Самохвалова• 25 февраля 2024
Фільми 7+ на нетфлікс
Дуже мало є дитячих фільмів, або в менещлсь з пошуком..
Стільки знаю гарних - а на нетфлікс її нема.
Підкажіть щось гарне на нетфлікс
Аноним_1859• 25 февраля 2024
Чому не має? Купа мультиків на нетфлікс.
Якщо ви про діснеєвські, то так. Їх на нетфлікс не має, купіть Дісней додатково
Самохвалова
• 25 февраля 2024
Ответ дляАноним_1859
Ні, я взагалі.
То скажіть які класні, бажано фільми для 7+
Аноним_1859• 25 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
Ні, я взагалі.
Так відкрийте нетфлікс
Джавеліна• 25 февраля 2024
One Peace, Dragon Prince - это фавориты моих детей. Первый относительно свежий сериал, по мотивам какой-то детской компьютерной игры, про пиратов. Второй мультик на несколько сезонов, очень классный
Самохвалова
• 25 февраля 2024
Ответ дляДжавеліна
А бачили Діти шпигунів чи Маревокрай?
Джавеліна• 25 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
А бачили Діти шпигунів чи Маревокрай?
Діти шпигунов не подобались, так, подивитися та забути. Другий не дивилися. Моїм дуже Агенція Локвуд сподобалася, але вона 13+, лячна, але без крові-секса. Про сказки Грим прикольний мульт, Школа Добра та Зла - вау, прямо, класна. Якщо на Рангареке очи прикрити на еротичні сцени, хлопцям теж сподобалося. У мене два хлопця 10 та 12
Пилосмок працює• 25 февраля 2024
Паддіннтон, Кролик Пітер, великий пес клафорд, мій улюблений динозавр, крокодил що співає. Мій син ще фільми мого дитинства з задоволенням дивився типу Гостя з майбутнього, Електроніка, 3:0 на користь Тані, про Петрова і Васєчкіна.
Самохвалова
• 25 февраля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Я теж хочу фільми свого дитинства показати, але російською не хочу принциповр
Самохвалова
• 25 февраля 2024
Ответ дляДжавеліна
Казки Грим щось не можу знайти...
Самохвалова
• 25 февраля 2024
Ответ дляДжавеліна
Як і Школа добра і зла
Самохвалова
• 25 февраля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Це з Нетфлікс? От Крокодил що співає там нема. Мій улюблений динозавр також нема...(
Джавеліна• 25 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
Як і Школа добра і зла
The school for good and evil
A tale Dark&Grimm
Попробуйте на английском
A tale Dark&Grimm
Попробуйте на английском
Самохвалова
• 25 февраля 2024
Ответ дляДжавеліна
The school for good and evil
A tale Dark&Grimm
Попробуйте на английском
A tale Dark&Grimm
Попробуйте на английском
Дякую. Грімм знайшла!
Школи таки нема))
Джавеліна• 25 февраля 2024
Ответ дляСамохвалова
Дякую. Грімм знайшла!
Школи таки нема))
Це їх виробництво, має бути. Пошукайте в дорослому аккаунті