Мюллерная• 28 февраля 2024
Ви думаєте продавати нерухомість?
Губи з філером• 29 февраля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Цікава, вже є бажаючі, але мені спочатку треба щось інше купити, щоб звільнити квартиру
То не роздумуйте, поки є час
Сиренькая• 29 февраля 2024
Ответ дляНафаня Маня
Ні) бо скоро навпаки всі в Україну будуть тікать)
як на ваш погляд, в Україні буде безпечніше,ніж закордоном? ви пишете про голод. а голод в Європі, в Британії буде? що можете про Британію сказати?
Сиренькая• 29 февраля 2024
Ответ дляНафаня Маня
Понимаете, есть общая тенденция и личная. Вот даже когда началась полномасштабка, не все погибли, не все близких потеряли. Некоторые вообще в шоколаде стали жить. Глобально в стране жопа, а индивидуально по-разному, тут оч важны именно личные транзиты. Голод будет, но не все будут голодать. Дефицит продуктов, меньше выбор… как именно это будет с лета 25г будем понимать
мені здається ,що Польша перекриє кордон
Сегодня я не я• 29 февраля 2024
Ответ дляГуби з філером
Понавиїхавші не розуміють, що їх видворять у будь якому випадку, навіть нерухомість не врятує, в мого чоловіка є нерухомість в Чехії, але в нього є громадянство ЄС вже давно
Так , в нас вже конференція була і прямим текстом сказали. Що продоажать схему бо війна не закінчена і то на 18 місяців . І щоб петиції не писали не гаяли час , вони не допоможуть. Якщо хочеш залишитись переходьте на інші схеми які ведуть до громадянства є ще час . Квартира ну ніяк не допоможе залишитись.. якщо люди не розуміють то можна погратися в цей квест..
Сегодня я не я• 29 февраля 2024
Ответ дляМеня не звали
я купить планирую или Киев или на западной
Лучше на Западной . К нас у соседки у сестры в квартиру попало окна с рамами повылетали. Балкон, плита. И дали только 10000 грн всего. что и на плиту не хватило. Может ещё будет помощь , но очень в этом сомневаюсь что покроет то что повреждено.. Мы маму из Киева забрали за границу. И соседи говорят пока пускай сидит у нас и не спешит возвращаться.
Сегодня я не я• 29 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
Я в Британіi. Авжеж не буде. Зарплату підняли. Продуктів повно. Який голод?
Меня не звали• 29 февраля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Я в Киеве живу, выезжали на пару месяцев и вернулись домой.
Сиренькая• 29 февраля 2024
Ответ дляСегодня я не я
вас я не питала. моя ведична Астрологиня закликала на початку війни не їхати в Австралію і Британію, Ірландію. Вона досі бачить катаклізм з водою,коли ці країни підуть під воду. Про ковід вона попереджала в 2017-2018р. і казала,що закриття кордонів і штучний вірус буде перед війною. закликала вчити мови,опановувати професії онлайн (перед ковідом). все що казала- збулося. До речі, США буде воювати. Про голод казала теж,що в Україні буде найліпше. там закордоном станеться щось таке,що кардинально змінить клімат,будуть великі засухи. І ще перед війною закликала купувати землю.будь де і будь яку. Головне- земля. Сама сидить в Києві,хоч дуже забезпечена і чоловік виїзний.
Мюллерная
• 29 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
Цікаво з якого перепугу в Америці може бути війна
Сиренькая• 29 февраля 2024
Ответ дляМюллерная
поживем побачим. не знаю.
Мюллерная
• 29 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
поживем побачим. не знаю.
Добре
Але дякую вам за інформацію
Сама в Києві сиджу, нікуди їхати не хочу бо там себе не уявляю
Але дякую вам за інформацію
Сиренькая• 29 февраля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Та ну .. не будет голода . Это вы уже загнули.. возможно цены подымутся ,.но не голод. И границы не закроют
буде. на початку війни мій астролог казав те саме. буде. але не такий як в 30-х роках а дуже великі ціни і дефіцит продуктів. купити зможуть не всі. про землю сказала теж що 26-27 роки клапоть землі буде на вагу золота.
