Цікавить особистий досвід після прийняття нового закону. Бо нам сказали що тепер не мобілізують тільки тих, хто доглядає інвалідів з психічними розладами. І друге питання хто тоді доглядатиме людину, після мобілізації єдиного сина. Людина з проблемами опорно-рухового апарату, ходить по квартирі з милицями, з квартири не виходить
Ответ дляAnnaOst
Юрист сьогодні відмовився йти, сказав що це немає сенсу і він нічим все одно не допоможе. Гарячково шукаємо інщого
Здесь, на советчице, есть адвокат, который предлагает свои услуги. Возьмите у нее онлайн-консультацию по своему вопросу, а если вы в одном городе - наймите для сопровождения
Ответ дляAnnaOst
Може хтось мав схожу ситуацію. Людина просто боїться що мати здохне там в квартирі з голоду
не може бути ’схожих ситуацій’, бо закон не працює.
все залежить від людського фактору. хто як хоче, так і скаче.
ну ви ж самі кажете, що на закон спиратись не має сенсу.
My_happy_world• 28 февраля 2024
У нас инвалидов хватают и отправляют.И медкомиссию без них проходят.
Ответ дляAnnaOst
Та ви що? Мої друзі з трьома малими дітьми в машині 12 січня змогли виїхати лише через третій пропускний пункт, в машині було троє дітей, трьох і півтора роки (двійня), які ревіли, обривалися і вже втрачали свідомість. Так що про неприйняття закон мені будь ласка не розказуйте. На закон тут всі давно забили
Ну то ви самі все знаєте, нащо питаєте?
Ответ дляJulieta78
Вы думаете, вас одних это коснулось?))))
Ті кого торкнулось написали в особисті повідомлення і запропонували не тільки досвідом поділитися, а контакти адвокатів і доглядальниці до якої можна звернутися. І я їм дуже вдячна. Якби тему можна було б закрити, я б це зробила
Марта-9b06• 28 февраля 2024
Автор, ви така нагла, вам відповідають, а ви ще не довольна, ще й нас всіх чуть не проклинаєте. Нас це також торкнулося повірте. А ваш юрист не дуже добре знає законодавство. Адвокат Володимир Крекотень, номер є в інстаграм в нього, проконсультує і скаже як правильно робити і який пакет документів зібрати.
Ответ дляМарта-9b06
Не у то не відповідайте, мені від особисто ваших коментарів ніякої користі. Як вам не подобається то йдіть собі з Богом
Ответ дляМарта-9b06
Накинулись на автора итеперь удивляетесь???
Автор спросили ЛИЧНЫЙ опыт .
Марта-9b06• 28 февраля 2024
Ответ дляТайТаке
А если инвалидности нет,не присвоена, но человек слабо ходячий, только по дому с ходунками после инсульта.?
По моєму має бути висновок МСЕК в якому вказано, що людина потребує постійного догляду
Марта-9b06• 28 февраля 2024
Ответ дляТайТаке
Автор спросили ЛИЧНЫЙ опыт .
Я відповіла згідно того, що нещодавно вирішували це ж питання з моїм братом
Ответ дляAnnaOst
Люди! Я знаю як було раніше, мене цікавить як тепер. Бо треба завтра йти людині на медкомісію і треба щось вирішити з мамою
Тепер як раніше, ви не розумієте, є чинне законодавство, змін в якому не відбувалось.
Дуже не компетентний ваш адвокат, який не слідкує за прийняттям законів. ( якщо він звичайно у вас є)
Бо і адвокатом не треба бути, щоб зайти на сайт ВР і подивитися
Марта-9b06• 28 февраля 2024
Ответ дляТайТаке
Я вижу ваши посты о законах и статьях. И ни слова как в реале выглядело у вас
Тому що в нас так і вийшло згідно закону. Адвокат підказав який пакет документів зібрати, брат пішов в тцк, написав заяву на відстрочку, пройшов влк, отримав відстрочку. Все.
Ответ дляAnnaOst
Догляд по ллк, інвалідність оформлюють, син єдиний доглядальник.
Що ми маємо по факту інвалідності в матері немає( оформлюється то не те саме що вона є), син лише коли клюнуло в сраку почав бігати, повістка про проходження медкомісії це по факту друга повістка, перша це коли звіряють і уточнюють дані, з цього слідує, що ніяких документів підтверджуючих що він єдиний доглядальник немає і він їх не показав . Єдине риторичне питання ,що ви хотіли почути тут при цьому?..
Ответ дляГл@ша
До вас одне питання - нащо ви це написали?
Ответ дляГл@ша
Удалено администрацией...