23 февраля в 15:22

Вже завтра 2 роки, як на нас напала русня

Ніколи не думала, що зможу когось аж так ненавидіти.
Не думала, що моя дитина буде дитиною війни.
Як хочеться, щоб закінчилась війна, щоб всі повернулися додому.
автор Баба жаба 23 февраля в 15:23
Маю на увазі повномасштабне вторгнення
1 7 1 2
Amalpi 23 февраля в 15:37
Ответ дляБаба жаба
Маю на увазі повномасштабне вторгнення
Где живёте?
StrawberrySunset 23 февраля в 15:38
Да, уже 2 года… Тогда я себе такого и представить не могла, и сколько ещё это будет продолжаться-неизвестно ((
13 1 1
автор Баба жаба 23 февраля в 15:39
Ответ дляAmalpi
Где живёте?
Зараз на заході України
3 2
Amalpi 23 февраля в 15:40
Ответ дляБаба жаба
Зараз на заході України
Как то оформляли дитину війни? Вроде ми не в стані війни
5 5
автор Баба жаба 23 февраля в 15:42
Ответ дляAmalpi
Как то оформляли дитину війни? Вроде ми не в стані війни
Тобто у нас немає війни? Ви про що взагалі? Ні, не оформлювала, але це не відміняє того, що всі діти українці - діти війни
9 13
Plushaa 23 февраля в 15:43
Да уж. Надеюсь это последний «юбилей» Хотя мозг не может мне предложить какой-то реалистичный сценарий, как это может закончится
1 12
Amalpi 23 февраля в 15:44
Ответ дляБаба жаба
Тобто у нас немає війни? Ви про що взагалі? Ні, не оформлювала, але це не відміняє того, що всі діти українці - діти війни
Это голословное утверждение, где закон, указ приказ? Про детей
5 7
Amalpi 23 февраля в 15:45
Ответ дляPlushaa
Да уж. Надеюсь это последний «юбилей» Хотя мозг не может мне предложить какой-то реалистичный сценарий, как это может закончится
После последнего интервью Зе точно, мозг не понимает
4 5
Plushaa 23 февраля в 15:46
Ответ дляAmalpi
После последнего интервью Зе точно, мозг не понимает
А шо там, кратко?
Amalpi 23 февраля в 15:47
Ответ дляPlushaa
А шо там, кратко?
Удалено администрацией...
Yuliya-23 23 февраля в 15:48
Ответ дляAmalpi
Удалено администрацией...
пипец,ну какой контрнаступ, с чем
3 16
Павела 23 февраля в 15:49
Ответ дляPlushaa
Да уж. Надеюсь это последний «юбилей» Хотя мозг не может мне предложить какой-то реалистичный сценарий, как это может закончится
На жаль, не останній.
4 1 3
Павела 23 февраля в 15:50
Ответ дляYuliya-23
пипец,ну какой контрнаступ, с чем
Пох... з чим. Людьми, їм просто на всіх пох...
6 5 2 2
Vik_tori07 23 февраля в 15:51
Военные действия идут уже 10 лет. Странный у вас юбилей.
10 9
Natal_ka91 23 февраля в 15:52
Я сподіваюсь це останній рік війни... Але життя вже не повернеш((
Хочеться щоб дітки жили під мирним небом
7 1 1
РойЛеля 23 февраля в 15:52
Сьогодні читала Ремарка і в саме серденько цитати
«Фронт – це клітка, в якій нам доводиться напружено чекати, що буде далі». «Чекаєш чудес, а потім все зводиться до буханця хліба». «Ніхто начебто не хоче війни, аж раптом вона вже тут. Ми не хотіли воювати, інші твердять те саме, а проте вже пів світу воює». ❤️‍🩹
14 1
БрЮнЕтОчКа77777 23 февраля в 15:56
Ответ дляYuliya-23
пипец,ну какой контрнаступ, с чем
Арахамия же вчера сказал кем и чем.
