Усміхайлик• 28 февраля 2024

Допоможіть вирішити рівняння 7 клас

Прийшла додому з роботи, страшезна мігрень. Просто немає сил щось читати. Дитина хворіла, пропустила тему.
Допоможіть, будь ласка
18 мнеУЖЕ• 28 февраля 2024
Я хімію списувала всю школу. Як це взагалі можна зрозуміти???

автор Усміхайлик • 28 февраля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
До цього я розуміла, згадала тему. Зараз вони складніші, вже не знаю як їх вирішувати, треба вникати.
ХтоЯкщоНеЯ• 28 февраля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Аналогічно, нікому не потрібна хрень з дітей
забиякина• 28 февраля 2024
2KClO3 = 2KCl + 3O2
2Ca+O2=2CaO

2Zn+O2=2ZnO
Mn+O2=MnO2
2Cr+3O2=2CrO3
автор Усміхайлик • 28 февраля 2024
Ответ длязабиякина
2KClO3 = 2KCl + 3O2
2Ca+O2=2CaO

2Zn+O2=2ZnO
Mn+O2=MnO2
2Cr+3O2=2CrO3
Ооооо, дякую величезне! 💥💥💥🎂🍰🎂❤️❤️❤️🌼🌼🌼
автор Усміхайлик • 28 февраля 2024
Ответ длязабиякина
2KClO3 = 2KCl + 3O2
2Ca+O2=2CaO

2Zn+O2=2ZnO
Mn+O2=MnO2
2Cr+3O2=2CrO3
А ні, це щось не те....
Бла бла бла• 28 февраля 2024
Автор, проблема в тому, що ви не можете пояснити точно завдання, фото недостатньо.
автор Усміхайлик • 28 февраля 2024
Ответ дляБла бла бла
Завдання : вирішити рівняння. Все
Белая котичка• 28 февраля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Какая химия была 30-40 лет назад, такая и осталась.

Бла бла бла• 28 февраля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Завдання : вирішити рівняння. Все
Ні, вирішити рівняння - це х²-5х+6=0.
А хімічні рівняння не вирішують, їх складають. Але щоб знати, що складати, того фото недостатньо.
автор Усміхайлик • 28 февраля 2024
Ответ дляБелая котичка
Я не про те. А про те, що розуміла попередню тему, бо її розібрала. А наступну не розібрала, рівняння складніші попередніх, простих
Бла бла бла• 28 февраля 2024
Ответ дляУсміхайлик
А ні, це щось не те....
От по ідеї зараз вчать як раз оксиди і тоді той допис, який вам не підходить чомусь, має сенс.
Чим вам не підходить?
Белая котичка• 28 февраля 2024
Ответ дляУсміхайлик
А ні, це щось не те....
Что не то? Вам расписали уравнения. Из исходного вещества путем определенной реакции необходимо получить то, на которое указывает стрелка. Вам эту реакцию расписали.
Белая котичка• 28 февраля 2024
Ответ дляУсміхайлик

В гугле полно теории. Ищите, объясняйте ребенку, если учебника недостаточно.
автор Усміхайлик • 28 февраля 2024
Ответ дляБелая котичка

Буду, але не сьогодні, бо в мене мігрень. На завтра треба просто це вирішити
Белая котичка• 28 февраля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Вам выше ’решили’. Но вам не подходит. Остается искать теорию и самим разбираться
Бла бла бла• 28 февраля 2024
Ответ дляБелая котичка
Лишається по ходу не повмовляти автора скористатися результатами чужої праці :)
Говорилка• 29 февраля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Завдання : вирішити рівняння. Все
Это не уравнения
Говорилка• 29 февраля 2024
Ответ дляБелая котичка

Во-во...