Голубец• 25 февраля 2024

Про середню заробітну плату

14500 грн на місяць.
Ви згодні?

(Тема просто побалакати)
Харчовий тріль• 25 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Господи, і як це впливає на середню зп в Україні? Просто захотілося повідомити про свій дохід?
По-іншому кремлівському тролю не заплатять його рублі) і явно небагато. Яка робота - такий і заробіток

Водійка хімарса• 25 февраля 2024
Ответ дляОце так цабе
Ким працюєте?
Авіакомпанія (і я, і він)
Творог для розжига• 25 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
В Україні в нього було 35 чистими - в мене 25 (Київ). Не уявляю, як можна жити на 14
А ті в кого 14 не уявляють як можна жити на 7 тисяч.
Ті в кого 7000 думає, бідні пенсіонери зі своїми 3000.
Для когось ваша зарплата теж тільки закрити базові потреби
Оце так цабе• 25 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Авіакомпанія (і я, і він)
Супер! Молодці! Маєте профільну освіту?
Водійка хімарса• 25 февраля 2024
Ответ дляЗалізна пані
Було.... Так в Україні війна, і багато в кого дохід змінився не в кращий бік. До чого що у вас було і що зараз не в Україні?
А хоч би що. Просто відповідаю по темі. А шо?
Ms. Анонимная• 25 февраля 2024
Ответ дляПодругаМужа
И что с того, что она средняя? Вы знаете как ее считают? У кого-то ЗП 50к, у кого-то 7к. Вот и получается средняя 14. Это не значит, что ее получает большинство. Это просто цифра, которая ни о чем не говорит
Ага, кто-то ест мясо, кто-то капусту. Но в среднем едят голубцы. Так и тут.
Блондинка в Законе• 25 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
У вопросі немає про Україну. А українці зараз є скрізь, у любій країні
Та ви шо

Залізна пані• 25 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Та нічого. Дивно просто до чого і нащо комусь те що саме у вас десь там незрозуміло де
Ms. Анонимная• 25 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Хз, в мене у цьому місяці вийшло 2800 Євро чистими (я не в Україні), в чоловіка - 2500 чистими.
Мы за вас очень рады. Но зачем нам, жителям Украины эта информация?
В шоколаде• 25 февраля 2024
Какая-то тупая картинка.
Водійка хімарса• 25 февраля 2024
Ответ дляОце так цабе
Супер! Молодці! Маєте профільну освіту?
Так. ФАРЕО КМУЦА, магістратура. І багато сертифікатів з різних авіаційних курсів і тренінгів
Кнопус• 25 февраля 2024
Ответ дляПодругаМужа
Правильно. Чтобы понять какая у большинства, считают медианную. Она я думаю будет гораздо ниже. А так один с зарплатой 50-60 тыс и десять с зарплатой 8-10, в итоге будет средняя 15.
Кнопус• 25 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Очень хорошо можно жить. Я живу на 7-8. Заведующая библиотекой.
Оце так цабе• 25 февраля 2024
Ответ дляКнопус
Достаточно взять одного директора Укрзалізниці. Ну, можна еще и укрпочты. Тоже думаю средняя - меньше, тем более речь идет об официальной.
автор Голубец • 25 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
вы плохо видите?
это гугл
Не хаміть. Я бачу, що переклад хромає.
Водійка хімарса• 25 февраля 2024
Ответ дляКнопус
У вас сына не Мирославом зовут?
автор Голубец • 25 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Ви недобачаєте?
Сіґеле-міґеле• 25 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
А що дає нам ця інформація?
Сидить парочка румун та татарочка в безпечній Європі, працюють собі
А жіночці кортить похвалитися в темі, яка стосується виключно зарплат у воюючій краіні
Водійка хімарса• 25 февраля 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
А що дає нам ця інформація?
Так і до війни зарплати були смішними, найнижчими у світі

Педиатор_я• 25 февраля 2024
Для этого есть держстат.
Как я могу быть согласна или не согласна .
Темы иногда такие создаются

В моем окружении от 7 тыс до 120.
У большинства около 20
Йосип_молодий• 25 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
А расходы?
Сіґеле-міґеле• 25 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
В кожній краіні є ті , хто проживає на мізерну мінімальну зарплатню
Цідило правди• 25 февраля 2024
Ответ дляГолубец
Не хаміть. Я бачу, що переклад хромає.
https://index.minfin.com.ua/ua/labour/salary/avera...
вот средняя зарплата по областям. Это голая статистика из отчетов по труду и ЕСВ. По теме - у меня относительно высокая зарплата, но я получаю 21 тыс. официально, и 21 в конверте, и так было и будет всегда.
Водійка хімарса• 25 февраля 2024
Ответ дляЙосип_молодий
А расходы?
Еще не посчитала помощь на двоих детей (400 евро от государства, ее дают абсолютно всем). Расходы - с двумя детьми на все уходит около 3000 евро.
Водійка хімарса• 25 февраля 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Но в Украине и средняя ниже плинтуса (берем время до войны)
AnnaOst• 25 февраля 2024
Вибачте що не по темі, але я тільки недавно дізналася що жінка з цього мемчіка це не камерон діас)
Кнопус• 25 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
У вас сына не Мирославом зовут?
Нет.
Мания-Величия• 25 февраля 2024
Ответ дляДаха-сваха
Якщо брати Київ, то середня вища . Якщо всю Україну-не знаю
У простых людей в Киеве как раз такая средняя
Сколько_мне_лет?• 25 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Авіакомпанія (і я, і він)
оуу. вы научились писать под анонимом. как там в Майами, или где вы там?
Педиатор_я• 25 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
В мире?
Вы очень мало о мире знаете.
В половине стран зарплаты ещё ниже