НичеНипанимаю• 25 февраля 2024
Как вам Гарри Стайлз?
А я женатая• 25 февраля 2024
Музика не моє, трохі інше люблю, але його вайб дуже люблю. Він класний)
НичеНипанимаю
• 25 февраля 2024
и костюмчики)) мне нравятся его песенки про арбузы и подсолнухи)
НичеНипанимаю
• 25 февраля 2024
Ответ дляА я женатая
это ’зе чейн’ 1977 года) я с песней познакомилась пересматривая марвеловских ’Стражей галлактики’))) ну там целая режиссерская подборка ’старья’, удачно вписанная в фильм и вышедшая в молодежные массы, которые про нее не знали)
А я женатая• 26 февраля 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Я не кажу що музика погана, я просто більш ’важкіше’ люблю, Рамштайн, Корн, хто в темі і пам´ятає український гурт ТОЛ😁, якій нажаль багато років тому розпався, але досі в моєму плей листі і сердечку(після Ко.Ти? от прям дуже актуально зараз))
Гаррі дуже крутий, талановитий та харизматичний, тобто як потрапить десь пісня, то не перемкну і картинка, його вайб дуже подобається . Він реально крутий)