А_мій_самий_самий• 27 февраля 2024
Джинси які зараз модно? Мені 40, низького росту.
Хочу нові джинси які зараз модні ? Мені 40, низького росту. Розмір джинсів 27-28. Незнаю які моделі дивитися? І де?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 февраля 2024
Ответ дляТа легко!
Це зараз така обувка в моді?
Так, і ще балетки та інше взуття з тонюсінькою підошвою. Жах.
Вічний двигун• 27 февраля 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ви не знаєте що таке шаговий шов?
Нет, не спрашивали?
Ну извините, показалось, наверное
А_мій_самий_самий
• 27 февраля 2024
Ответ дляСладко-соленая
Я в Zara купую, часто є короткі
Zara закрита, без примірки не візьму
Пацелуйнитуда• 27 февраля 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
А в яких брендах є джинси на мій рост ? Щоб не підшивати. Бо буває низ теж не просто підшитий то в такому випадку не підшиєш просто так.
Тоже маленького роста, покупаю в подростковых отделах НМ, Zara и тп
Сладко-соленая• 27 февраля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Автор, на мой рост 164см и поясничный прогиб с широкими бедрами 105см хорошо сели зара багги.
У дочки такие, у неё 172 см, на неё очень короткие, на 158 будет обычная длина
Сладко-соленая• 27 февраля 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Zara закрита, без примірки не візьму
Манго спробуйте
Оскорбляю всячески• 27 февраля 2024
Ответ дляСладко-соленая
Ну и мне с моими 164см иногда, когда прибавлю пару кило, кажутся коротковатыми. На 158, думаю, будет отлично.
Ганцю в кєдах• 27 февраля 2024
Я 164. Ношу широкие. Нашла чтоб не подрезать, по земле не волочаются. 5 тыс.
Ворожу на каві• 27 февраля 2024
Ответ дляЧервона калина
Я б на вашем месте пошла в магазин и взяла померять разные модели, посмотрела бы в какой мне красивее всего.
Например модные широкие делают меня ещё шире и толку с этой моды если я в них смотрюсь плохо?
Мені широкі нейдуть на мою думку хоча я маю зріст 177
Ворожу на каві• 27 февраля 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Скинни и мом
Автор, носіть що вам подобається))
Чарочка діда• 27 февраля 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
В моде широкие, но на низкий рост не подойдут, посмотрите модели straight, подойдут и под кеды и под шпильки
Я 160 cм розмір 26 ношу широкі, але під взуття на платформі і в мене від природи досить довгі ноги, то таа модель ще й додає довжини.
Чарочка діда• 27 февраля 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Купляла в Colins, Waikiki на свої 160 см довжина 30.
Mango довгі, але був необроблений край прямих, сама легко підрізала.
Не беру зазвичай ті, що треба доводити до розуму
Ms. Android• 27 февраля 2024
Чарочка діда• 27 февраля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
О, це мій жах, що самі штани, що їхній пояс, тим більше ці папер-бег вже допотопний тренд і кидається у вічі.
Распутница• 27 февраля 2024
У мене 160 см зріст, 39 років, ще й стегон нема. Також стикнулась з проблемою, які джинси носити, майже все життя скінні більш менш пасували, але в своєму віці зараз мені не комфортно в них. Міряла дуже багато моделей, нічого не сидить на мені. Доношую скінні і мом. І шукаю далі.
Электричка• 27 февраля 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Скинни и мом
Я так и продолжаю носить скинни с низкой посадкой, другие не могу.
Мольфарочка• 27 февраля 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
ви не бачите, в чому люди ходять? чи у вас немає магазинів піти поміряти і вибрати моделі, які вам пасують?
Соглашусь. 40 лет женщине, а где и какие джинсы покупать, не знает
Электричка• 27 февраля 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Даже не представляю. У меня рост 165 и я все джинсы подворачиваю или подшиваю.
Вічний двигун• 27 февраля 2024
Крим мій• 27 февраля 2024
В мене такі з ньюйоркер, зріст 164, подобаютья. Я все взуття купую на платформі. Шукаю ці кроси, не можу знайти розмір 36...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 февраля 2024
Автор, вище дали правильну пораду шукати джинси у брендів, що спеціалізуються на джинсових виробах. Там багато не тільки різних моделей, але й ростовок. У G-Star Raw, наприклад, 28-30-32-34 зазвичай. Мені теж важко знайти джинси, бо негарна фігура з шикрокими стегнами, невеликий зріст, короткі ноги та зайва вага, проте завжди знаходжу свої моделі у цього бренду. Ще diesel та levi’s інколи купую. Щодо моделі, то важко дати пораду, залежить суто від особливостей Вашої фігури.
Джага-джага• 27 февраля 2024
Ответ длямаска Ілона
А какие длинные? Как это считать?
Я ще підлітком була, мій хлопець звернув увагу що в мене довгі ноги. І справді у подруг моготзросту ноги коротші. Візуально гарно, але багато що з одягу доводилося шити на замовлення, або підганяти по фігурі, бо в мене тулуб пропорційно коротший, відповідно вище талія, і груди вище, а рукава треба довші ніж в тому одязі що на менших ростом шиють.
Электричка• 27 февраля 2024
Ответ дляIsa Dora
И обтягивывающий верх?)
Какой придется.
В 90% случаев это обычные футболки
маска Ілона• 27 февраля 2024
Ответ дляДжага-джага
У меня талия высокая, но крутые бедра, ноги думаю средней длины. Потому я и спросила на что ориентировка. Например, была бы я более худая в бедрах ноги были бы зрительно длиннее.
маска Ілона• 27 февраля 2024
Ответ дляДжага-джага
Наверное, длинные ноги это если у джинсов длина 34 и они не волочатся, а средние это 32 и короткие 30.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 февраля 2024
Ответ дляКрим мій
Кросівки класні та дуже зручні.
Вічний двигун• 27 февраля 2024
Ответ дляДжага-джага
У меня такая проблема с верхней одеждой от Некст, длина норм, а рукав короткий. Я астеник, рост 156, а руки - ноги длинные.
А_мій_самий_самий
• 27 февраля 2024
Ответ дляКрим мій
Я вчора в рівермолі такі схожі бачила тільки не пам´ятаю в якому саме магазині, бо мій підліток мене затягав по магазинах