Щас ухожу• Изменено 25 февраля 2024

Чоловік привів іншу жінку додому.. мені треба підтримка

В дві години ночі привів жінку, зараз спить з нею на підлозі. Відноситься до неї з трепетом, а до мене як до непотребу. Ми разом 6 років, є грудна дитина, от поки я гралась і вклада спати, він крутив шашні з іншою. Це просто на голову не лізе 🫣 я такого неочікувала. Пьянка що робить з людьми. Втратив сім’ю заради якоїсь чужої( зараз в одній кімнаті я з дитиною нюхаємо їх перегар і слухаємо храп(
Вирішила не терпіти таке, а на наступному тижні їхати світ за очі, добре що є родичі за кордоном, якось справлюсь. Підтримайте мене будь ласка. Мені дуже боляче, дивитись як він тулиться до неї і обіймає 😭 Боляче за дитину, яка буде рости без рідного батька 😭😭😭
Королева Сарказма• 25 февраля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Це що третя серія? Оце ви довбанута. Які шахіди сьогодні у Києві?!
Пишуть їй тут, співчувають, поради дають якісь, а воно хоча б підготувалася. А потім іще кажуть, що тут усі злі
Кто-то здесь предложил ей помощь?
Может кто-то предложил жилье на неделю?
Сколько раз крикнули ’троль’?

Добрые или злые?
ol_kin• 25 февраля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
В Німеччині щоб знайти житло треба мати сталеві нерви. Волонтерів вже майже ніде немає. Більшість земель не приймає.
Я не кажу, що Німеччина поганий варіант, ні, в даній ситуації він, мабуть, найкращий. Просто їхати треба не в рожевих окулярах, щоб потім не писати як важко і погано в таборі.
Я зараз тут, приїхали в листопаді, не все так погано. Квартира їй спочатку і не потрібна, дадуть кімнату в гуртожитку, ми в кімнаті живемо, умови гарні, двокімнатна квартира, сусіди українки жінки, гарні стосунки, все чудово, ми стараємося усім допомагать. Не все так погано
Харчовий тріль• 25 февраля 2024
Автор. Як Ви?
Фенте Фря• 25 февраля 2024
Це мабуть буде тема, яка найбільше вразила мене тут за останні роки. Але то ми міряємо нормою, а у авторки алкаш, який привів таку ж пʼяницю. Тут зовсім інші категорії. Автор, оперативне розлучення, кругом плачтеся і тикайте фотки-відео, щоб пришвидшити процес. Якщо є що з нього брати, витрусіть до останнього. Їхати в Німеччину, поки є виплати. Там з голоду не вмрете і дах над головою буде. Я вражаюсь вашому спокою, може то для вас не нове все, але такий тверезий погляд на речі. З іншого боку, істерика і відстоювання власної гідності- це пуста трата часу, доказувати щось пропитим мізкам, собі дорожче. Тим паче, очевидно, що майбутнього у вас нема. Ви правильно робите, що за дитину думаєте. Одне питання, ви 5 років зустрічались, майже рік в шлюбі, невже це перша така вихідка? Він пив і раніше?
ТайТаке• 25 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Милая, ну нельзя же так!Вам срочно надо к психиатру или психотерапевту, если Ваша немецкая страховка это покрывает. Пусть выпишет успокоительное.
У меня дача в Боярке, это городок такой недалеко от Киева, за Вишневым. Находясь в Боярке начинаю нервничать если шахеды в Василькове. А если они летят около Страхолесья, чего мне суетиться, нервничать и портить настроение всем вокруг. Дома в Боярке тоже горели от обломков шахидов, я деньгами помогала пострадавшим. Но истерику зачем разводить?!
Мне кажется вам пора самой туда куда вы меня послали.)))
Учитесь понимать прочитанное.
ТайТаке• 25 февраля 2024
Ответ дляEmm11117
Не знаю, я жила в Вишневому)
Теперь знаете. Штош
Вподобайден• 25 февраля 2024
Ответ дляТайТаке
Учитесь понимать прочитанное.
Вы учитесь понимать прочитанное. Автор утверждала, что в Киеве была тревога, но ее на самом деле не было, была лишь в области.
Вы же перевели все в плоскость, что мне будто бы плевать, что тревога была лишь в области. Мне НЕ плевать и сердце болит за всю Украину.
А вот Вы перевели все из разговора о фактах «было - не было» в сторону чувств «все равно - не все равно, хорошо - плохо».
Последуйте своему совету учиться понимать прочитанное. Тихой ночи!
ТайТаке• 25 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Ну я поняла,таким как вы кбы пристебаться и вывести на ’чисиую воду’.
Шерлоки .
Луноликая Вика• 25 февраля 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ну якщо у вас не було досвіду, то не кажіть.
Я в полиции работаю и знаю структуру и отделы. Поэтому байка про спецпидроздил мне особо понравилась.
Леся Українка• 25 февраля 2024
Напишите пожалуйста вкратце, нет сил всё читать. Где сейчас автор?
Анонимба• 25 февраля 2024
Автор, робіть паспорти собі та дитині. Гроші від нього свої заховайте і тікайте від нього, коли він буде на роботі
Полюю на дрони• 25 февраля 2024
Я так розумію, що поїхати у Німеччину на виплати - це варіант практично на усі випадки життя тепер і вирішення сімейних проблем? Оце німці мабуть в шоці.
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
Не зовсім зрозуміло, як в алкашів може бути в домі сучасна обстановка, в дружини айфон, в дитини колиска на моторчику, чисто, затишно.
Тобто видно, що речі нові всі купувались спеціально у цю квартиру хоч хай і маленьку.
Але багато за все життя цього не мають.

