НетЕщеНаверное• 25 февраля 2024

Чи варто з власником поговорити?

Привіт, красуні)
Не так давно я влаштувалась працювати рієлтором, раніше досвіду в такій сфері в мене не було, але мені завжди цікаво пробувати щось нове. Я розуміла, що я відразу не почну норм заробляти, але хоча б якусь квартирку в оренду здати. На співбесіді власник сказав, що він набирає нову команду та всьому навчить. Сказав, що спочатку навчить мене, а потім я йому буду допомагати навчати інших. В результаті за три тижні зі стажерів лише я, яку він не особо хоче вчити. Я приходжу на роботу, виставлю оголошення ( яких дуже мало) сама шукаю інформацію, щоб не сидіти без діла та трохи почитати, намагаюсь знайти сама клієнтів. Практично за три тижні я нічого не заробила взагалі. Як Ви думаєте чи варто поговорити про свої побоювання на рахунок того, що я нічого не буду заробляти з власником?
Люблю_смаколики• 25 февраля 2024
Він вам знову наобіцяє мішок вовни. Сенс?

Робот Вертер• 25 февраля 2024
Звісно. Прямо завтра
Захекалася читать• 25 февраля 2024
Автор, прийшла в голову фраза з анекдоту
- кидайте, батьку, торгувати, бо нічим вже здачу давати …

Діла не буде, а ще повісять якісь косяки на вас
Кукарикуууууу• 25 февраля 2024
Ви не в Луцьку?
автор НетЕщеНаверное • 25 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Ви не в Луцьку?
Ні, Тернопіль
Кукарикуууууу• 25 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ні, Тернопіль
Бо мала точно таку ситуацію))
автор НетЕщеНаверное • 25 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Бо мала точно таку ситуацію))
І як з неї вийшли?)

Вредняжка• 25 февраля 2024
До речі, автор, а скільки він вам обіцяє від заробленого вами?
автор НетЕщеНаверное • 25 февраля 2024
Ответ дляВредняжка
Половину з заробітку
Кукарикуууууу• 25 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
І як з неї вийшли?)
Пішла
автор НетЕщеНаверное • 25 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Пішла
Довго там пробули?)
Кукарикуууууу• 25 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Довго там пробули?)
2 міс
Байрактарна• 25 февраля 2024
А Вы думали, что риэлтору все на блюдечке директор преподносит )))
автор НетЕщеНаверное • 25 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
2 міс
Хоча б щось вдалось заробити Вам?)
СкумбріяП8• 25 февраля 2024
Я у Варшаві пробувала ріелтором
Півроку бігала показувала розказувала
Але половину треба віддати

Покинула це діло
Зараз он лайн працюю
автор НетЕщеНаверное • 25 февраля 2024
Ответ дляБайрактарна
Ні, але в компанії дуже мало клієнтів) за січень та лютий продано лише один об´єкт.
автор НетЕщеНаверное • 25 февраля 2024
Ответ дляБайрактарна
Та я сама постійно шукаю власників квартир, пропоную їм співпрацю) але практично всі об´єкти від інших агенцій.
Гадаю_По_шнуркам• 25 февраля 2024
Смотрю на оликс сам риэлтор ищут кто что продает недвижимость от себя, потом звонят и выставляют обявление!
Можно работать самому на себя, конечно кидают некоторые клиенты, но все равно лучше
Кстати видела курсы, они не дорогие, сама смотрю на них ,
автор НетЕщеНаверное • 25 февраля 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я так роблю) але мало пропозицій від власників, або вони забороняють рекламувати свій об´єкт, лише пропонувати, якщо клієнти.

Леопардові панчохи• 25 февраля 2024
Я так працювала сама на себе. Все зароблене собі у карман.
Але покинула. Ця діяльність не для мене.
Гадаю_По_шнуркам• 25 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Поищите курсы, кто с опытом вас научит!
По-видимому начальник не умеет объяснить
Маю декілька думок• 25 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Який сенс в вашій роботі? Які ваші обов’язки? Передруковувати обʼяви?
Байрактарна• 25 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Это не Ваша сфера деятельности ))) простите , Вы хотя бы почитали вначале о том, как работать риэлтором у них целые форумы есть) я продавала свою квартиру просто дала объявление на олх через буквально 2 часа у меня была куча звонков и предложений эксклюзивного договора продажи, я отказалась и мою квартиру продавали все агенства города) причем даже цену без моего ведома обещали клиенту снизить на 10% ,,))) щедрые какие . В общем квартиру я продала сама ,
автор НетЕщеНаверное • 25 февраля 2024
Ответ дляБайрактарна
Читала)) а я просто переживала, щоб потім не було проблем з власниками виставляти без їх відома.
Байрактарна• 25 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Это не ваша сфера деятельности не трать свою жизнь , ресурсы и время)))
автор НетЕщеНаверное • 25 февраля 2024
Ответ дляБайрактарна
Мені цікава нерухомість))
автор НетЕщеНаверное • 25 февраля 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Так, виходить
бювет_в_обед• 25 февраля 2024
Расширяйте клиентскую базу- фб, олх и прочее . Странно что хозяева не разрешают фото выставлять и это оговаривают.
автор НетЕщеНаверное • 25 февраля 2024
Ответ длябювет_в_обед
Так) якщо є клієнти то приводити можна, рекламувати та виставляти фото категорично проти. Я вже і в фб моніторю, де власники здають чи продають, але багато хто не погоджується.
З царем в голові• 25 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
автор, идите менеджером продаж, мой вам совет, от души. Я работала в одной конторе, у наших менеджеров продажи были уже налажены, т.е. они никому не навязывались. Отличная работа. Только не идите на голую базу.