Шукаю стакан• 27 февраля 2024

Вегетаріанська вечеря

Як організувати, щоб всім було цікаво і смачно? і вегетаріанцям і мясоїдам.
Дякую за підказки.
ЛеньГуглить_правда• 27 февраля 2024
Ніяк

Неробименінерви• 27 февраля 2024
Рататуй.
И крылышки. Вегетарианцы не будут просто крылья.
И салаты.
ЛеньГуглить_правда• 27 февраля 2024
Мясоїди підсвідомо без м´яса ситі не будуть
Неробименінерви• 27 февраля 2024
А как организовать чтоб было интересно это уже зависит от вас и компании.
У нас это виски и настолки
ЛеньГуглить_правда• 27 февраля 2024
Єдине: мотивувати, що пісні страви, бо піст(скоро починається)
Коренная киевлянка• 27 февраля 2024
А риба, морепродукти допускаються?
Пэрисхилтонша• 27 февраля 2024
Дерунів насмажте.
Мама Карло• 27 февраля 2024
Багато страв з грибами, з квасолею. Вегетаріанці чи вегани?
Яйця, сир, молоко, рибу, ікру вживають у їжу? Це значно б розширило коло страв
ЛеньГуглить_правда• 27 февраля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
А риба, морепродукти допускаються?
В мене є знайомий , то в нього не допускається в харчуванні м´ясо, риба, ще поцікавлюсь чи молочка хоч якась є в раціоні .

Единорог_помог• 27 февраля 2024
Делала такую вечеринку. Одни стебутся над другими, смачно жуют мясо перед веганами, а те демонстративно огурцы в хумус макают и бургеры вегенские делают. Ну такое
ЛеньГуглить_правда• 27 февраля 2024
Можна класний торт , до речі , спекти пісний, підійде і вегетаріанцям, і мясоїдам
Единорог_помог• 27 февраля 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Это если нет среди гостей безглютенщиков и неедящих сахар)
ЛеньГуглить_правда• 27 февраля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Я ж кажу, що краще на треба міксувати мясоїдів з аегетаріанцями
ЛеньГуглить_правда• 27 февраля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
в мене інший торт є , де безглютеновий бісквіт. Але для кавового крему треба жовтки
ЦібаФу• 27 февраля 2024
картошку с грибами стушить. и салат.
Единорог_помог• 27 февраля 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Да, но бывает такое, что объединяют дети, и родителей тоже нужно пригласить
ЛеньГуглить_правда• 27 февраля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Тоді прекрасно осн стравою іде вегетаріанський плов з двома видами грибів , нутом, тофу
ТигрЛьвович• 27 февраля 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
если даже рыбу не есть, вангую - яйца и молочку - тоже
ЛеньГуглить_правда• 27 февраля 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Капец. Питала як давно на такому харчуванні, сказав навіть не пам´ятає коли почав ... Хоча мушу зазначити, що на свій поважний вік в дуже гарній фізичній формі (ще в футбол бігає, моржує ...)

пАлАвинкА• 27 февраля 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Картопля з грибочками або сирна піца - і всі ситі, задоволені.
Тут же не про веганів мова.
Вчора в Ашані бачила книжку вегетаріанських рецептів. До 40 грн коштує і купа ідей смачної їжі.
пАлАвинкА• 27 февраля 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Не факт.
Рибу треба вбивати, тому її можуть не їсти.
Молоко і яйця більшість вегетаріанців їдять.
Замулена ріка• 27 февраля 2024
вегетерианцы разные бывают, у меня муж не есть мяса, яиц, рыбу, красную чечевицу, лук,чеснок и грибы. А молочку и мёд ест.
ЛеньГуглить_правда• 27 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Ви м´ясоїд?
Жена аллигатора• 27 февраля 2024
Голубці, перці нафаршируйте з грибами. Сир тофу брусками по 1 см в норі загорнути та посмажити. Фалафель зробіть, або сир, помідор зелень в лаваші та на гріль.
Замулена ріка• 27 февраля 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ви м´ясоїд?
пока да, но не большой фанат, в прошлом году куриное филе себе пожарила на гриле 1 раз за год
Коренная киевлянка• 27 февраля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
А до чого тут червона чечевиця? Я теж не все їм
Замулена ріка• 28 февраля 2024
философия йоги