Щас ухожу• Изменено 25 февраля 2024

Чоловік привів іншу жінку додому.. мені треба підтримка

В дві години ночі привів жінку, зараз спить з нею на підлозі. Відноситься до неї з трепетом, а до мене як до непотребу. Ми разом 6 років, є грудна дитина, от поки я гралась і вклада спати, він крутив шашні з іншою. Це просто на голову не лізе 🫣 я такого неочікувала. Пьянка що робить з людьми. Втратив сім’ю заради якоїсь чужої( зараз в одній кімнаті я з дитиною нюхаємо їх перегар і слухаємо храп(
Вирішила не терпіти таке, а на наступному тижні їхати світ за очі, добре що є родичі за кордоном, якось справлюсь. Підтримайте мене будь ласка. Мені дуже боляче, дивитись як він тулиться до неї і обіймає 😭 Боляче за дитину, яка буде рости без рідного батька 😭😭😭
ГЛЮкоза• 25 февраля 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Де знайти ту Марту, дайте посилання
Набираєте в Гуглі, Фб чи Інсті ʼМісто добраʼ. Вам все вибʼє. З контактами і інформацією.
Папина дочка• 25 февраля 2024
Ответ дляЛепешечка
Раз выгнали, значит были в своей квартире и кушать было за что? А если бы некуда было идти и без денег, тоже не были бы жертвой? У всех разные вводные и не всегда есть выбор.
Кушать было за что, я до беременности работала, и были отложены деньги. Если бы квартира была не моя, я бы ушла не задумываясь. Не верю, что у автора никого в городе нет, ни знакомых, ни подруг.
Лупаю цю скелю• 25 февраля 2024
Автор, позвоните в ТЦК и пригласите их домой. Ваш муж же любит внезапных гостей- устройте ему сюрприз :)
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляКротоТо
Да не выберут нормальные родители внука, сын будет в приоритете. Вы реально думаете, что невестку с внуком в своей квартире оставят, а сына бомжевать отправят? Могут предложить с внуком помочь, и то сомневаюсь, но невестка им нафиг не нужна. Точно так же как здесь многие пишут скажут -сама виновата, что до такого дошло. И вообще, родителям по 75 лет, какое там они влияние на взрослого здорового мужика могут иметь? И ненормальные родители тоже своего выберут.
Ви розумієте різницю між написаним вами і мною?

Ви знаєте, як напевно буде, гарантовано, 100%

А я вважаю, що вибір невідомий.
І залежить від, того як автор цю ситуацію висвітлить, які надасть аргументи.
Це тупо навіть не спробувати.
Маючи такі докази.
В вигляді фото якоїсь прошмандовки в спальні дитини.

Сина свого хай забирають собі, якщо шкода на вулицю.
А онука на вулицю це по якому?
Не їм після шостої• 25 февраля 2024
Ответ дляol_kin
Не в Польщу плануйте, а в Німеччину, бо потім буде складно з Польщі в Німеччину перебратися, а з вашими ввідними в Польщі Вам буде тяжко вижити самій з дитям.
В Німеччині щоб знайти житло треба мати сталеві нерви. Волонтерів вже майже ніде немає. Більшість земель не приймає.
Я не кажу, що Німеччина поганий варіант, ні, в даній ситуації він, мабуть, найкращий. Просто їхати треба не в рожевих окулярах, щоб потім не писати як важко і погано в таборі.
Кава з перцем• 25 февраля 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Автор, тримайте нас в курсі. Зарядіть телефон, якщо ви відчуєте небезпеку, одразу викликайте поліцію. На домашнє насилля вони швидко приїжджають, там спецпідрозділ.

Просто ви ж розумієте, зараз він пішов, якщо був п´яний, то ще вип´є. Якщо та ’лахудра’ агресувала, то зараз вона йому в голову такого налиє. В любому випадку, поліція випише протокол, бо він в стані алкогольного сп´яніння перебуває з грудною дитиною
Так, поліцію треба викликати, навіть якщо пішов. описати у заяві ситуацію агресії та погроз від чоловіка та незнайомої жінки в алкогольному стані. Цей факт задокументований допоможе на суді при розлученні та усуне нові спроби насилля над автором та дитиною. бо й сьогодні аони можуть повторити свої дії, знову напитися та прийти знущатися над автором
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Я розумію, що це притулок. Але притулок притулку ʼрозньʼ. До чого тут картинка. Ми возили туди речі неодноразово. Це краще- перечекати там, маючи дах над головою, їжу і час, щоб привести все до ладу перед виїздом за кордон.
Як це- нема в хаті алкаша? Я раджу стосовно конкретної ситуації, в якій автор зараз. Яку вона описує. Ви не можете стверджувати так безапеляційно, правду вона каже чи ні. Якщо це все ʼбайкиʼ, то тодв немає тут що в обговорювати.
Я обговорюю гіпотетично.
Ну ви, звісно, можете вмовляти автора їхати до Марти, мене вмовляти не треба.
Автор вже сказала, що нікуди не вступиться, поки не владнає свої справи.
Значить нормально вже, алкаша не боїться.
КараПузовна• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Бо він прийшов а я не спала. Вкривав водичку носив
Мої капці приніс їй
Но всё-таки на кровати спите вы, она на полу.
А если серьёзно, автор, не роняла, он спьяну забыл, что вы с ребёнком в этой комнате или как? Зачем он привёл домой эту бабу? Они занимались сексом при вас?
Вподобайден• 25 февраля 2024
Ответ дляКава з перцем
Я теж, була тривога під ранок
Де була? В мене на Кудрявці НЕ було
Кава з перцем• 25 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Де була? В мене на Кудрявці НЕ було
а у нас була! деснянський район
Секретница• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
В мене там нікого немає
Там миллион наших людей, кругом будут люди помогать, тем более маме с грудным ребёнком. Едьте в Германию или Швейцарию. Чтоб было пособие обязательно.
vikohka• 25 февраля 2024
Ответ дляКнопкотиць
Просто спокойно отправить на фронт.
посылкой
Дуже дуже вумна• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Як? В травні рік як одружені
Читала що. Ак не дають
А випускають з дитиною без дозволу батька?