7 2
Plushaa 23 февраля в 15:57
Ответ дляПавела
Пох... з чим. Людьми, їм просто на всіх пох...
Мои ощущения: когда перед нг выкатили первый вариант закона, я так впечатлилась, спать не могла. А сейчас как-то так устала переживать, смотрю на улице мужиков - тьма, пробки хрен проедешь. Кто уже не там - не пойдут. Всех не посадят. Пусть сами идут, собственным примером, так сказать. А то депутаты бесполезны, а все остальные рождены для войны, ага. Еще вчера тут приносили интервью с какими то военными, они там рассуждали что нам нужна милитаризация, чтобы детей с детства готовить к войне - вот спасибо! Я пас
15 1 2
shtasja13@ 23 февраля в 15:58
10 років. ’мідаль за вазвращєніє Крима’ на ерефії датується періодом 20 лютого 2014 року - 18 березня 2014 року. Тож 11 рік війни ВЖЕ триває.
Павела 23 февраля в 16:00
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Арахамия же вчера сказал кем и чем.
Ось ще один разом з арахамією і кімом по студіях інтерв´ю роздають. Як хочеться їм всі в лице плюнути. Як приклад навів російських солдат. Але це звучить просто як знущання над нами.
5 4 1 2
Павела 23 февраля в 16:07
Ответ дляPlushaa
Мои ощущения: когда перед нг выкатили первый вариант закона, я так впечатлилась, спать не могла. А сейчас как-то так устала переживать, смотрю на улице мужиков - тьма, пробки хрен проедешь. Кто уже не там - не пойдут. Всех не посадят. Пусть сами идут, собственным примером, так сказать. А то депутаты бесполезны, а все остальные рождены для войны, ага. Еще вчера тут приносили интервью с какими то военными, они там рассуждали что нам нужна милитаризация, чтобы детей с детства готовить к войне - вот спасибо! Я пас
Я досі не сплю. Від 25 грудня, я втратила спокій і сон. В голові не вкладається, що відбувається.
Бородина 29 23 февраля в 16:10
У кого 2 ,а у мене 10
1 3
Mars88 23 февраля в 16:15
А я згадую перші дні війни,які ж ми тоді були наївні,що думали ось через пару днів все закінчиться і ми підемо на роботу.Зараз вже будують воєнні плани на 2026 рік і я з жахом не можу уявити як жити весь цей час.І доживемо ми взагалі до кінця
11 2
inesska0 23 февраля в 16:16
Ответ дляБородина 29
У кого 2 ,а у мене 10
І я така ж, нажаль
1 2
Plushaa 23 февраля в 16:22
Ответ дляMars88
А я згадую перші дні війни,які ж ми тоді були наївні,що думали ось через пару днів все закінчиться і ми підемо на роботу.Зараз вже будують воєнні плани на 2026 рік і я з жахом не можу уявити як жити весь цей час.І доживемо ми взагалі до кінця
А еще вначале говорили, да у них не хватит ракет столько воевать, и каждую неделю новости были, что вот осталось на 2-3 недели😁
2 6 2 4
RaminaSonne 23 февраля в 17:07
Ответ дляПавела
Ось ще один разом з арахамією і кімом по студіях інтерв´ю роздають. Як хочеться їм всі в лице плюнути. Як приклад навів російських солдат. Але це звучить просто як знущання над нами.
Ну хоч відверто.
Я таких навіть більше поважаю, ніж мразот, що ллють у вуха солодкий гній, чи їхню урауработву.
sammy 23 февраля в 17:24
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Арахамия же вчера сказал кем и чем.
А що говорив?
sammy 23 февраля в 17:27
В деталях пам´ятаю вечір 23го, напередодні... але тривожне відчуття вже в повітрі було
Yuliya-23 23 февраля в 17:31
Ответ дляsammy
А що говорив?
типу якшо штати не дадуть бюджет то ми закриємо кордон людьми, дебіл
1 2