Фиона Шрековна• 28 февраля 2024
Донька підліток. Як не зійти з глузду ?
Донька 11 років.
Дівчата, в кого підлітки. Підкажіть, як правильно розмовляти, мотивувати або наказувати дитину ?
Донька весь вільний час проводить у гаджетах .
Вже і обмежували телефон, розмовляли, разом визначали скільки часу їй потрібно, але нічого не допомагає.
Наприклад , розмовляли з нею, що вона приходить додому зі школи, вчить уроки і миє посуд, а потім сидить в телефоні.
Вона ж не робить нічого, поки є телефон.
Вчора знову було те саме, пробувала з нею спокійно говорити та пояснювати , у відповідь хамство і агресія.
Вчора не витримала у заблокувала телефон повністью, на що отримала суппротив, і вона взагалі нічого не робила і не пішла сьогодні до школи.
Вже і розмовляла нормально, і пояснювала , але все одно поки телефон є в пріорітеті.
Як обмежувати їй цей телефон? Як наказувати якщо із за телефону нічого не робить дома і не вчить уроки ?
Записалися до психолога, але потрапимо на наступному тижні
Щебетуха• 28 февраля 2024
Ответ длянаКоблучках
Та правда, вони всі це дивляться, їм цікаво.
Не всі
Щебетуха• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Чому?
Відповіли не туди, що ваша порнуху дивиться
ИзЮмрудная• 28 февраля 2024
Автор, а как вы росли?
Вы себе позволяли проявлять агрессию к родителям?
наКоблучках• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Те саме і в моєї знаходила, але зробила вигляд що не бачила
Автор, моїй 14, жах жахезний. Потроху шукаю спільну мову. Із того, що гарно зайшло. Начиталась про її вікові особливості і почала потроху пояснювати їй, що відбувається з її тілом, гормонами і головою. Як не хоче їсти, не примушую, ставлю на стіл, чи в холодильник, сама візьме. Або питаю, що б ти їла? Йдемо разом до магазину купувати і прогулюємося заодно, або в кафе. Раджусь так, наче вона вже доросла, стукаю в двері, перед тим, як зайти. Щодо сексу, сказала їй, що здогадуюсь, що її це цікавить і що це нормально. Але треба знати з ким це робити і коли, думати про наслідки.
Фиона Шрековна
• 28 февраля 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Автор, а как вы росли?
Ні, бо я від мами би отримала стусана за таку поведінку.
Я боялась мами
наКоблучках• 28 февраля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ну не в таком же возрасте , там же ужас на тех сайтах
В якому віці змогли таке знайти, в такому і подивилися. Чому жах? То людська природа, люди ж є різні.
наКоблучках• 28 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Не всі
Та правда, якщо мамі не розказали, то не дивилися. Навіть просто з цікавості.
Фиона Шрековна
• 28 февраля 2024
Ответ длянаКоблучках
Моя не буде їсти все що є в холодильнику. Якщо її не змусити поїсти ,вона буде їсти чіпси і солодке. В магазин чи в кафе завжи відмовляється йти.
Луноходик_Ик• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Добре,наприклад, посуд хай не миє.
Навчатися ж її потрібно?
А вона не сяде і не зробить нічого, бо в телефоні цікавіше.
Навчатися ж її потрібно?
Пропонуйте свою допомогу з предметів, які доньці складно самостійно опрацювати. Я з донькою робила домашнє завдання до середини 4 класу, потім півріччя вона працювала самостійно і закінчила молодшу школу з відзнакою. З сином було складніше, по деяким предметам домашні завдання виконувати допомагала до 9 класу. Зараз 10 клас, працює самостійно й отримує досить непогані бали. Вам тут поради дають різні, деякі не мають дітей, деякі згадують як самі були дітьми, і вважають, що авторитет мами - це найважливіше, навіть якщо дитина страждає від цього тиску. Головне, не заплутатися у цих порадах і не помилитися. Гарного дня)
Фиона Шрековна
• 28 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Дякую ,і вам.
