасунка
Автор,було якесь продовження? А чого він з алкошкою на підлозі ліг?
Кароче дізналась що він мені зрадив з нею 😭 зустріла випадково в парку, поговорила і вона сказала що в них був ахуєний секс! З МОЇМ ЧОЛОВІКОМ! Ахуєть просто. Тільки ось сьогодні вивела на розмову, хоче це забути як страшний сон, що і нічого не було. Говорить в мене є два варіанти. 1) схавать і жити з ним разом, але можна сходити на ліво щоб було 1:1. Також 2) Розрушити сім’ю і піти.
Мені до душі варіант 2, жити з зрадником дуже боляче, не можу забути це все. Наче гімном обмазали. Шкода дитину, що не буде повноцінної сім’ї. Також подала доки на загран дитині. Ось такі справи) така ось річниця війни була в мене. Сім’ї вже немає, але як завжди довела до цього я 🤦🏻♀️
Качка в тапцях• 02 марта 2024
Ответ дляVse_ok
Автор, коли почитала вашу історію. Саме перше запитання було, прийшов з лівою жінкою, п´яний і ліг спати з нею, а не з вами. Все відразу було зрозуміло. Сказав відкрито, значить знає що ви нічого не зробите, бо вам нікуди йти. А та інша претендує на ваше місце, тим більше його квартира. Незнаю що вам сказати. Та це напевно не перший раз у нього, просто вперше зізнався. Він явно шукав пригод на свою голову. Тримайтеся. Холодний розум, вам потрібно побудувати план, щоб не бути від нього залежною
Кудряшка Сью• 02 марта 2024
Ответ дляVse_ok
Автор, так у вас и не было бы семьи у ребенка.. и не будет, даже если останетесь с ним(( ну это ж просто треш какой то, маргинальные поступки у него. Я вам выше писала - Поблагодарите Бога, что вас так хорошенько макнул в это дерьмо, иначе бы вы так и жили в слепом неведении(( Впереди у вас новая и счастливая жизнь. только сделайте правильные выводы.
Щас ухожу
• 05 марта 2024
Ответ дляКотогосподиня
Автор, ви як?
Мені не краще, чекаю паспорт. Буду все рвати і їхати за кордон, починати життя з початку разом з дитиною. Тут опори вже немає, сім’я лише на паперах. Чоловік поводить себе так, наче нічого не було, признавати це не хоче ще і каже що я виставляю себе жертвою. Пропонує теж переспати з кимось, щоб було 1:1 і таким чином зберегти сім’ю. Проте я виходила заміж не для того щоб спати з не зрозуміло з ким, і вестись на такі маніпуляції переступаючи себе і свої принципи я не збираюсь. Знаю що зрадив один раз, зрадить і другий. Довіри немає, огида до нього, більше фізично не тягне. Тяжко прийняти це, але це все заради нашого нормального і спокійного майбутнього.
Ласунка• 18 марта 2024
Ответ дляVse_ok
Це звісно пездц. Я вибачаюсь що так пізно,трохи загубила ваш коментар. Я не знаю що ви вирішили, але ви повинні думати в першу чергу про себе,і робити так як буде зручно вам
Щас ухожу
• 18 марта 2024
Ответ дляЛасунка
Я вже всі речі свої пороздавала. Взяла дитину і поїхали до брата в Польщу. Тут пару тижнів, потім будемо їхати в Німеччину в притулок. Думаю в першу чергу за дитину і її майбутнє. Тому краще піти в нове, ніж сидіти в тому болоті все життя, страждати і вдавати щасливе сімейне життя після зради.