Чумачечая Весна• 28 февраля 2024
Критична ситуація! В дорозі стало погано….
Їдуть батьки до мене в Київ з окупованої території на мікроавтобусі 2,5 доби , батько 3 місяці як після операції (якщо коротко - робили в жовтні операція по урології , спочатку було все гуд, поступово встановилось погано, дуже схуд і така втомленість, що ходить тільки з підтримкою і на короткі відстані(( Звертався до хірурга який оперував і до сімейного лікаря , кажуть що проблеми не бачуть 😠 Вирішили , що треба їхати в Київ, чекати вже немає чого 😩)
В дорозі батькові стало ще гірше, мама пише «навіть розмовляти йому стало тяжко , не знаю чи доїде живий»😭😭😭
І ми навіть не знаємо що з ним ???
❓ПИТАННЯ якщо з Божою поміччю він доїде🙏🙏🙏 , що мені робити, куди везти його , куди дзвонити?? А Скора поміч приїде на ЖД вокзал без адреси ? Куди повезе, якщо ми навіть не знаємо що з ним?? 😭😭😭
Дуже потрібні поради 🙏🙏🙏
І ми навіть не знаємо що з ним ???
Дуже потрібні поради 🙏🙏🙏
Душа компанії• 28 февраля 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Ні, через Колотиловку не поїхали , бо там пеший перехід 1,5км по поганій дорозі, папа не дійшов би((
Їдуть через беларусь і Польщу 😢
Автор едут с юга?
Трактор Віка• 28 февраля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Моєму свекру зробили лазером операцію з видалення аденоми простати. Йому ставало все гірше, в нього вливали й вливали крапельниці і лише через три тижні виявили, що в нього стався крововилив в ділянку гіпофіза - мікроінсульт. Допомагати, нажаль, було вже пізно.
Сподіваюся, в вашого тата зовсім не цей випадок і йому зовсім скоро стане краще
Очень часто после аденомы осложнения , или может в моем окружении так. Подруга еле отца выходила, пришлось в другую больницу устраивать, воспаление пошло.
Сладко-соленая• 28 февраля 2024
Ответ дляMs. При теле
В Польщі в лікарню приймуть? Якщо звернутися? Чи там все дуже дорого?
Дорого там тисячі доларів будуть
Сладко-соленая• 28 февраля 2024
Ответ дляLady in black
в Польше можно обратиться к погранцам, они вызовут скорую и отвезут в больницу ближайшую. Если чувствует, что ещё немного есть сил, то пройти нашу границу и наши вызовут скорую и отвезут. Стабилизируют. Возможно достаточно будет просто полежать сутки, отдохнуть и транспортировать уже любым удобным способом до Киева. Но ждать до конечной смысла нет, это очень много времени ещё ехать
В Польщі платити треба буде шалені гроші,вони ж не біженці
Небалувана Галя• 28 февраля 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
На мікроавтобусі(( останній раз мама писала в 16.40 , що пройшли таможню, скоріш за все або білоруську , або польську 🤷🏻♀️
Так если критическое состояние, то человеку вызывают скорую сразу, а не тянут до Киева. Бо маршрутка может и не довезти, не дай бог.
Чумачечая Весна
• 29 февраля 2024
Добрий вечір
Дякую всім хто відгукнувся🙏🙏🙏🙏
Батьки вже в Польщі, зранку повинні бути вже в Києві , батько більш менш нормально, тримається 😞
Дякую всім хто відгукнувся🙏🙏🙏🙏
Файна цьоця• 02 марта 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Добрий вечір
Дякую всім хто відгукнувся🙏🙏🙏🙏
Автор, как дела у вас?