Аноним_1859• 27 февраля 2024

Чи робити лазерну епіляцію (глибоке бікіні) під час місячних?

Майстер записала на наступний візит, і подивилася я по календарю - якраз десь в цей період мають бути критичні дні. Хтось робив глибоке бікіні в такі дні? Чи краще перенести ще на тиждень?
Все питаю зарання• 27 февраля 2024

Мию чакри щоденно• 27 февраля 2024
Перенести
VivaForever• 27 февраля 2024
Идите опозорьтесь
КротоТо• 27 февраля 2024
З тампоном можна. Мені в ці дні не так боляче.
автор Аноним_1859 • 27 февраля 2024
Ответ дляVivaForever
Идите опозорьтесь
Ви не знали, що існують тампони?
ЧорноброваЯ• 27 февраля 2024
Ответ дляVivaForever
Идите опозорьтесь
Какие -то дебильные смайлы и комментарии. Вы с тряпочками ходите во время критических дней?
Автор, с тампоном все будет хорошо. Я ничего никогда не переношу.
Леди_в_ночи• 27 февраля 2024
Підкажіть, родимки замазують? Де робите?
Виниловая пластинка• 27 февраля 2024
Ответ дляАноним_1859
Ви не знали, що існують тампони?
Ну если вас торчащая нитка не смущает,то идите конечно. Нам то что))
Чеширская кошечка• 27 февраля 2024
Я спрашивала в салоне, у меня был 3-й день. Сказали-тампон и всё будет в порядке

А шо сталося?• 27 февраля 2024
Автор, я обычно переносила, но было такое ,что и с тампоном. Нитку прятала в половые губные складки. Все.
Я натуралка• 27 февраля 2024
Я ходила, т.к. имею внж другой страны, когда к себе в город приехала, тогда и делала, с тампоном, они даже сами предложили тампон, есть, кому надо
ЧорноброваЯ• 27 февраля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Она никого не смущает уже лет 50.
Виниловая пластинка• 27 февраля 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Она никого не смущает уже лет 50.
Ну я бы так к мастеру не пошла. Так что за всех не говорите))
Просто каралева• 27 февраля 2024
Просто нашите мастеру и посоветуйтесь
Ку ка ку ка ку• 27 февраля 2024
Записувалась на 3 сеанс оговорювали дату, я кажу гляну що б місячних не було, майстер сказала з тампоном можна
Директриссимо• 27 февраля 2024
А какая разница?)засуньте тампон и делайте
Мона_Лиса• 27 февраля 2024
я робила, все ок. Перед самою процедурою поміняла тампон, шнурочок теж всередтну запхала,. Майсткр казала, що можна, але може більшк боліти
тогдалия• 27 февраля 2024
Перенесіть. Це точно не та процедура, яку треба день-в-день проводити. І навіщо вам переживати за той тампон і чи підтікає по краях?
Я взагалі не по графіку робила, а коли бачила, що пора, і коли зручно. Волосся видалилося
Обстановщица• 27 февраля 2024
Майстер така ж жінка як і ви, їй чудово відомо, що в жінок буває менструація. Я у своєї уточнювала про всяк випадок, сказала, з тампоном без проблем. Якщо соромитеся (хоча по суті - нема чого) - просто попередьте майстра чи на ресепшн, і запитайте як краще, з тампоном чи перенести, упевнена, вам скажуть що переносити потреби немає, а ви почуватиметеся більш вільно.
Але ще враховуйте, що в ці дні багато жінок більш чутливі до болю. Я особисто лазерку ще нормально по відчуттям, кололо, але терпимо, а колись додумалася записатися на механічну чистку і то був жах, дуже боляче.

КротоТо• 27 февраля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Родимки замальовують спец олівцем
автор Аноним_1859 • 27 февраля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Роблю в Лазерхауз, за родимки не знаю
Донька подруги• 27 февраля 2024
я переносила і мені в салоні відповіли, що не проблема взагалі, з тампоном приходять