Анонимба• 28 февраля 2024
а хтось дивиться оту психологшу-мілліонницю,коли вона створила укр.мовний канал?
Я про Євгенію Стрілецьку. Колись її відео рос.мовою залетіли - і вона стала мати понад мільон підписників.
Потім якісь в неї почалися дивні контенти околопсихологічні. Потім створила вона україномовний канал. Але як на мене в неї ще і раніш кудись не туди пішов контент...
Звісно як людина, що довго прожила в рашці, і потім ще й перейшла на укр.мову - то похвально, і заслуговує поваги..
Але ще і до повномасштабної війни по її контенту в мене відчуття що жінка "потерялася" ще й тоді
А як Вам вона?
Творог для розжига• 28 февраля 2024
Скоріше за все вона пережила якусь особисту драму, розлучення скоріше за все. Але те, що не втекла до рашки та веде свій канал українською, заслуговує на повагу. Хоч я особисто її хейтила, бо на початку війни вона зникла і я була впевнена, що куди ж їй діватися, як не до рашки виіздити. Рада, що помилилася.
P.S. Я не дивлюсь психологічний контент, це спостереження моєї сестри. Я дивилася буквально декілька відео, бо психологи щось не заходять мені зовсім.
Мяо мой мяо• 28 февраля 2024
Я смотрела до войны, сейчас не смотрю,потому что ничего не могу применить в жизни из ее советов.
Она вроде психиатр, а не психолог