Крим мій• 26 февраля 2024
Позбавлення батьківських прав
Чи є тут хто проходив таку процедуру? Наскільки може затягнутися?
Крим мій
• 26 февраля 2024
Ответ дляЛюбительница
Более 2-х лет у друга
Мати приходила на судові засідання?
Любительница• 26 февраля 2024
Ответ дляКрим мій
Мати приходила на судові засідання?
Нет. Она алкоголичка
Крим мій
• 26 февраля 2024
Ответ дляЛюбительница
Нет. Она алкоголичка
А чому тоді так довго? Це скільки засідань було за два роки?
Любительница• 26 февраля 2024
Ответ дляКрим мій
Не знаю. Очень долго собирали документы, очень долго ждали заседания. Я не интересовалась. Просто помню, как он бегал по школьным психологам, потом еще в какой-то центр. И это дети с ним изначально после развода жили
Крим мій
• 26 февраля 2024
Ответ дляЛюбительница
Дякую, зрозуміло. Документи вже майже всі готові, подали заяву в органи опіки. Чекаємо їх висновок і подаємо позов до суду. Матері не було 6 років, думаю, що і в суд вона не прийде
Крим мій
• 26 февраля 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Залежить від конкретних обставин
Якщо мати не з´являється взагалі 6 років, то я так розумію що це вагома причина для позбавлення?
вАлнуюся сильнА• 26 февраля 2024
Ответ дляКрим мій
Шукати іі ще будуть.
Крим мій
• 26 февраля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Шукати іі ще будуть.
Адвокат нам про це сказав, але при цьому говорив що фактично поліція цим займатися не буде.
Крим мій
• 26 февраля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Шукати іі ще будуть.
Я так розумію, що шукати її має поліція?
вАлнуюся сильнА• 26 февраля 2024
Ответ дляКрим мій
Я не знаю,є процедура,та й вас адвокат,то ж пояснює,що це роки.Засідання суддів раз в пару місяців і переносять і переносять.Біля 3-х років сусід бігав.
Крим мій
• 26 февраля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я питала у адвоката, він казав що якщо вона не буде з´являтися на засідання і те що вона взагалі не приймала участі у вихованні дитини 6 років, то може зайняти декілька місяців, але про роки не говорив(
Крим мій
• 26 февраля 2024
Ответ дляПанна Кота
Пів року
Батька чи мати позбавляли? Відповідач приходив на засідання?
Крим мій
• 26 февраля 2024
Ответ дляПишущаяся
Якщо повезе то 6 - 7 місяців
Через те що засідання переносять? Чи ще з якихось причин?
Панна Кота• 26 февраля 2024
Ответ дляКрим мій
Батька, він не прихоодив на засідання, 2 чи 3 рази переносили із-за цьго. Але вирішальну роль зіграв спеціаліст з органів опіку дітей. Він ходив по судідам та збирав характеристику батька та на суді надав свій висновок.
Пишущаяся• 26 февраля 2024
Ответ дляКрим мій
Сама специфіка позбавлення. Тим більше під час війни
Крим мій
• 26 февраля 2024
Ответ дляПанна Кота
Зрозуміло, дякую. Тут важче, мати треба позбавити. Органи опіки мають надати свій висновок, будуть приїжджати обстежувати умови, дитині вже 10 років, буде 11,сказали що з нею теж буде психолог спілкуватися, свідки є.
Крим мій
• 26 февраля 2024
Ответ дляПишущаяся
Зрозуміло( Ми це пройшли в 2019, органи опіки 1.5 роки вирішували визначити місце проживання дитини з батьком.
Панна Кота• 26 февраля 2024
Ответ дляКрим мій
Напевно важче, моїй було 2 роки. Пам´ятаю я багато бігала та багато довідок збирала, бо не було грошей на адвоката, робила все сама. Да і суддя дуже приємна жінка була.
ГЛЮкоза• 26 февраля 2024
Автор, якщо у вас є адвокат і мати дійсно 6 років не бере участі у вихованні дитини, самоусунулася від спілкування, то все має бути гаразд. В середньому займає 6-9 місяців на розгляд (я адвокат).
Через повітряні тривоги можуть переносити засідання або хтось не зʼявився/захвлрів/суддя слухає кримінальну справу в трійці
Крим мій
• 26 февраля 2024
Ответ дляПанна Кота
Тут я мати, а рідна вже давно забула про неї, 6 років як. Я лежала з нею і по лікарнях, і в школі завжди я і батько. Будемо надіятися що не на роки це затягнеться. Дитина про матір вже давно не згадує.
Панна Кота• 26 февраля 2024
Ответ дляКрим мій
Бажаю вам успіху! У вас все вдасться!
Крим мій
• 26 февраля 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Дякую. Так, адвокат є. Мати дійсно 6 років не з´являється, навіть не подзвонила ні разу. Дитиною займаюсь я і батько. Є ще також рішення служби опіки за 2019 про визначення місця проживання з батьком.
Крим мій
• 26 февраля 2024
Ответ дляПанна Кота
Бажаю вам успіху! У вас все вдасться!
Дякую)
Мизимец• 26 февраля 2024
Ответ дляКрим мій
Сейчас установка всех футболить и затягивать. Это ж повод для отстрочки
Мизимец• 26 февраля 2024
Ответ дляКрим мій
А время идти будет