Шаманю второпях• 28 февраля 2024
Якщо лікар каже, що оплата за прийом оцінюється мною
Була у приватного лікаря, але не через клініку, а через знайомого. Домовились, що він прийме мене між пацієнтами швиденько, він витратив 5 хв свого часу і направив до ендокринолога. Тобто, він вислухав і сказав: «вам до ендокринолога, це не мій профіль». На питання що я повинна, сказав, що оплата є, але вона на саій розсуд. Я не розумію, скільки я маю заплатити?
Шаманю второпях
• 28 февраля 2024
Ответ дляБасноплетка
Терпеть этого не могу...
А сколько у него прием стоит?
Так, я також. Незрозуміло що людина очікує… В приватній в нього прайс 650 грн
любименькая• 28 февраля 2024
Ответ дляШаманю второпях
Так консультации не было, за что платить?
парИла я парИла• 28 февраля 2024
Ответ дляШаманю второпях
Теж незрозуміло, що ви очікували без запису в приватну клініку, але через знайомих?
Хочу наколоти губи• 28 февраля 2024
Консультации по профилю не было.
100 грн. за выделенное время в 5 мин и досвидос.
Кидстаффовка• 28 февраля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
То скільки заплатили по факту?
Ще нічого, досі думає
Всміхайлик• 28 февраля 2024
Українська корупція на всіх рівнях починається з нашого славнозвісного менталітету.
bespe4na_mavpa• 28 февраля 2024
Ответ дляIsa Dora
Тоді так і платити 650
А вы скільки?
За что 650грн? Он что проблему решил?
Забризкана водою• 28 февраля 2024
Ось тому я не ходжу до лікарів за домовленістю, краще вже в касу заплачу і не буду голову морочити ні собі, ні людям. Автор, на вашому місці заплатила б половину від прайсу.
Шаманю второпях
• 28 февраля 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Я так і зробила від шоку, але задумалась чи це ок….