Але якщо у дитини немає бажання взагалі навчатися і щось робити, то важко її в цьому допомагати
Перемелица• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Те саме. Вчора не стрималась і після того як вона заснула, то також заспокоювала нерви
За вчера и позавчера вдула большую бутылку Бейлиса, кроме прочего еще и +1 кг на весах 🙈
Думала, что хватит, но утром был свежий виток событий. Решила купить себе новые джинсы, чтоб на бухло денег не осталось.
Щебетуха• 28 февраля 2024
Ответ длянаКоблучках
В 20 років, правда
Фиона Шрековна
• 28 февраля 2024
Ответ дляПростоваля
Подростки с 12
Чому с 12? де пояснення?
Щебетуха• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Чому с 12? де пояснення?
Сучасна наука визначає підлітковий вік залежно від країни (регіону проживання) і культурно-національних особливостей, а також статі (від 13 до 14—17 років).
Фиона Шрековна
• 28 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Добре. Якщо у дівчинки почалася менструація в 11, вона ще дитина до 13 ? Чи підліток?
Щебетуха• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Ранній пубертатний період
Фиона Шрековна
• 28 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Ранній пубертатний період
Це щось змінить у моєму питанні з поведінкою?
Щебетуха• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Ясно що змінить. Читайте як поводитися з дитиною в такому віці і етапі розвитку
Фиона Шрековна
• 28 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Читала і не одну книжку. Про телефон там не пишуть
Чтооооооооооо?• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Розумію що повністью забрати телефон буде тільки гірше. У неї там спілкування з друзями
Не буде. Забрати телефон, видавати на 1.5 години при умові що виконані завдання на день.
Щебетуха• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Шукайте де пишуть
Фиона Шрековна
• 28 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Шукайте де пишуть
Дякую, дуже допомогли
ИзЮмрудная• 28 февраля 2024
Тут вам никто ничего не ответит, у кого родились самоорганизованные спокойные умные дети - выгуляют белое пальто и ’загнобят’ вас.
те у кого такие же проблемы - порадуются, что им не одним не повезло.
Просто делайте что считаете нужным.
Общество если не получится у вас вдруг все равно вас ’сделает дурой’
Просто делайте что считаете нужным.
Щебетуха• 28 февраля 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Просто делайте что считаете нужным.
Зовсім не так. Мало дітей такими народжуються, переважно за успішними дітьми стоїть титанічна праця батьків а то і усієї сім´ї. Найперше це приклад які подають батьки своїм життям і працею.
Знаю багато прикладів коли мама
’ витягувала’ дуже важкого підлітка з ями. І мого віку і віку мої старших дітей.
Але це праця кожного дня
Знаю багато прикладів коли мама
Але це праця кожного дня
Luxurygirl• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Ребенок я так понимаю кроме гаджетов ничего не видит?
Спорта нет, кружков тоже?
Luxurygirl• 28 февраля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Понимаю , моему 10 и тоже вынос мозга , еще и нашла в истрии просмотр порно , вообще мир рухнул (
У вас в голове что-то не то….
Мир рухнул от того что смотрит порно?
А что в этом плохого? Уж потрудитесь, ответьте:) интересно мышление таких как вы
Мир рухнул от того что смотрит порно?
Ответ дляФиона Шрековна
Так не вчора. Вся проблема початалась 4 місяці назад, коли ми з чоловіком були вимушені 2 місяці працювати майже цілодобово , а вона проводила час в телефоні. З цього моменту вона підсіла на гру, якою тепер марить
То проблема в тому що вашій дитині не достатньо вашої уваги і вона це компенсує через телефон, де спілкується і виконує свою внутрішню потребу в спілкуванні. Забеспечте дитину спілкуванням живим, без гаджетів і зникне потреба в гаджеті.
Фиона Шрековна
• 28 февраля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Спорта нет, кружков тоже?
Писала вже вище, у дитини є і спорт і гуртки