Бабуся мороз• вчера в 20:23
А куди ви всі зібралися після відкриття кордонів, просто цікаво?
Ви ж до їх закриття нікуди не змогли виїхати, то чому думаєте що після 10 років зможете, коли вже і умов тих не буде, навіть, які зараз є в країнах ЄС. Для виїзду потрібні гроші, сміливість, рішучість і партнер з чітким планом дій. Ну а якщо ви без партнера то чого зараз не їдете?
Якісь смішні теми повні ілюзій в топі.
Всі так збираються виїжджати що у купи досі ні паспорта ні мови, просто ілюзіі про те що ЗАГРАНІЦЕЙ будуть євро з дерев гребти
Якісь смішні теми повні ілюзій в топі.
Пи Пи Пилюля• вчера в 20:44
Ответ дляРассказница
А с чего вы взяли, что мой?
Так вы же про Украину пишете, что у вас в Украине демократия. В стране моего гражданства демократия, границы открыты, толерантность. Вы ведь возмущается, что вас не выпускают, вот и направляйте свои возмущения по адресу, к тому кто вас не выпускает
жижифреймут• вчера в 20:45
Ответ дляКокошинЭль
А вы из секты одинокой юбки? Про любовь слышали или хоть в книжках читали? Фильмы там,все дела?
Вы из 18 века? Современный мужчина для женщины, больше обуза и проблема, чем опора.
КокошинЭль• вчера в 20:45
Ответ дляжижифреймут
Это вам козлы попадались просто
жижифреймут• вчера в 20:46
Ответ дляКокошинЭль
Это вам козлы попадались просто
Воевать будут козлы и не козлы.
Рассказница• вчера в 20:46
Ответ дляПи Пи Пилюля
А что вы в теме делаете?
Пи Пи Пилюля• вчера в 20:47
Ответ дляжижифреймут
Воевать будут козлы и не козлы.
Они уже 4 года воюют
Ответ дляПи Пи Пилюля
У вас на росії таких ракушок як ви може і випускають. Офіцерів особового складу, спеціалістів воєнного комплексу і тисячі задіяних в секретних розробках і на підприємствах воєнного сектору не випускають
Ви нікому не треба шоб вас держати, від вас ніякої пользи. Якщо когось і випускають з цінних спеціалістів то 100 процентів шо вони завербовані уже або будуть завербовані згодом
І будуть працювати на фсб скритими агентами
Верочка 100%• вчера в 20:47
Ответ дляжижифреймут
Удалено администрацией...
Пи Пи Пилюля• вчера в 20:47
Ответ дляlilul990
А вы кроме России других стран не знаете?
Бабуся мороз
• вчера в 20:47
Ответ дляШалена красуня
Плюшки только в Германии, ну может ещё пара стран так сяк. Так что кто реально захочет и востребован, имеет деньги , поедет, почему нет
А чого він досі сидить і хоче той вострєбований з дєньгамі?
Ответ дляlilul990
На польські склади по 12 год працювати
В інші країни куй його знає як люди хочуть потрапити якщо не буде тимчасового захисту
Або так, або вони high-skilled migrants і тоді можна і в Нідерланди
Але ми всі розуміємо, що в ЄС виїде буквально невелика кількість заробітчан та айті
Куди збираються в ЄС умовні менеджери з продажу без мов, мені реально не ясно
Чавонадо• вчера в 20:48
Ответ дляlilul990
Сєпаратізм це сприяння тому коли інша країна роздає вам свої паспорта. А вы їх берете. А потім Угорщина припустимо скаже шо хоче захистити ваші права бо у вас її паспорт і вас угнітають
Сепаратизм це відокремлення частини території держави. Хто там кричав, що: я поляк чи хто ще і що їм треба там інша країна, а не Україна?
Множине громадянство це норма і в Україні вже дозволено.
Бабуся мороз
• вчера в 20:48
Ответ дляРассказница
У нас например есть действующая виза в США, хочу к друзьям слетать и отдохнуть
То летіть, до чого тут відпустка?
Верочка 100%• вчера в 20:49
Ответ дляКокошинЭль
Если она такую ересь пишет, то ей не знакомо ничего из того, что Вы написали
Пи Пи Пилюля• вчера в 20:49
Ответ дляBor bor
На каком основании в Нидерланды?
Ответ дляBor bor
Ну скіки тих хай скілд. По пальцям одної руки. Скільки я знаю людей, а їх сотні звертається до моєї подруги рекрутерки то шукають роботу на заводах, складах, фурах, в теплицях, Нідерланди, Бельгія і т.д.
Рассказница• вчера в 20:49
Ответ дляБабуся мороз
То летіть, до чого тут відпустка?
Муж невыездной, или вы не в курсе что до 60 не выпускают ?
Бабуся мороз
• вчера в 20:49
Ответ дляЧаклунка-ведунка
В мене теж є
Брат в США
І що? Просто цікаво що ви тим хочете сказати і що за бенефіт « брат в США»?
Чаклунка-ведунка• вчера в 20:50
Ответ дляБабуся мороз
Те,що і ви своєю темою
КокошинЭль• вчера в 20:51
Ответ дляАлесс
На море хочу
И я хочу с мужем. Пять лет с мальчиками езжу сама, просили раньше в воду бросить,как папа,уже выросли нет сил кидать,да уже и не просят))
Бабуся мороз
• вчера в 20:51
Ответ дляРассказница
Я не в курсі про вашого мужа, а мала б? І до чого тут ваша відпустка?
Рассказница• вчера в 20:51
Ответ дляБабуся мороз
Вы не в курсе , что если я пишу , что хочу наконец с мужем выехать, то он невыездной?