Акуна_Матата• 28 февраля 2024
факт народження дитини від мого чоловіка у іншої жінки
Доброго дня. Чи можливо якось мені, як офіційній дружині, дізнатися, чи записана новонароджена дитина від іншої жінки на мого чоловіка? Дитина є точно, але чи записаний мій чоловік як батько - оце цікаво....
ГугелП@лАмался• 28 февраля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Так можна на сусіда записати дитину і сказати, що він її батько, тільки спілкуватись не хоче. І дитина буде знати, що в неї є батько
Не можна
Почекуха• 28 февраля 2024
Ответ дляКрим мій
можливо здивую, але якщо дані внесені ’зі слів матері’, то про це окремий витяг з книги реєстрації, а у свідоцтві у всіх однакові записи ’мати - ПІБ, батько - ПІБ’, свідоцтва про народження не відрізняються у дітей з повних сімей та неповних
Відрізняються.
Під прізвищем батька немає громадянства.( якщо записано зі слів матері).
МеняАЖтрусит• 28 февраля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
А як же потім при спадкуванні дізнатись зі слів матері батько записаний чи ні?
В реєстрі все видно
ГугелП@лАмался• 28 февраля 2024
Ответ дляПозитивна
Це легко перевірити в реєстрі ДРАЦС. Неофіціно через знайомих.
То треба ще з ними познайомитися
Акуна_Матата
• 28 февраля 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
То треба ще з ними познайомитися
так, не має у мене таких знайомих... нажаль
ГугелП@лАмался• 28 февраля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Ну то чатуйте під дверима РАЦСу, підкараульте якусь симпатичну жіночу, потоваришуйте з нею... Шлях довгий, але надійний
Я инженер, меряю от 1• 28 февраля 2024
Ответ дляНхтер-2
І з вами теж постійно не живе . Значить є третя жінка ? В когось він то живе .
Неделю у автора, неделю у іншої, на третью времени не хватает))
Крим мій• 28 февраля 2024
Ответ дляПочекуха
Відрізняються.
хто Вам таке сказав?
в моєї дитини написано ’громадянин України’, я - одинока мати
Почекуха• 28 февраля 2024
Ответ дляКрим мій
хто Вам таке сказав?
Я теж одинока мати. Дитина 2006 року народження. Можливо, щось змінилось, але не думаю. Як громадянство можуть написати людині, якої не існує??
Крим мій• 28 февраля 2024
Ответ дляПочекуха
ну ось так, в мене дитина 2011 р.н, громадянство і в мене, і там де батько, вказано.
Свідоцтво на 100% таке саме як в племінника, що має обох батьків
бЭйбА• 28 февраля 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Автор, Вы, как законная жена своего мужа, должны выбить у него признание))
каленим железом)))) ну, на крайняк, паяльником
бЭйбА• 28 февраля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
через ЗАГС пробувала - відмовили
А з якою метою цікавитесь? то третя дитина?
бЭйбА• 28 февраля 2024
Ответ дляПацаааааааан
Автор, також майте на увазі, що спільне майно, в яке і Ви вкладали гроші, буде ділитися на ту дитину також після смерті чоловіка.
А звідки інформація, що автор щось вкладала?
Оцененная• 28 февраля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
не живе постійно, але приїздить
Ну значить він визнав дитину, приїздить, допомагає… відповідно своє прізвище дав. Мене більше цікавить, чому ви до сих пір з ним? Ще й принижуєте себе цим витягуванням з нього правди🤦🏻♀️
Крим мій• 28 февраля 2024
Ответ дляОцененная
не факт що там взагалі дитина є
бЭйбА• 28 февраля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Ви серйозно?
Акуна_Матата
• 28 февраля 2024
Ответ длябЭйбА
дитина друга, і чому я не маю право знати про дитину свого чоловіка?
Почекуха• 28 февраля 2024
Ответ дляКрим мій
Ну, можливо щось змінилось.
Або лоханувся той, хто видавав вам свідоцтво.
Подумайте самі: прізвище записали Ваше, так?
Ім´я, по батькові-те , що Ви вказали. Тобто є така людина фізично? Можливо, десь і є, але до Вашої дитини відношення немає.
Але то таке. Головне, щоб діти були здорові.
По темі: автор, співчуваю. В мене теж є такий знайомий, який прижив, будучи у шлюбі, дитинку від іншої жінки. Всі роки гуляв від дружини, вона про це знає. Напевно, її це влаштовує.
Блакитна устриця• 28 февраля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Потому-то видимо он вас своей женой не считает, было бы так второй ребенок был бы от вас а не от любовницы
Моторошні троянди• 28 февраля 2024
Стільки цікавого дізнаєшся тут. То притяг якусь дворняжку і тільки того, що сексом поруч з ліжком дружини не зайнявся. То дитина від іншої. То мінет в гаражі сусідка робить. А жінки при цьому хвилюються тільки щоб з квартири не вигнав.
Це якийсь дибільний серіал чи то реальність?
Акуна_Матата
• 28 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
считает женой, на развод не подает, нас не бросает
Блакитна устриця• 28 февраля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
А вас сам факт другой женщины и ребенка устраивает?
Акуна_Матата
• 28 февраля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
мене вигнати з квартири не може - бо знімаємо, не про мій випадок
Люблю кетчуп• 28 февраля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
уходит от ответа
Ну раз ездит туда регулярно и уходит от ответа, значит ребёнок записан на него.
Моторошні троянди• 28 февраля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Ну це прямо кардинально все міняє.🤦
Акуна_Матата
• 28 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
нет, не устраивает, но ничего не поделать пока - ситуация такова
Акуна_Матата
• 28 февраля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Ну це прямо кардинально все міняє.🤦
а як ’мінет в гаражі’ пов´язаний з моєю темою?