Швабристка• 28 февраля 2024
З ожирінням 4-5 стадії можуть визнати придатним до служби?
Просто звязда• 28 февраля 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Ага, а професійних військових в 45 на пенсію і не чіпають. Однокласник отримав квартиру від держави, а мій заробляв на неї в Польші. Мого загребли в 47, а цей ходить як король. Гарна пенсія, все життя на забезпеченні і жарти точить під будинком
А че вы не пошли в військові? Уже б тоже были на пенсии, и квартиры прям всем раздают от государства, ага
Червона калина• 28 февраля 2024
Ответ дляШвабристка
ні, важить 155 кг
Ну это ж не 300. Но ещё есть время поднабрать.
Просто звязда• 28 февраля 2024
Ответ дляЛгин
В селі? Класно. Розкажу подрузі в Генштабі якої чоловік, а то навіть в гуртожитку місця нема,а то на всю столицю прям дали, може її надурили
Я от теж не розумію, ми їжу і через суди намагалися і по всякому. Татові 67 років, все що вдалося домогтися це право приватизувати дві кімнати в гуртожитку і продати. На приватизацію витратили 2000 долл, а кімнати продали за 10. От і вийшла квартира -від держави за 8 ттс. Звісно що в Харкові за такі гроші не купиш.
Можливо дівчата не знають про тих віскових, можливо то АТО давали. Про те що дають квартири військовим вже давно не чула
Лгин• 28 февраля 2024
Ответ дляПросто звязда
У нас навіть ділянки ато не дали, але їм пропонували на болоті в заплаві річки, де жесть. Може комусь і дають, навіть медсестрам і вчителям, але то поодиноко.
Где тут 0?• 28 февраля 2024
Ответ дляМорская свинка
В учебке похудеет
Так і є.
Мобілізували були нашого співробітника. До цього, за 3 роки подружнього життя, перетворився на колобка (теща відкормила)))
То за 2 місяці навчального полігону майже повернувся до давнішньої форми. Зараз у школі офіцерів.
Где тут 0?• 28 февраля 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Але ж всі тут в один голос по темах волали, що повторна перевірка ВЛК старих діагнозів, то ніззя.
А оці військові якраз і поробили собі ’білі квитки’.
Где тут 0?• 28 февраля 2024
Ответ дляБандитка Сью
Не смішіть
Що значить не смішіть?
Мого чоловіка двоюрідний брат загинув у Бахмуті. Навіть тіло не змогли забрати, щоб поховати, бо швидко ті мляді зайшли.(
Проф.військовий. 2014 пішов у добробат, бо у військкоматі не брали, бо через болячки був списаний. Так з 2014 і воював з перервою десь в рік.
Але купа таких, хто поробив собі ’непридатний’. І їх потрібно перевіряти повторно.
Шкварочка• 28 февраля 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
военных в первую очередь надо отправлять, но они всю жизнь только оружие пилили ((
и крали ((
Оце фіфа• 28 февраля 2024
Ответ дляПросто звязда
Днепр, вчера. Один бомж возле атб ппистает, плюс внутри два алкаша в стадии перехода к окончательному бомжацуому виду
Не на робочій вулиці, часом? До мене теж вчора один приставав, пару копійок просив,дала 20 грн, бо видно, що якщо не похмелиться, може вмерти
Где тут 0?• 28 февраля 2024
Ответ дляШкварочка
и крали ((
У напарниці сестра померла давно і вона змалечку опікувалась племінниками. Обидва пішли у військові - танкісти.
Одного з них на Херсонщині взяли у полон і розстріляли. Відео прислали їй з його телефону, бо вона була підписана як Мама Лариса.
Лгин• 28 февраля 2024
Ответ дляГде тут 0?
Тут форум проросійських наративів(
Просто звязда• 28 февраля 2024
Ответ дляОце фіфа
Саме там 😂він ще компліменти казав, типу королева чи шось таке
Бандитка Сью• 28 февраля 2024
Ответ дляГде тут 0?
Що значить не смішіть?
То и значит. Добровольно единицы пошли, остальные сидят на попе ровно и пенсии получают
Бандитка Сью• 28 февраля 2024
Ответ дляГде тут 0?
Да вы шо? Надо чтоб военные в 45 на пенсии сидели, а трактористы 50летние воевали? Я в селе, у нас на ОТГ за эту неделю примерно 10 похорон, сотрудница тело мужа забрать не может из серой зоны, 2 месяца числился пропавшим. Эти все люди ни разу не военные, все по мобилизации
Сокодавка ще та• 28 февраля 2024
Ответ дляЛгин
Так от і питання до комісій. У мого 10% зору і виразка. Написали, що була операція. Операцій ніколи не було у нього і шрамів теж. До мобілізації, але в доках так. Може ж питання до комісій й які хати купують лікарі на хабарі
У моего мужа один глаз 0.03 без коррекции ,в очках 0.05 ,операция не поможет сказали врачи ещё десять лет назад. Признали ограниченно годен .
Но у него ещё судимость ,не забрали из за судимости
А так бы забрали уже давно
Бандитка Сью• 28 февраля 2024
Ответ дляЛгин
Тут форум проросійських наративів(
С каких пор ’военных на фронт’ стало пророссийскими наративами?
Бабайко• 28 февраля 2024
Ответ дляМания-Величия
Бачили чоловіка з синдромом Дауна в окопі? В нашій країні чудес все можливо.
Вы уверены,что это так?Не думали,что рашисты тик-ток сняли?Я не верю.
Где тут 0?• 28 февраля 2024
Ответ дляЛгин
Тут форум проросійських наративів(
Та 100% якась тварина кацапська.
Але ж і наші є, що ведуться.(((
Работать надо• 28 февраля 2024
Ответ дляГде тут 0?
То есть они осознанно выбрали военную профессию - танкисты. А когда пришло время ’работать’ по профессии, то пусть языки у всех поотсыхают?
Бандитка Сью• 28 февраля 2024
Ответ дляРаботать надо
Вы не понимаете. Они выбирали профессию в мирное время)
Работать надо• 28 февраля 2024
Ответ дляБандитка Сью
Как раз я и понимаю. А автор этого смс - нет
Бандитка Сью• 28 февраля 2024
Ответ дляРаботать надо
Да я понимаю что вы понимаете. Я не понимаю вот таких вот защитниц
Голена блондинка• 28 февраля 2024
Ответ дляШвабристка
ні, важить 155 кг
По моему до 150 ограничения, но куда нибудь в тыл наверное смогут
Голена блондинка• 28 февраля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Професійні військові в 45 сьогодні захищають країну, навіть якщо й на пенсії. Ви однокласнику у медичну карту подивіться, а потім паплюжіть військових на форумі.
Как защищают? В тцк сидят?
Я только за!• 28 февраля 2024
Ответ дляШвабристка
ні, важить 155 кг
Признают годным. Лично столкнулась. Признают годным с кистами в почках, мочевиках, невропатиями рук, пальцев, микроинсультами, прооперироваными челюстями на стадии заживления, патологиями сердца. Уж про больные спины и лишний вес говорить не приходится.
Голена блондинка• 28 февраля 2024
Ответ дляШкварочка
и крали ((
И пили
Лгин• 28 февраля 2024
Ответ дляГолена блондинка
И пили
А скільки воює і не п´є. А скільки невійськових підставляє військових, скільки вкрали обладнання, палива, їжі.
Я только за!• 28 февраля 2024
На комиссии у мужчины вообще пальцы правой руки не сгибались, ещё оказалось, что наркоман, вены на комиссии тоже проверяют. Признали годным. Николаев.