Щас ухожу• Изменено 25 февраля 2024

Чоловік привів іншу жінку додому.. мені треба підтримка

В дві години ночі привів жінку, зараз спить з нею на підлозі. Відноситься до неї з трепетом, а до мене як до непотребу. Ми разом 6 років, є грудна дитина, от поки я гралась і вклада спати, він крутив шашні з іншою. Це просто на голову не лізе 🫣 я такого неочікувала. Пьянка що робить з людьми. Втратив сім’ю заради якоїсь чужої( зараз в одній кімнаті я з дитиною нюхаємо їх перегар і слухаємо храп(
Вирішила не терпіти таке, а на наступному тижні їхати світ за очі, добре що є родичі за кордоном, якось справлюсь. Підтримайте мене будь ласка. Мені дуже боляче, дивитись як він тулиться до неї і обіймає 😭 Боляче за дитину, яка буде рости без рідного батька 😭😭😭
Тримбулька• 25 февраля 2024
Ответ дляКава з перцем
Так настройте себе нормально карту и сигнал) Если вы в Киеве. А не в области , конечно. У моего мужа первое время тоже орала на область. Он в настройках зачем-то киевскую область указал.
vikohka• 25 февраля 2024
Ответ дляТворог для розжига
Как в гостинке можно не услышать, что кто то в ванной, а кто то на кухне?)
Как вы их сфоикали спящими, если в 6 они встали? У вас свет за окном, в 6 еще темно.
Почему на всех фотках они укрыты с головой?
гдe тeмно?
vikohka• 25 февраля 2024
Ответ дляКнопкотиць
Та шо він там прикриє, його вбьют за 2 години. А автору - гроші
дуракам вeзeт)))
Просто звязда• 25 февраля 2024
Ответ дляСекретница
Там миллион наших людей, кругом будут люди помогать, тем более маме с грудным ребёнком. Едьте в Германию или Швейцарию. Чтоб было пособие обязательно.
Хм, тут в Украине даже ни от кого помощи нет. Тоже одна с ребенком, тоже переселенка. Но у меня и родственников нет даже во всем мире.
Апрель Ивановна• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Я тут ОДНА!
Автор, ви не маєте ні перед ким виправдовуватись. Мовчки робіть собі те, що вам треба для поїздки. Зберіть дитині найнеобхідніші ліки, карту вакцинацій заберіть. Прокладіть маршрут і думайте, куди їхати. Не знаю чи є з Києва, з Одкси є потяг прямий до Польщі. З дитиною так легше їхати. Купіть заздалегіть квиток на нижню поличку. Все обдумайте з холодною головою..В Німеччині ви не пропадете з дитиною. Якщо нема на що жити, їдьте туди.
fialka123• 25 февраля 2024
Ответ дляМайор Медуза
Знаю ситуацію де чоловік привів іншу додому де з офіційною було троє дітей і ту що офіційна бив і ні в що не ставив а коханку не можна було і дихнути в її сторону. Жила вона так довго бо нікого не було з рідних щоб піти а тут вдруг як за пару років такого низького життя яксвято прямо помер неочікувано і виперла вона ту коханку і навіть вдруге заміж вже вийшла де тепер її ніхто не принижує, щаслива
А почему она жила там? Работала?
vikohka• 25 февраля 2024
Ответ дляТворог для розжига
Вот ваши фото, одно якобы в 6 у ра, второе сейчас сделано. Свет одинаковые из-за штор пробивается. То есть первое фото явно не 6 утра сделано. Маленькая ложь рождает большое недоверие.
думаю, автору по фик на вашe довeриe!
fialka123• 25 февраля 2024
Автор, что там у вас? Муж вернулся? Вы о чем-то говорили, как он себя ведёт?
Luxurygirl• 25 февраля 2024
Простите но если ваш муж алкаш и гуляка, вы же это знали? Он же не начал сейчас гулять вот прям во время войны, он всегда любил побухать

