Знаєте, бувають такі серед віруючих. Ні, більшість віруючих нормальні.
Але є такі, що в них і хрест найбільший, і вся хата в іконах, і по всім святиням побували...
Ось дивіться, ніхто так в бога не вірить, як я вірю!
Гераскевичу хотілося показати, що ніхто так за загиблими спортсменами не тужить, як він тужить.
Як ми знаємо, демонстративність і справжні почуття то різне.
Він міг до і після змагань носити той шолом, він міг спати з тим шоломом...
Але йому хотілося, щоб правила порушили заради нього, одного такого.
Певно, то я йому просто заздрю, бо я б з самого початку скромно дотримувалася правил. Бо я не вдома.
Ответ дляOlga Zelenyak
Позор и дискредитация себя это собирать в корзиночку медали за счет допинга и спецоперации фсб, которые потом после расследования отберут. Позор убивать людей. В том числе совсем молодых спортсменов, которые могли бы тоже выступать на Олимпийских играх. А напоминать миру о их гибели позором может быть только для самих убийц. Потому что им от этого неудобно становится.
Удалено администрацией...
Ответ дляАлесс
Ну молодец. Зато получил орден и Героя. Приедет,дадут квартиру,должность,назвут улицу.
Монобанк миллион выписал.
Пацан к успеху шел. Кто б его ото знал,на 42 месте
Монобанк миллион выписал.
Виявляється, тренування то важко, краще хайпанути
Olga Zelenyak• вчера в 20:44
В какой момент человечество свернуло не туда? Раньше на время игр войны останавливали. Сейчас продолжают убивать людей и еще и возмущаются тем, что кто-то видите ли посмел на весь мир об этом напомнить.
Приймаючи рішення провести Олімпійській ігри-1936 в Берліні, функціонери вважали, що ’ніщо не здатне завдати шкоди олімпійському руху’. Не чекав такого повороту й Почесний президент комітету П´єр де Кубертен, який називав фюрера ’одним із кращих творчих духів епохи’.
Навіть американські чиновники від спорту вважали, що ’євреї повинні розуміти, що не можуть використовувати Ігри як зброю в їх боротьбі проти нацистів’
У давнину з початком Олімпійських ігор, по всій Елладі припинялися війни. Ігри вважали священним дійством, несумісним із масовим вбивством. За іронією долі Олімпіада-36 зробила свій внесок у початок війни. Адже рішення провести Ігри, фактично, легітимізувало владу націонал-соціалістів в очах світової громадськості. А сам гітлер знову переконався, що репутація серед інших країн у нього не така вже й погана, це розв´язало йому руки для аншлюсу Австрії, окупації Чехії та вторгнення до Польщі. До чого це призвело, нам відомо.
Olga Zelenyak• вчера в 20:47
Ответ дляfeerka
Удалено администрацией...
Я и не пишу бред. Бред это быть на стороне убийц и считать что и нельзя напоминать, что они убийцы. А о том как у рашистов отбирали медали после Сочи вы можете на просторах интернета найти информацию.
Маска-0b9f• вчера в 20:46
Ответ дляOlga Zelenyak
Так надо же было рядом с фото спортсменов,погибших от рук рашистов поместить и фото людей,которых убило ТЦК.Или принципы не позволяют?
Lena-Lena12• вчера в 20:46
Автор, пошукайте на дозвіллі, який вплив раша має на олімпійський комітет, скільки медалей було раші раніше «присуджено» дужееее «чесним» шляхом, фігуристок згадайте, за всю історію, особливо аліночку кабаєву не забудьте і всю ту школу, ну і нову також школу не забудьте, часто саме фігуристки та гімнастки багато чого там «завойовували» ну дуже непрозоро. От ви така любителька спорту, це вас раніше не бентежило? І раніше було купа матеріалів, ще задовго до війни, що раша в олімпійському середовищі на «особливому» рахунку, і не лише через спортивні досягнення, гроші керують багато чим.
Olga Zelenyak• вчера в 20:48
Ответ дляМаска-0b9f
Выложите здесь писала спортсменов, погибших от рук ТЦК. Мы их отправим спортсмену, чтобы он про них не забыл.
Lena-Lena12• вчера в 20:48
Ответ дляВеточка сакуры67
А израильский где вышел? Тоже на этой Олимпиаде ?
Ні, раніше. Прецендент був раніше. Ізраїльський. Плюс ще один спортсмен, який виходив з фото загиблої дружини (країну не памʼятаю). Тобто це було вшанування памʼяті (без лозунгів, прапорів). Так само у нашого. Ви шолом бачили? Там нема політики. Там лише вшанування памʼяті загиблих спортсменів (в тому числі дітей). Дітей! Олімпійський комітет - це дно:-(
Olga Zelenyak• вчера в 20:50
Ответ дляLena-Lena12
На этой Олимпиаде тоже выходил спортсмен с фото погибших родителей. Просто родителей не раша убила, поэтому ничего страшного.
Маска-0b9f• вчера в 20:50
Ответ дляOlga Zelenyak
Понятно.Не спортсменов убивать можно.И всем посрать на это.И никакой украинский олимпиец не будет привлекать к этому внимание.
Веточка сакуры67• вчера в 20:50
Ответ дляLena-Lena12
Я, например, недавно узнала что огромные количество хоккеистов и футболистов со всех стран играют в росийских клубах . Да, на Олимпиадах и чемпионатах они играют за свою страну, но в клубах Росси и никто не брезгует. Канадские, словацкие , со всех практически стран.
Ответ дляМаска-0b9f
Не, это все ИПСО.у нас рабства нет!
А самая большая насущная проблема - наклейка на шлеме.
Без света и воды выживемям в кулечки пописаем, на новые тарифы заработаем.
Что мы, не украинцы что-ли…
Главное дать скелетонисту медальку и миллион.
Теперь надо еще всю семью регалиями наградить: плачущего папу, детей, бабушек и дедушек.
Ждём следующих 😂😂😂
Т
Что мы, не украинцы что-ли…
Ждём следующих 😂😂😂
Т
Olga Zelenyak• вчера в 20:51
Ответ дляМаска-0b9f
Вы переживаете за не спортсменов? К сожалению, сотни тысяч фото на шлем не нанести.
Маска-0b9f• вчера в 20:52
Ответ дляOlga Zelenyak
Ну он же не единственный олимпиец от Украины?
Olga Zelenyak• вчера в 20:55
Ответ дляМаска-0b9f
Вы можете остальным высказать свое фэ
Lena-Lena12• вчера в 20:56
Ответ дляВеточка сакуры67
Ви ще здивувалися? От трампулька терористу червоний хідник простелив. А ви за якихось спортсменів. Гроші не пахнуть. Так само, як вони не пахнуть в декого з Олімпійського комітету.
Веточка сакуры67• вчера в 20:59
Ответ дляLena-Lena12
Там не только причина в деньгах. Когда спортсмену не продолжают контракт, очков мало набрал или еще что, он не может не тренироваться. А тренироваться он должен среди равных , это ж командные игры. Им некуда деваться, так как в росии и хоккей и футбол на нормальном уровне. Понятно , что если ты предложил Американский клуб, выбрали бы Америку
svetla2201• вчера в 21:05
Ответ дляТвоя сусідка
Тоді чого він ображається, йому ж дали можливість показати його позицію. Я теж хочу
Мало що ви хочете.
Для того, щоб на Олімпіаду потрапити, треба, як мінімум, тренуватись по 8 годин більшу частину життя. А по-друге, щоб мати таку позицію і її продемонструвати на весь світ, треба мужність і розум мати. А вам це не загрожує після цієї теми.