Впораюсь зі всим• 25 февраля 2024

Косметолог советует уколоть 1 мл для объема. Разве уже надо? Не хочу вообще

Весняний Марафон• 25 февраля 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Вона вся як Фантомас
Для мене обличчя косметолога - це її візитна картка. Якщо вона пропонує процедури від акне, а у самої шкіра не чиста, або б´юті процедури, а сама, як бджолами покусана, то віри такому спеціалісту не буде. Це маркер.

Дева Мария• 25 февраля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Дівчата, може трохи не в тему але спитаю тут, бо всі радять.
У мене під очима не круглі, а аж до вилиць мішки якісь висять, що робити?
Це якісь препарати чи уже тільки хірургія?
Блефо
vitamin-bd22• 25 февраля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
ось і причина чому я так і не пройшла додаткові курси косметолога.. бо з першого курсу медичного універу страждала на акне , лікувала років 8 періодично . це хронічна хвороба з рецидивами . але , на жаль, не всі це розуміють ..
Чесно брешу• 26 февраля 2024
Ответ для66сезон666серия
Так. Чистки, масажі і все, що займає більше часу, ніж уколи. Інʼєкції вигідніші набагато і менше напрягатися треба
Хай собі й колють