КоКоКоКоКоКо...• 27 февраля 2024
когда пью много пива то почки в порядке
спасибо всем за заботу!
Чекаю завтра• 27 февраля 2024
Пиво не люблю, але як в мене були проблеми з нирками, то лікарь казав навпаки пити пиво. Але це в іншій країні)) пила через силу. Ще сказав пити тепле пиво з лимоном вечором. То дійсно стало значно краще))
Цвірінь• 27 февраля 2024
Мій батько п’є все життя. Вже 70 років йому. Недавно пройшов обстеження - здоровий як кінь)
Ні печінка, ні нирки, ні підшлункова взагалі ніяк не постраждали від такої кількості пива і горілки.
КоКоКоКоКоКо...
• 28 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Это вы вчера бросали пить с завтрашнего дня?🤣🤣🤣
Да