Медсестричка• 27 февраля 2024
Чи можна сфотографувати продавця на робочому місці та виставити в інтернеті
або викласти в месенджері без її згоди?
Приклад: продавець м´яса набирав фарш без шапочки, її сфотографувати та виставити в фейсбук. Лице не закрийте. Людина згоду не давала. (Приклад умовний)
Якою статтею це регулюється?
Дякую
Якою статтею це регулюється?
Дякую
Ноу коммент• 27 февраля 2024
Статья 182 УК Украины. Нарушение неприкосновенности частной жизни
Медсестричка
• 27 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
Навіть якщо вона на робочому місці, так? Це ролі не грає в цій ситуації?
Бойцовская• 27 февраля 2024
условно нельзя, но по факту ничего вам не будет, если выставите.
воры тоже не дают согласия, чтобы их фото выставляли, и что?
Ноу коммент• 27 февраля 2024
Ответ дляМедсестричка
На має значення на роботі, чи ні.
Хвець-тець• 27 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
’’Продавца м´яса без шапочки’’ на ее рабочем месте?
Вмію заміряти найкраще• 27 февраля 2024
Ви ще приховану камеру поставте, може вона собі сраку ще чухає. Зовсім проньки подуріли
ВыФсеВрете• 27 февраля 2024
Якщо власник дозволяє продавщиці так працювати, то її відкрите обличчя все одно ситуацію не змінить. Ще й з´явиться купа співчуваючих бідній жінці, яку так підло зганьбили.
Медсестричка
• 27 февраля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
???
Алгонавт• 27 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
Ну, це не приватне життя, вона на робочому місті порушує правила гігієни) Типу, фіксація правопорушення
волосатое стекло• 27 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
Ви і в реальному житті зразу заходите з УК
Хвець-тець• 27 февраля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Наверное, есть правила торговли, а не ’’власник дозволяє’’, она же не ему лично фарш без шапочки набирает
Медсестричка
• 27 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
На має значення на роботі, чи ні.
Дякую
Астоновитесь!• 27 февраля 2024
Автор, продавец в мясном без шапочки, это фигня. Вы понятия не имеете, сколько людей с купленными санкнижками и имеющие туберкулёз, работает в сфере питания и производства пищевых продуктов.
Медсестричка
• 27 февраля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Хто такі проньки і чому вони подуріли?
ВыФсеВрете• 27 февраля 2024
Ответ дляХвець-тець
А власник що, не в курсі про якісь правила? І йому на них наплювати. Тож і продащиці теж.
Медсестричка
• 27 февраля 2024
Ответ дляАлгонавт
От саме цей момент мене цікавить
Медсестричка
• 27 февраля 2024
Ответ дляХочу на Балі
Можна, але потім буде бита морда у того, хто виклав
Мене більше цікавить правова сторона. Чи мали право виставляти? Якщо так, то чим керуватися? Якщо ні, то як продавець має себе захистити.
Медсестричка
• 27 февраля 2024
Ответ дляАгатаХристя
Якщо не помиляюсь шапочки не обов´язкові
А де можна точно дізнатися? Який акт почитати?
Медсестричка
• 27 февраля 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Мене цікавить більше як по закону правильно.
Хвець-тець• 27 февраля 2024
Ответ дляМедсестричка
Так вы и есть тот ’’продавец без шапочки’’?
Медсестричка
• 27 февраля 2024
Ответ дляХвець-тець
Ні. Я сторона не зацікавлена взагалі. Хочу знати, як правильно
Бегущаяпо• 27 февраля 2024
Ответ дляМедсестричка
За что вас сфоткали и оприлюднили?
Хвець-тець• 27 февраля 2024
Ответ дляМедсестричка
Лучше, с юристом проконсультируйтесь
Аноним с кешбеком• 27 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
вы знаете, что означает эта статья?