Возьмём ситуацию, когда муж с женой разошлись и давно не живут вместе. Разошлись, а официально не развелись. Так ли нужно официально оформить развод? Живём каждый себе, мне например это никак не мешает, знакомые только капают, мол, разведись. А мне просто лень заводить эту канитель. Для чего это может быть важно, нужно?
Ответ дляfloxey
У них спільна власність, отже другий з подружжя отримує свої особисті 50% і має право на частку від 50% іншого. Бо після смерті одного з подружжя нерухомість перестає бути спільною.
чому на 50% від іншого?
після смерті одного з подружжя з правом власності нічого не відбувається. бо змінити режим можуть або самі співвласники, або суд.
Ответ дляrybka21
а інші 50% померлого куди?
В померлого є всього 50%, якщо це спільна власність була. От його половина і ділиться між спадкоємцями. А інший співвласник отримує свої особисті 50% від спільної власності і ще частину від 50% померлого може отримати, якщо має право на спадок.
Ответ дляfloxey
та чому 50% від власності померлого?!
Ответ дляfloxey
Спасибо