НетЕщеНаверное• 25 февраля 2024
Чи варто з власником поговорити?
Привіт, красуні)
Не так давно я влаштувалась працювати рієлтором, раніше досвіду в такій сфері в мене не було, але мені завжди цікаво пробувати щось нове. Я розуміла, що я відразу не почну норм заробляти, але хоча б якусь квартирку в оренду здати. На співбесіді власник сказав, що він набирає нову команду та всьому навчить. Сказав, що спочатку навчить мене, а потім я йому буду допомагати навчати інших. В результаті за три тижні зі стажерів лише я, яку він не особо хоче вчити. Я приходжу на роботу, виставлю оголошення ( яких дуже мало) сама шукаю інформацію, щоб не сидіти без діла та трохи почитати, намагаюсь знайти сама клієнтів. Практично за три тижні я нічого не заробила взагалі. Як Ви думаєте чи варто поговорити про свої побоювання на рахунок того, що я нічого не буду заробляти з власником?
Захекалася читать• 25 февраля 2024
Автор, прийшла в голову фраза з анекдоту
- кидайте, батьку, торгувати, бо нічим вже здачу давати …
Діла не буде, а ще повісять якісь косяки на вас
Кукарикуууууу• 25 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ні, Тернопіль
Бо мала точно таку ситуацію))
НетЕщеНаверное
• 25 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Бо мала точно таку ситуацію))
І як з неї вийшли?)
НетЕщеНаверное
• 25 февраля 2024
Ответ дляВредняжка
До речі, автор, а скільки він вам обіцяє від заробленого вами?
Половину з заробітку
НетЕщеНаверное
• 25 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
2 міс
Хоча б щось вдалось заробити Вам?)
СкумбріяП8• 25 февраля 2024
Я у Варшаві пробувала ріелтором
Півроку бігала показувала розказувала
Але половину треба віддати
Покинула це діло
Зараз он лайн працюю
Півроку бігала показувала розказувала
Але половину треба віддати
Покинула це діло
Зараз он лайн працюю
НетЕщеНаверное
• 25 февраля 2024
Ответ дляБайрактарна
А Вы думали, что риэлтору все на блюдечке директор преподносит )))
Ні, але в компанії дуже мало клієнтів) за січень та лютий продано лише один об´єкт.
НетЕщеНаверное
• 25 февраля 2024
Ответ дляБайрактарна
Та я сама постійно шукаю власників квартир, пропоную їм співпрацю) але практично всі об´єкти від інших агенцій.
Гадаю_По_шнуркам• 25 февраля 2024
Смотрю на оликс сам риэлтор ищут кто что продает недвижимость от себя, потом звонят и выставляют обявление!
Можно работать самому на себя, конечно кидают некоторые клиенты, но все равно лучше
Кстати видела курсы, они не дорогие, сама смотрю на них ,
НетЕщеНаверное
• 25 февраля 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я так роблю) але мало пропозицій від власників, або вони забороняють рекламувати свій об´єкт, лише пропонувати, якщо клієнти.
Леопардові панчохи• 25 февраля 2024
Я так працювала сама на себе. Все зароблене собі у карман.
Але покинула. Ця діяльність не для мене.
Гадаю_По_шнуркам• 25 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Поищите курсы, кто с опытом вас научит!
По-видимому начальник не умеет объяснить
Маю декілька думок• 25 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Який сенс в вашій роботі? Які ваші обов’язки? Передруковувати обʼяви?
Байрактарна• 25 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Это не Ваша сфера деятельности ))) простите , Вы хотя бы почитали вначале о том, как работать риэлтором у них целые форумы есть) я продавала свою квартиру просто дала объявление на олх через буквально 2 часа у меня была куча звонков и предложений эксклюзивного договора продажи, я отказалась и мою квартиру продавали все агенства города) причем даже цену без моего ведома обещали клиенту снизить на 10% ,,))) щедрые какие . В общем квартиру я продала сама ,
НетЕщеНаверное
• 25 февраля 2024
Ответ дляБайрактарна
Читала)) а я просто переживала, щоб потім не було проблем з власниками виставляти без їх відома.
Байрактарна• 25 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Это не ваша сфера деятельности не трать свою жизнь , ресурсы и время)))
НетЕщеНаверное
• 25 февраля 2024
Ответ дляБайрактарна
Мені цікава нерухомість))
НетЕщеНаверное
• 25 февраля 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Так, виходить
бювет_в_обед• 25 февраля 2024
Расширяйте клиентскую базу- фб, олх и прочее . Странно что хозяева не разрешают фото выставлять и это оговаривают.
НетЕщеНаверное
• 25 февраля 2024
Ответ длябювет_в_обед
Так) якщо є клієнти то приводити можна, рекламувати та виставляти фото категорично проти. Я вже і в фб моніторю, де власники здають чи продають, але багато хто не погоджується.
З царем в голові• 25 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
автор, идите менеджером продаж, мой вам совет, от души. Я работала в одной конторе, у наших менеджеров продажи были уже налажены, т.е. они никому не навязывались. Отличная работа. Только не идите на голую базу.