28 февраля в 17:04

Какую лабораторию выбираете?

Кому доверяете?
Результат:
вже голосів: 60
31 (51.67%) синево
24 (40%) дила
5 (8.33%) другая лаборатория
Замороженная селедка 28 февраля в 17:07
Читала, что синево прикрыть могут, к сожалению. Дбр там их дрючит.
Ясамаякрасивая) 28 февраля в 17:07
Обом із переліку довіряю я і мої лікарі
Пік Антна 28 февраля в 17:07
Аналізи які входять в надання первинної медичної допомоги, краще ніж лаборант в моїй поліклініці ( моя однокласниця) не роблять ніде. Ще й консультацію надасть. Все інше в ДІЛІ
Поросенка 28 февраля в 17:07
залежно від потреб.
зазвичай користуюсь CSD бо вона найближча до дома, але було пару раз що у них нема такого аналізу то їхала в Ділу.
якщо через страхову звертаюсь то вони люблять в Сінєво направляти
ДлинноНожка 28 февраля в 17:10
Дила, но потому что она находится в соседнем доме, а до других лабораторий нужно идти
Belle Cherie 28 февраля в 17:33
Ескулаб подобається
Пушкининиана 28 февраля в 17:36
Здаю в сінево
Директор Пляжу 28 февраля в 17:42
Ответ дляЗамороженная селедка
Читала, что синево прикрыть могут, к сожалению. Дбр там их дрючит.
Наче вже утрясли - бачила в новинах писали.
Саджу все зарання 28 февраля в 17:49
Роблю все в сінево, влаштовує
Краля-Галя 28 февраля в 18:01
Тільки не діла, невірні результати роблять...
Всюди влазю 28 февраля в 18:07
Сінево
Тинес 28 февраля в 20:53
Сінево