Алкаш, як автор описує наче б то чоловіка, який добухався до чортиків, що не розуміє що в нього вдома жінка з дитиною, а він туди ще якесь чучело з вулиці приволік.
А до сьогоднішньої ночі в автора з цим алкашем було повно планів.
Анонимба• 25 февраля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Один шахід був в Броварах. Тривога була. Що ви вигадуєте?
Анонимба• 25 февраля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Вона в області живе, а не в Києві. В області була тривога і один чи два шахіда збивали
vihola• 25 февраля 2024
А ще, в куточку на трюмо дві великих косметички в дружини алкаша.
vihola• 25 февраля 2024
Це тільки те що потрапило в кадр
Фенте Фря• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
Але багато за все життя цього не мають.

Так, я теж звернула на це увагу. Але обстановка могла б бути зроблена і рік тому, в принципі. А спитись він міг за цей рік. Айфон- ну теж не показник, в мене зараз весь середній персонал з айфонами (не 15, і не новий, звісно, та все ж). Може і в автора айфону кілька років і якийсь на Кардачах куплений. Але так, погоджуюсь, що не виглядає, наче чувак повний маргінал, все-таки заробляє ж гроші(бо працює лиш він, я так розумію). Якийсь дисонанс повний. Хоча ситуація просто трешова.
Ні грама• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Будь ласка
Я б його здала в ТЦК . А у Вас така гарна українська мова , аж не віриться , що Ви з Херсону.
Полюю на дрони• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
Але багато за все життя цього не мають.

Це якраз не проблема. Алкаші до певного часу соціалізовані і навіть високофункціональні. Потім ще якийсь час тримаються по інерції, а вже потім скочуються до того рівня, який прийнято вважати класичними алкашами. Чи Ви думаєте, шо алкаш як тільки почав бухати, так зразу опиняється в районі теплотраси?
Фенте Фря• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
А які ваші ідеї? Просто, не будучи пияком,хіба якимось повним шизоїдом чоловік мав би бути, щоб таке робити…
Фокус-Покус• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
Але багато за все життя цього не мають.

То може раніше все нормально було…
Може недавно чоловіка крутить почало…
Може з народженням дитини понесло, бо це ж більше треба сил і відповідальності…
Хто зна(
Чорнобаївка• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
А про що це говорить, цікаво?
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Приводити синявок в дім дружині у спальню, це вже рівень теплотараси, чи ще ні?
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
А про що це говорить, цікаво?
Що автор необмежена в коштах на особисті потреби.
Що їй хочеться робити макіяж, значить, вони регулярно виходять кудись далі дитячого майданчика.
vihola• 25 февраля 2024
Тьху, який майданчик в 5 місяців, далі двору.
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
То може раніше все нормально було…
Може недавно чоловіка крутить почало…
Хто зна(
Якщо недавно почалось, то якось надто раптово скотився на дно.
Полюю на дрони• 25 февраля 2024
Ответ для vihola
Він впевнено туди крокує) Знаю аналогічну історію - жив з дівчиною і привів нову. Ті між собою почубилися)) Теж алкаш, який ще донедавна обіймав досить пристойну посаду. Швидкість того, як людина скочується, у кожного різна. Тож мене особисто описана автором ситуація не дивує. Друге діло, шо він не вчора різко став так бухати, але раніше автора влаштовувало.
vihola• 25 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
Що автор тролить, люди на килимку знайомі, родичі, які заночували в маленькій квартирі, тому на землі в таких умовах.
Кавуся• 25 февраля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Женщины, откуда у вас такое железное терпение?
Дайте совет.
Я спокойный человек, но со мной нельзя поступать плохо, иначе это будет цунами
Чоловік автора неадекватна людина, від такого потрібно тікати. Якщо автор зчинить скандал він може їй завдати шкоди. Потрібно зробити паспорт дитини і коли чоловік на роботі, забрати дитину і поїхати до подруги, а звідти втекти до родичів за кордон. Головне, щоб автор чітко дотримувалась плану і не передумала.