Коко Шанель• 26 февраля 2024
Коли можна на плавання після зняття швів?
Є гра на потилиці, впав малий до ліжка, до бильця і розсік. Лікар коли шила ( чоловік з чином був), сказала не мочити 4-5 днів, тобто вчора вже можна було моя ти, але я помила йому голову так щоб все ж не мочити шви.
Шви знімати буде в середу, але сусідка працює операційною медсестрою, то вона то зробить, щоб не їхати в лікарню.
Але от коли можна на плавання дитині? Коли шви знімлять вже?
Папобус• 26 февраля 2024
Шви повинен знімати той лікар, котрий їх накладав або ж в тому місці, де їх наклали. Зняття швів потрібно теж зафіксувати.
Яка сусідка, вибачте. У вас все ок з головою?
Коко Шанель
• 26 февраля 2024
Ответ дляСамоучка
Горить вам те плавання. Посидіть ще вдома з тиждень
Та мені ні, а дитині дуже.
Папобус• 26 февраля 2024
Ответ дляСамоучка
Та там чхали на дитину, он шви будуть знімати в сусідки на кухні.
Жесть
Коко Шанель
• 26 февраля 2024
Ответ дляПапобус
Так все ок, там рівний розріз, просто скріпили, щоб зажило. Якщо людина працює в операційній , то думаєте два шви зняти проблема?
Мэри Попкинс• 26 февраля 2024
Ответ дляПапобус
Кому и что нужно фиксировать ?
Никому оно не нужно.
Снимут те пару ниток и всё. Незачем для этого таскать ребенка в больницу.
Никакой трагедии
Никому оно не нужно.
Никакой трагедии
Папобус• 26 февраля 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Кому и что нужно фиксировать ?
Никому оно не нужно.
Никакой трагедии
Никому оно не нужно.
Никакой трагедии
Якщо дитині накладали шви, то це Зафіксовано лікарем в електронному вигляді.
Папобус• 26 февраля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Я думаю, що цим повинен займатися лікар, а не хз хто
Мэри Попкинс• 26 февраля 2024
Ответ дляПапобус
Жесть
’там чхали на дитину’ ...
Вам бы успокоительное попить и научиться общаться с людьми , а не фантазировать.
Коко Шанель
• 26 февраля 2024
Ответ дляПапобус
Лікар сказав необов´язково їхати до нього, зняти можна будь де. Бо шили в лікарні швидкої допомоги. А зняти сказав модна де ближче додому
Мэри Попкинс• 26 февраля 2024
Ответ дляПапобус
И что ?
Мэри Попкинс• 26 февраля 2024
Ответ дляПапобус
Швы всю жизнь снимали и снимают медсестры а не врачи.
Папобус• 26 февраля 2024
Ответ дляМэри Попкинс
И что ?
І те, що потрібно так само зафіксувати їх зняття.
Ви що не розумієте цього?
Коко Шанель
• 26 февраля 2024
Ответ дляГубка Боб
Знімлять,це на якій мові,
На німецькій. Ви питання читали? На плавання коли можна?
Папобус• 26 февраля 2024
Ответ дляКоко Шанель
У вас найближча лікарня в 100 км?
Коко Шанель
• 26 февраля 2024
Ответ дляПапобус
Ви що не розумієте цього?
Ні разу нікому з моїх знайомих не записувати про зняття швів нічого.
Коко Шанель
• 26 февраля 2024
Дівчата ви питання читали? На плавання коли можна? Шви я знаю де зняти
Русланка з гілки• 26 февраля 2024
Ответ дляГубка Боб
Знімлять,це на якій мові,
На тій, що і чоловік з чином
Тундиринда• 26 февраля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Плавает в шапочке? Я б подождала в таком случае, чтоб шапкой не травмировать.
Папобус• 26 февраля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Ви просто про це не знаєте.
Фіксується кожен випадок звернення до лікаря.
Папобус• 26 февраля 2024
Ответ дляТундиринда
Сусідка є, зможе зашити ще раз
Тундиринда• 26 февраля 2024
Ответ дляПапобус
Ви що не розумієте цього?
А що станеться, якщо не зафіксувати?
От не зафіксує автор, то й що?
Папобус• 26 февраля 2024
Ответ дляТундиринда
А що станеться, якщо не зафіксувати?
От не зафіксує автор, то й що?
Було б добре якби за таку безвідповідальність інформували соц служби
Коко Шанель
• 26 февраля 2024
Ответ дляПапобус
Ви реально ненормальна? Якого милого ви сюди зайшли в тему і поносите? Питання читали? Є що сказати, якщо ні, йдіть своє гімно лийте десь інакше. Не портіть нерви з понеділка. Як з вами чоловік живе?
Прикуси Язика• 26 февраля 2024
Ответ дляПапобус
Та прям там. Мне вообще дочка швы сняла. И это самое безболезненное снятие швов было. Родинку удалила и в Польшу уехали.
Ничего там сложного
Коко Шанель
• 26 февраля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Ничего там сложного
Удалено администрацией...