А_мій_самий_самий• 27 февраля 2024
Джинси які зараз модно? Мені 40, низького росту.
Хочу нові джинси які зараз модні ? Мені 40, низького росту. Розмір джинсів 27-28. Незнаю які моделі дивитися? І де?
Доктор Варвар• 27 февраля 2024
Ой, я на длину никогда не обращаю внимание. Рост 158. В ателье подрезают чтоб осталась выворка нижняя.
Кусюче сонечко• 27 февраля 2024
Я ношу різні джинси 160 25-26. Зараз фаворити широкі з високою талією. З заниженою на мені не сидять
Відірву та викину• 27 февраля 2024
Прямые с высокой посадкой без понтов, можно с необработанным низом
Туфли в чешуе• 27 февраля 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
158см.
Этторе низкий, вполне нормальный
Вот такие смотрите- прямые , их можно подрезать внизу на желаемую длину