Психологічка• 27 февраля 2024

Spf. Похваліть свій)

Користувалась завжди instytutum, але зараз він закінчується і мені дорого буде . Шукаю щось легеньке, але spf50 до 1500 грн
Похваліть свої, будь-ласка
Лика-прилипка• 27 февраля 2024
Aqua от Missha - отличное сочетание цена-качество, попробуйте.
Дверной_Проем• 27 февраля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Але ж на брудну шкіру не ок наносити, та й тоналка
Якщо ви схильні до пігментації, то або ви підлаштовуєтесь ( бо СПФ і хімічні і мінеральні потрібно оновлювати) або ходити в пятнах. Вибір робить кожен
Ух яка ж Я• 27 февраля 2024
Ответ дляДверной_Проем
Якщо ви під сонцем цілий день то так.
Квітка папороті• 27 февраля 2024
В мене cuskin лосьйон.Подобається.
автор Психологічка • 27 февраля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Якщо ви під сонцем цілий день то так.
Нє) я з квітня по жовтень у кепці/шапці/панамі з спф, в тіні намагаюсь ховатись. Але пігмент лізе все-одно. Слабенько, але в зоні навколо очей і навколо губ він проступає. Така кончена шкіра.
Ух яка ж Я• 27 февраля 2024
Ответ дляПсихологічка
Ясно(
_Juliette• 27 февраля 2024
Needly, Корея
автор Психологічка • 27 февраля 2024
Дякую, дівчата, за поради! Буду пробувати.
Santa_n• 27 февраля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
А як вам instytutum?Обираю між ним і is clinical
Подобається
Пукимончиг• 27 февраля 2024
Очень нравится Eucerin, быстро впитывается, матовый финиш,некамедогенен,доступная цена.
вкрации• 27 февраля 2024
Dr.Ceuracle Cica Regen Vegan Sun, около 1к за 50 мл
И.О. человека• 27 февраля 2024
доброго дня. мій вибір holy land sunbrella spf 50 c тоном
Варена цибуля• 27 февраля 2024
Дівчата, порекомендуйте будь ласка спф для жирної шкіри, без тона та не вибілючий, ну і головне НЕ жирний/масний/плотний.
Дивлюсь на Eucerin Сонцезахисний ультралегкий гель-крем для обличчя з матуючим ефектом з SPF50+
Я тут Живу• 27 февраля 2024
Не выделываюсь, на весну взяла гарнье. Прошлые пару лет брала биокон с физическими фильтрами. Пятна все равно и так и так появляются.
ЛеньГуглить_правда• 27 февраля 2024
Ответ дляВарена цибуля
В мене такий. Дуже добре матує та не жирнить.
Зубная фея• 27 февраля 2024
Ответ дляВарена цибуля
У меня был, он не жирный, мою обезвоженную кожу даже подсушивал. Отдала маме, ей понравился
Все будет, но потом• 27 февраля 2024
Eucerin суперовий, користуюсь протягом всього року, багато їх було в мене, шкіра проблемна і жирна.
Сапай вазони• 28 февраля 2024
Beauty of joseon
Tocobo
Benton