Чи у вас є дозвіл?
Язикувата Хвеська• 25 февраля 2024
Ответ дляvikohka
можно сxeму сдачи в ТЦК?
Я би пішла і сказала, що цей чоловік придурок призовного віку
А що ще вона може зробити в положенні такому?
Дуже дуже вумна• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Вона кашляє, молю Бога щоб дитина не взяла хворобу
Не бійтесь її кашлю, насправді дитині пофіг на її організм, дитина в такому віці тільки маму зчитує, вже перевірено
Вподобайден• 25 февраля 2024
Ответ дляКава з перцем
а у нас була! деснянський район
За вікном? То глюк системи може. Бо її не було ні у каналі повітряних сил України, ні в каналі КМДА, ні у Ванька.
КротоТо• 25 февраля 2024
Ответ для vihola

А я вважаю, що вибір невідомий.
Це тупо навіть не спробувати.
Маючи такі докази.

А онука на вулицю це по якому?
На 99,9 процентов уверена, что пойдет автор искать жилье, а не их сын. Родителям по 75 лет. Вообще нет смысла их в это втягивать. Никуда они своего алкаша не заберут. Скажут разбирайтесь сами. Автору сейчас надо с трезвой головой все хорошо продумать, оформить паспорт и выезжать.
ПироженкА• 25 февраля 2024
Ответ дляДуже дуже вумна

Чи у вас є дозвіл?
Не выпустят уже.
КротоТо• 25 февраля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
У автора и выбора особого нет. Но в Германии она на улице с ребенком не останется и на поесть деньги тоже дадут. А лагерь да, тяжело, но пережить можно.
vikohka• 25 февраля 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
зачeм на фронтe придурки? Вы прeдставлят, какую угрозу они нeсут своим жe?
Кава з перцем• 25 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Ви така вперта людина факти https://fakty.com.ua/ua/proisshestvija/20240225-vy....
осень харашо• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
5 місяців. Черга, із-за поляків які дебош влаштували
Їздили в неділю в Польшу і в пятницю назад, так швидко кордон польський я ще не проходила, автор їдьте не бійтесь але краще в Німеччину, в Бохум нпр
Тримбулька• 25 февраля 2024
Ответ дляКава з перцем
а у нас була! деснянський район
Не было. В Киеве не было, только область
Мама Карло• 25 февраля 2024
Ответ дляКава з перцем
У вас проблеми з розумінням написаного? Київська область це не Київ. Не було сьогодні тривоги в Київі.
КротоТо• 25 февраля 2024
Ответ дляКава з перцем
А вы думаете полиция его на долго заберет, если вообще заберет? У меня девочка знакомая, у нее папа любитель выпить, пришел как-то домой и устроил им с мамой веселье по полной программе. Вызвали полицию, его забрали, а на следующий день он уже дома был и им еще ’веселее’ было. И в дурку его пытались сдать и нифига.
Вподобайден• 25 февраля 2024
Ответ дляКава з перцем
Київська область НЕ Київ! Моя подруга живе в Васількові, то у них часто є тривога, а в Києві нема.
На порадниці форумчанка з Голосіївського району колись дала слушну пораду відписатися від зайвих каналів, пити магнію цитрат та спати коли є можливість, інакше можна зʼїхати з глузду. Я їй дуже вдячна за цю пораду.
КротоТо• 25 февраля 2024
Ответ дляДуже дуже вумна

Чи у вас є дозвіл?
Выпускают. Не надо разрешение, если ребенок с матерью едет
Тримбулька• 25 февраля 2024
Ответ дляКава з перцем
а у нас була! деснянський район
Область только и была несколько минут тревога. В Киеве тревоги не было. И не надо ручки ко лбу)
Кава з перцем• 25 февраля 2024
Ответ дляТримбулька
Тримбулька• 25 февраля 2024
Ответ дляМама Карло
Та эти выехавшие задолбали) Они ж лучше знают была в Киеве тревога или нет…