жижифреймут• 25 февраля 2024

Есть ли духи или туалетная вода с запахом кокоса?

Верочка 100%• 25 февраля 2024
Бляяяяя, есть, так воняяяяяюююют....
Меряю линейкой• 25 февраля 2024
Сподіваюсь, що немає)))))
автор жижифреймут • 25 февраля 2024
Ответ дляВерочка 100%
Бляяяяя, есть, так воняяяяяюююют....
Какие?
Сонячний день• 25 февраля 2024
Памʼятаю зі шкільних років якийсь спрей с кокосом, Ейвон чи Орифлейм 😅
Акукарача• 25 февраля 2024
Бабл бас Мейсон Марджела.
Там не чистий кокос, а скоріше ніжний кокосовий крем, чи мило. Дуже класний аромат свіжості, чистоти, кокоса, білих квітів.
От асоціації з весняним ранком, коли вийшла після душу така чиста, тепла, вікно відкрила, і аромат весняного вітерця з ароматом чистого тіла і кокосового мила змішався.
Ніжний, стійкий, але без шлейфу, така собі хмаринка аромату.
Люблю Украину• 25 февраля 2024
Ответ дляВерочка 100%
Бляяяяя, есть, так воняяяяяюююют....
Краще хай кокос смердить, чим отот кьорхе чи як його там- душний, навіть правильно сказати- удушливий. Як тільки хтот пройде з тим запахом- стоїш як та риба- повітря ковтаю, бо задихнутися можна
Верочка 100%• 25 февраля 2024
Ответ дляжижифреймут
Какие?
Вот, блин, не могу вспомнить. В том бренде еще есть с запахом книг, дождя
Верочка 100%• 25 февраля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Не, я по сандалу, коже, дереву, табаку... Мужские люблю
Верочка 100%• 25 февраля 2024
Demeter!
Суцільна зрада• 25 февраля 2024
Попробуйте Miller Еt Bertaux New Study ( Postcard). Кокос с инжиром.
Научительница• 25 февраля 2024
У мене від Вікторії сікрет кокос. Пшикаю в туалеті ним. Замовляла ін запах - прийшов цей, так сказала посередник.
Дійсно фу...хоч я люблю ваніль , ну кокос - фука
Русланка з гілки• 25 февраля 2024
В ів роше колись були, але взагалі для парфуму специфічний інгредієнт
Аленький носочек• 25 февраля 2024
Спробуйте такі, мені колись зразок в подарунок вклала дівчинка у якій я на Сефорі замовляю, мене просто дуже давить аромат кокоса, але вони не прям хімоза була і прям дуже...кокосово😁
Нервогенератор• 26 февраля 2024
Creed virgin island
Будьте так ласкаві• 26 февраля 2024
Dolce Garden дуже приємний кокос
автор жижифреймут • 26 февраля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Аж цікаво стало що це? 😆 Бо буває як зайде хтось до мене в магазин з таким якимось пудрово-приторним запахом, як раніше бабусі духались, то мене аж вивертає, і це молоді дівчата