Акуна_Матата• 28 февраля 2024
факт народження дитини від мого чоловіка у іншої жінки
Доброго дня. Чи можливо якось мені, як офіційній дружині, дізнатися, чи записана новонароджена дитина від іншої жінки на мого чоловіка? Дитина є точно, але чи записаний мій чоловік як батько - оце цікаво....
Вредняжка• 28 февраля 2024
Ответ дляНхтер-2
І з вами теж постійно не живе . Значить є третя жінка ? В когось він то живе .
Почему третья? Живет с ними двумя по очереди))
іронічна антитеза• 28 февраля 2024
Ответ дляКрим мій
ну ось так, в мене дитина 2011 р.н, громадянство і в мене, і там де батько, вказано.
Свідоцтво на 100% таке саме як в племінника, що має обох батьків
У вас отдельно должна быть бумажка что отец записан со слов матери.
И к условному Иванову Ивану Ивановичу ваш сын Иванов .....Иванович отношения не имеет!
Блакитна устриця• 28 февраля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
нет, не устраивает, но ничего не поделать пока - ситуация такова
Вы заграницей как беженка муж дома нашел утешение в обьятьях другой дамы и родил ребенка с ней?
Люблю кетчуп• 28 февраля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Так можна на будь якого чоловіка записати дитину
Нельзя. Если ребёнок записал со слов матери , то фамилия матери и ребёнка и предполагаемого отца в свидетельстве одинакова. можно только имя и отчество отца написать реальное ) И официально мужчина не является отцом ребёнка, пока не признал его или не было доказано отцовство экспертизой ДНК. То есть по закону это мать - одиночка с ребёнком.
Крим мій• 28 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
я знаю, і що?
Акуна_Матата
• 28 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
нет, не беженка, ситуация не такая
ТАЗератти• 28 февраля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
якщо від офіційно признав дитину - подам на аліменти, у нас є спільна дитина
так подавайте по любому
Спішу - перекидаюсь• 28 февраля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
считает женой, на развод не подает, нас не бросает
не бросает, но и не живет с вами?
П´яна вишня• 28 февраля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
У нашої сімї є знайомий, який офіційно живе на 2 сімї. Він хотів багато дітей, а перша жінка лише одного. От дочка від першої жінки і троє дітей від другої.
Тень льва• 28 февраля 2024
Так, я з реальноб порадою. Тільки треба мати стальні нерви. Або подругу з такими. Дзвонить той жіночці ніби медсестра з дитячої поліклініки - уточнювання даних , мов, в карточці не записано дані батька дитини (чи то в комп´ютері зникла частина даних про батька - ПІБ, або краще прізвище є,немає ім´я та по-батькові. місце роботи, дата народження..що там ще пишуть ..)