Коко Шанель• 26 февраля 2024
Коли можна на плавання після зняття швів?
Є гра на потилиці, впав малий до ліжка, до бильця і розсік. Лікар коли шила ( чоловік з чином був), сказала не мочити 4-5 днів, тобто вчора вже можна було моя ти, але я помила йому голову так щоб все ж не мочити шви.
Шви знімати буде в середу, але сусідка працює операційною медсестрою, то вона то зробить, щоб не їхати в лікарню.
Але от коли можна на плавання дитині? Коли шви знімлять вже?
Прикуси Язика• 26 февраля 2024
Ответ дляКоко Шанель
На німецькій. Ви питання читали? На плавання коли можна?
После снятия дня два точно нельзя. Там дырочки ещё затянутся тогда плавайте
Борщичок• 26 февраля 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Швы всю жизнь снимали и снимают медсестры а не врачи.
мне в Америке хирург швы снимал))) три шовчика на пальце.
а по теме, автор, лучше не рисковать, мало ли заражение или ещё что то. сейчас вирусы ходят, бактерии. тем более бассейн. там же будут дырки от шва. по сути рана открытая. я б через неделю после снятия пошла. минимум
Коко Шанель
• 26 февраля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Дякую
Прикуси Язика• 26 февраля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Удалено администрацией...
Лялькодзьоб• 26 февраля 2024
Ответ дляГубка Боб
Знімлять,це на якій мові,
Якою мовою. Як вже дозволяєте собі робити зауваження
Нехай щастить• 26 февраля 2024
Там дірочки лишаться після ниточок,почекайте ще дні 3-4,я капала йоддіцерином,лікар виписав,який шив. Після зняття швів на лобі купався син зразу,але то душ прийняти і витертися,а інша справа плавати,шапочка,потіє голова,загальний басейн і тд. Чекайте ще пару днів.
Губка Боб• 26 февраля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Замечание не делаю,просто спросила , что ща слово,знімлять,с какого селения вы
Бідося• 26 февраля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Так все ок, там рівний розріз, просто скріпили, щоб зажило. Якщо людина працює в операційній , то думаєте два шви зняти проблема?
Знаю одну операционную сестру, которая вообще ничего не умеет.
Папобус• 26 февраля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Ви реально ненормальна? Якого милого ви сюди зайшли в тему і поносите? Питання читали? Є що сказати, якщо ні, йдіть своє гімно лийте десь інакше. Не портіть нерви з понеділка. Як з вами чоловік живе?
А ви нормальна мати?
Дитину зробили, а відповідальності 0
Папобус• 26 февраля 2024
Ответ дляБідося
Ну тоді автор піде до іншої сусідки, ну це ж тільки шов.
А якщо що, то може у автора там заразні діти ще є.
Папобус• 26 февраля 2024
Ответ дляБорщичок
Не сусідка?
Дивно
Самоучка• 26 февраля 2024
Ответ дляГубка Боб
Знімлять,це на якій мові,
Це в селах так говорять. Ззіла а не з´їла. І багато чого.
Папобус• 26 февраля 2024
Ответ дляСамоучка
Свальба, каклети, калідор :))
Бідося• 26 февраля 2024
Ответ дляПапобус
Так у неё дочка есть, если то были ее темы, что вдвоём бесились дети. Там ещё сотрясение скорее всего... Я бы о шве меньше всего переживала
Папобус• 26 февраля 2024
Ответ дляБідося
А, то запасні діти все ж таки є.
Це чудово
Полонянка SexShop-а!• 26 февраля 2024
Ответ дляПапобус
Та там чхали на дитину, он шви будуть знімати в сусідки на кухні.
Жесть
Хорошо, что не алкаш в подвале
Полонянка SexShop-а!• 26 февраля 2024
Ответ дляГубка Боб
Знімлять,це на якій мові,
Тільки би придертися