Фиона Шрековна• 28 февраля 2024

Донька підліток. Як не зійти з глузду ?

Донька 11 років.
Дівчата, в кого підлітки. Підкажіть, як правильно розмовляти, мотивувати або наказувати дитину ?
Донька весь вільний час проводить у гаджетах .
Вже і обмежували телефон, розмовляли, разом визначали скільки часу їй потрібно, але нічого не допомагає.
Наприклад , розмовляли з нею, що вона приходить додому зі школи, вчить уроки і миє посуд, а потім сидить в телефоні.
Вона ж не робить нічого, поки є телефон.
Вчора знову було те саме, пробувала з нею спокійно говорити та пояснювати , у відповідь хамство і агресія.
Вчора не витримала у заблокувала телефон повністью, на що отримала суппротив, і вона взагалі нічого не робила і не пішла сьогодні до школи.
Вже і розмовляла нормально, і пояснювала , але все одно поки телефон є в пріорітеті.
Як обмежувати їй цей телефон? Як наказувати якщо із за телефону нічого не робить дома і не вчить уроки ?
Записалися до психолога, але потрапимо на наступному тижні
Мишка-шалунишка• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
За семестр в табелі одна 6 і три 7. Все інше вище. Але за початок друго семестру уже майже по всім предметам 1,2,3
Погано, це ж лише 11 років( Далі складніше програма, то взагалі буде не встигати.
У мене підліток, 14 років, але ще більш-менш можу на неї впливати. Іноді буває, що шось вичудить, тоді суворо розмовляю, пояснюю, я ж доросла і знаю трохи на що натиснути. Якщо не розуміє, то підключаю тата, він теж пояснює, але він не мама-цацькатись не буде і вона знає, що залежить від нього матерільно, якщо він образиться і не буде її балувати, то життя заграє іншими барвами, а вона цього не хоче

Мишка-шалунишка• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Дякую, спробую так. Просто мені стає її шкода, що я на роботі, наприклад, а її сумно дома одній
Залишаєте список справ і уроки щоб вивчила, а телефон то її справа-головне, щоб інше не страждало
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
В нас тато добрий. От я зла і погана, сувора. Тато з нею розмовляє, але не бачу що щось змінюється
МЕСТО_Встречи• 28 февраля 2024
Только ваша любовь, терпение, ласка вернёт вам ребёнка.
Прекращайте орать, истерить, отбирать и блокировать телефон. Этим вы только вызовете агрессию и потеряете последнее уважение ребенка.
Разговаривайте, обнимайте, говорите, какая у вас самая лучшая, красивая, умная дочь на свете.
Чувствуете, что закипаете, остановитесь, передохните.
Только через общение, улыбку, спокойную обстановку в семье можно наладить взаимопонимание с подростком.
Говорю, как мама 17 летней дочери.
Мишка-шалунишка• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Усі добрі, але ж він має розуміти, що вона деградує і нічого не робить і не вчиться. Можна і по-доброму але стояти на своєму.
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Говорю, как мама 17 летней дочери.
Якщо в неї не забирати і не блокувати телефон, вона весь час буде в ньому. Вже неоднаразово це з нею пробовали. Вона не вчиться, не їсть, не робить домашні обов`язки. При цьому я з нею по доброму розмовляю. Як це вирішити не обмежуючи телефон?
МатьЧасть• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Може їй самотньо? Вона ж ще дитина. Завантаженість в неї точно є. Плюс рідко хто з дітей любить робити уроки. А завдання є такі, що батьки й родичі всім натовпом розв‘язують та зрозуміти не можуть, вчительки пресують… особливо оці «каверзні» завдання. Така система, що рідко в кого пробуджує бажання до навчання. Лише деякі вчительки, можливо, ще не геть зіпсовані. А ви не можете з дому працювати, як варіант? Чи, можливо, на годину-дві репетитора взяти, щоб уроки допомагав робити (хоч іноді, щоб не самотньо було)?
Луноходик_Ик• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Що робити з дитиною ,якщо вона не хоче навчатися, не виконує домашне завдання , не помиє навіть за собою тарілку? І розмови при цьому не допомагають
Дівчинці 11 років, це дитина, не помила тарілку, а вона й не повинна її мити, прийде час буде мити. У мене донька навчається у військовому вузі на державному забезпеченні, живе не дома, абсолютно самостійно вирішує питання купити, приготувати, помити, прибрати, випрати... Я радію, що не була суворою мамою, що моя дитина дома мала затишок і спокій. Ніколи ніяких заборон на користування гаджетами не було, діти навчаються за допомогою гаджетів, ніколи не було батьківського контролю в телефонах, я в руки не брала телефони своїх дітей, це їх власна річ. Наші діти не мають нам підкорятися, не потрібно навішувати на дітей обов´язки. Ви хочете бути хоч десь головною, донька слабкіша - зручний варіант показати свою перевагу...
Намазюкана нішою• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Моя після цього просто бере, наприклад, ПС і починає грати в цю ж гру, або включає телевізор і дивиться ютуб
ПС в гараж, ютюб... ну хз, щось теж можна напевне придумати. У нас ось якраз той момент, що або я її, або вона мене переламає. Не уявляю, як воно буде

автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляМатьЧасть
Нажаль , з дому працювати не можу ніяк. Фінансовий стан родини не дозволяє найняти репетитора.
Про самотність думала, так як розумію, що в телефоні вона спілкується онайн.
Але коли в неї є телефон, вона відмоляється спілкуватися з нами. Не виходить з кімнати коли хтось прийшов, ніколи не піде на прогулянку чи в магазин з нами, не прийде дивитися фільм разом, бо в телефоні цікавіше.
Як забирається телефон, ситуація міняється
Намазюкана нішою• 28 февраля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
у моего сына в телефоне установлен лимит на экранное время. Лимит вышел - телефон превращается в бесполезную железяку
так а звонить как? Вы ж потом ему не дозвонитесь и он если надо тоже. Или нет?
наКоблучках• 28 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
Ой, доживите до 13, вот где трэш.
До 14 дикий жах
Всех анонимов аноним• 28 февраля 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
нет, на звонки экранное время не распространяется
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Добре,наприклад, посуд хай не миє.
Навчатися ж її потрібно?
А вона не сяде і не зробить нічого, бо в телефоні цікавіше.
Я Вас не боюся• 28 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Де ви були швидше?
Он, вже якісь мами за голови хапаються, а пізно
Умно , ну у вас видать детей нет , вам не понять
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Так і зроблю.
Зараз все її бажання,що б я не лізла до неї ,і перестала хвилюватися
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
До 11 років все було нормально, а після дитину як підмінили
МатьЧасть• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Подумайте про репетитора, хоч пару разів на тиждень; можливо, якась студентка-відмінниця шукає підробітку, і буде приходити, і допомагати, і доньці буде не так самотньо. Моя приятелька так наймала дівчину для доньки. Вони трохи навіть дружили.
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляМатьЧасть
Дякую, але наразі, нажаль, намає за що. Зі всіма уроками ( окрім іноземних мов) я можу їй допомагати, але справа не в цьому, вона просто сама не робить ,наприклад, математику і навіть не намагається розібратися, бо прийде мама і все пояснить , а на уроках можна і в телефоні сидіти і не слухати вчителя. Або взагалі не читати історію і географію, бо це не потрібні предмети на її думку

Намазюкана нішою• 28 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
А що дають обмеження й покарання? Мої діти виросли до 16 й 20 років без обов´язків, обмежень і покарань, я жодної теми не написала з обговоренням своїх дітей, у нас не було цих підліткових криз. Може якось потрібно змінити цей совковий режим в сім´ї?
Ну розкажіть тоді, як діяти, коли дитина замість уроків сидить годинами в телефоні. Обмежити, по Вашому не можна, анказати не можна. А що тоді? Пояснювали 1000 разів, розмовляли, все без толку.
Намазюкана нішою• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Підтримую.Те саме)
и я... К вечеру уже запланировала. Раньше могла вина бокал в пятницу выпить раз в неделю. Сейчас такое желание еще в понедельник появляется в последнее время, дальше не выдержу, сегодня пора
Щебетуха• 28 февраля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Нєт детей)) Четверо - старші двоє вже студенти
Я Вас не боюся• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Понимаю , моему 10 и тоже вынос мозга , еще и нашла в истрии просмотр порно , вообще мир рухнул (
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Те саме і у нас
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Те саме. Вчора не стрималась і після того як вона заснула, то також заспокоювала нерви
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Те саме і в моєї знаходила, але зробила вигляд що не бачила
Щебетуха• 28 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Ви помилилися
наКоблучках• 28 февраля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Та правда, вони всі це дивляться, їм цікаво.
Я Вас не боюся• 28 февраля 2024
Ответ длянаКоблучках
Ну не в таком же возрасте , там же ужас на тех сайтах
автор Фиона Шрековна • 28 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Ви помилилися
Чому?