Я очно ненавижу алкагей и наркоманов, именно тех кто гуляют и им крышу сносит, нюхают, с шалавами водятся и тд

Вы выбрали такого человека, я никогда в жизни не поверю что это его первая гулька…
ТайТаке• 25 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Я в Києві. Тривоги не було, шахедів в Києві не було.
Но воно канєшно.
Де те Вишневе і де той Київ
ТайТаке• 25 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Тобто, Ви мене звинувачуєте, що я троль? Подивіться уважно в Києві тривоги та шахедів НЕ було, не плутайте з Київщиною(киевская область на русском).
Вы такая услужливая)))
Королева спама• 25 февраля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Свекрусі фото не висилали? Я б таки запитала, може, в їхній сім´ї так заведено, а вас не попередили
Дорослі люди мають підключати батьків в свої сімейні розбірки? Ви серйозно?
Emm11117• 25 февраля 2024
Ответ дляТайТаке
Но воно канєшно.
Де те Вишневе і де той Київ
Вишневе знаходиться в 15 хвилинах їзди до Києва, може не знали.
ТайТаке• 25 февраля 2024
Ответ дляEmm11117
Та ви шо , а може в 5ти хв. Не знали?
vikohka• 25 февраля 2024
Ответ дляБла бла бла
В Киеве даже тревоги не было, что там следить, а ещё больше сидеть и переживать за ребенка, так чтобы не спать?
блин, да вам то какоe дeло? чeго вы прицeпились?
vikohka• 25 февраля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Нормальные люди ценят и любят внуков!
++++, я нe просто люблю, я обожаю свою внучку, и гораздо большe чeм сына, и родитeлeй!
LoveYouOrNot• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
То не вірте
Рада що то не ваша реальність
Таке вперше зі мною
Таке вперше не те що з вами, таке вперше взагалі у нас всіх.
Якщо це правда, то співчуваю. Я б з самого ранку вже була на вокзалі, на півдорозі в Європу.
Більше скидається на те, що у вас хтось із друзів переночував, а ви нам це видали як супер-пупер нонсенсну новину. Дивіться не накаркайте.
Калинові вуста• 25 февраля 2024
Ответ дляТайТаке
А вы где??
Я не в Украине сейчас и то знаю что в 5 утра шахеды были .
И эти люди орут тролль на каждом повороте .
В области, в Киеве тревоги не было
ТайТаке• 25 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
В области, в Киеве тревоги не было
Калинові вуста• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
Алкаша свого хай собі заберуть, хай до них водить приблуд.
Он у себя дома
Калинові вуста• 25 февраля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Яка оригінальна сімейна традиція)
Ибо все красивые и независимые, просто так замуж не даёмся
Пацака-задирака• 25 февраля 2024
Так ви ж за штани переживаєте,а не за те що вас з гімном змішали
Калинові вуста• 25 февраля 2024
Ответ дляКава з перцем
а у нас була! деснянський район
На Соломе выло, но тревоги не было. Хз, что выло
Калинові вуста• 25 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
За вікном? То глюк системи може. Бо її не було ні у каналі повітряних сил України, ні в каналі КМДА, ні у Ванька.
Не было, но у нас тоже выло вдалеке
Калинові вуста• 25 февраля 2024
Ответ дляКава з перцем
Ви така вперта людина факти https://fakty.com.ua/ua/proisshestvija/20240225-vy....
Область
Калинові вуста• 25 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Мы так любим своих внуков, что жалеем, что они не появились у нас раньше детей!(с)
Вподобайден• 25 февраля 2024
Ответ дляТайТаке
Вы такая услужливая)))
Ну а вдруг Вы украинский язык не понимаете, кто знает?!
ТайТаке• 25 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Удалено администрацией...
Вподобайден• 25 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Не было, но у нас тоже выло вдалеке
Мені, бува, чується що виє, а тривоги нема😂
Вподобайден• 25 февраля 2024
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Вам в Германии виднее.