Нафаня Маня• 29 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
Не думаю, що перекриє. В лютому випадку у квітні ця ситуація розрулиться
Сиренькая• 29 февраля 2024
Ответ дляНафаня Маня
тоді від чого голод? моя астролог казала,що це штучно буде + зміна клімата
Мюллерная
• 29 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
А що каже астролог по іншим країнам? В них не краще ніж в нас буде?
Бо багато друзів виїхали та з мене сміються що я тут сиджу
Нафаня Маня• 29 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
Не можу сказати точно, схиляюсь до чогось типу непридатність землі, отруєна вода щось таке. Більше не голод, а дефіцит
Сиренькая• 29 февраля 2024
Ответ дляНафаня Маня
те саме і вона казала. дефіцит. що в магазинах не купиш стільки скільки захочеш. буде обмеження на особу. ви це бачите в Україні чи закордоном? чи і там і там?
Сиренькая• 29 февраля 2024
Ответ дляМюллерная
казала ,що не варто їхати ще в країни,які межують з Україною. Цього року буде велика міграція людей,бо люди тікатимуть з однієї країни в іншу,і закриватимуть кордони, щоб спинити навалу людей.ось її слова- ’сонячна проблема проявиться неймовірно сильно. Почнуться аномальні явища на сонці і знаходитись на сонці буде небезпечно. Більше це буде в масштабі проявлятися вже в 2025-2027 роках,але перші дзвіночки очікуйте вже в 2024 році.Внаслідок цього почнуться страхи світу стосовно голоду в майбутньому, почнуть прогнозувати голод і масштабні вимирання.Глобальні трансформації через катаклізми різного характеру в світі. Світ буде в хаосі. В кожній країні відбудуться свої ’армагедони’. Люди хаотично в світі будуть шукати, де врятуватися,в яких країнах. Тому через неконтрольовані потоки людей будуть з одного боку закривати кордони багато країн,а з іншого-будуть силові натовпи і революції мас людей щоб перетнути кордон і знайти прихисток.’ Це ще не все.Це дещо. Ведичний астролог Наталя. Можу дати посилання на групу
Сиренькая• 29 февраля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Це в 2023р. обговорення в групі. Там є ще одна дівчина, що за півроку до трагедії в Маріуполі все продала там і виїхала. Вона бачить картинками,вона бачила повне падіння міста і війну. Вона насильно вивезла родичів і подругу звідти,бо ті не вірили,але знали її можливість передбачення. Своє вона продала все.
Затоплення Британії вона бачить також.Тож майте на увазі.
Мюллерная
• 29 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
Дайте будь ласка
Ви так цікаво розповідаєте
Нафаня Маня• 29 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
Україна точно, треба інші країни дивитись. але радує тільки те шо у рашки буде повна жопа))) хоча зараз в це складно повірити
Сиренькая• 29 февраля 2024
Ответ дляНафаня Маня
вона каже те саме про рашу
Нафаня Маня• 29 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
вона каже те саме про рашу
Значить так воно і буде і це радує!! Я не вірю у співпадіння! Нам трошки залишилось потерпіти
Сиренькая• 29 февраля 2024
Ответ дляНафаня Маня
але мене бентежить голод в Україні
Сегодня я не я• 29 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
Ну хай чекає коли підуть країни під воду, ну хтось інопланетян чекає
чого ж про війну не сказали віщуни Курілова з циганами? . Плели що через 3 - 4 місяці кінець війни буде . Ну як дочекалися ? Що вже 2 роки! Ще казали що у Путлера рак і скоро помре. Живий здоровий . А вы вірте. Треба людині в щось вірити
Сегодня я не я• 29 февраля 2024
Ответ дляМюллерная
Мабуть кіна надивились з Джулією Робертс
Сегодня я не я• 29 февраля 2024
Ответ дляНафаня Маня
Ну , я більше повірю що кінець світу буде, якщо ядеркою вдарять. О це може бути. Але ніяких країн не буде . От вам і отруєна вода і не тільки. Україну залишать ,.а інших країн не буде. Якась фантастика. Відокремлять. Такі смішні думки в вас
Сегодня я не я• 29 февраля 2024
Ответ дляСиренькая
Так вже затопило сьогодні