lilu1990• 29 февраля 2024

А хто казав, що Європу не зачепить?

⚡️⚡️У розпорядження Bild потрапила аналітична доповідь, яку уряд ФРН представив Бундестагу. Фактично йдеться про сценарій війни росії проти НАТО і Німеччини, що складається з чотирьох етапів.

Автори документа зазначили, що така атака спровокує «фундаментальну зміну ситуації у сфері безпеки для всієї Європи»:

— Перший етап передбачає компанію з дезінформації, яка проводитиметься у ЗМІ, соцмережах та всіма іншими можливими способами.
— Другий етап розвитку конфлікту полягає в концентрації російських військ біля кордонів НАТО. Відповіддю на це стане посилення прикордонного контингенту альянсу. Випадки кібератак та диверсій будуть частішати, космічні супутники виведуть з ладу. Влада не виключила атаки на атомні реактори, хімічні підприємства та гідротехнічні споруди у містах країн.
— Третій етап буде пов´язаний з точковими ударами із застосуванням конвенційної та не конвенційних типів зброї, подібні удари можуть бути нанесені за цілями на території ФРН. При цьому велика кількість космічних супутників буде знищена.
— Четвертий етап передбачає прорив російських військ аж до Німеччини. На цій стадії бойові дії вестимуться у повітрі, морському просторі та на території ФРН. Зіткнення між країнами вийде за межі планети, і в космосі вперше спалахне «конфлікт глобального масштабу».
Ishoy• 29 февраля 2024
Ответ дляPiracanta
Я помню, вы на начало этого года глобальную войну напророчили.
Ну вот и посмотрим. Хотелось бы ошибаться, если честно

VA 11• 29 февраля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
та это жесть, мыши плакали и продолжали есть кактус
какого-то маньяка упоротого, который не желает с креслом распрощаться и трепет нервы всему миру терпят
И все лавровы, ебензи и прочая рассейская шлаебень шляется по миру, дети из живут и учатся в ЕС. Должны были уже давно к ебеням на болота выслать. Так нет, носятся с ними.
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ дляVA 11
С диктаторами и террористами в цивилизованном мире должен быть один выход - ликвидация. Всё. Есть границы у каждого государства, законные. Кому-то своего мало, хочется играть в войнушку, нахрен пулю в лоб.
Люди, ви дивні

Думаєте путіна би не прибрали якби у нього не було яз?
Розбійник• 29 февраля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
это ппц товарищи
неужели все должны мучаться из-за одного упыря?
хто мучиться? європа яка отримала купу дешевої робочої сили і омолодить своє населення. америка яка випробовує зброю?
всі в профіті крім України
Ива Купальская• 29 февраля 2024
Ответ дляMarinsvet
Уже лучше абрестовича почитать. Каждый кому не лень делает все более громкие заявление, чтобы поднять градус накала. У нас в стране уже война, пусть сами падают в обморок от своих припущень
Абдристовича
Espresso_caffe• 29 февраля 2024
Ответ дляРозбійник
всі в профіті крім України
ну в Европе прям такое недовольство нашими, что не поймешь надо ли им то омоложение, хотя тоже могут лица кривить, чтобы наши люди особо не расслаблялись
elenze66• 29 февраля 2024
Удалено администрацией...
Дева Мария• 29 февраля 2024
Ответ дляelenze66
Удалено администрацией...
Ви трошки не туди 😃
Розбійник• 29 февраля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
європа купу плюшек отримала як не крути, у них давно дефіцит працівників, плюс старіюче населення.
як би їм було це нецікаво, вони б не манили купою виплат іткд. вже розробляють внж

elenze66• 29 февраля 2024
Ответ дляДева Мария
Ви трошки не туди 😃
Побачила, але не можу видалити.
LudaSHS• 29 февраля 2024
Ответ дляДева Мария
Ви трошки не туди 😃
А я стараюсь уловить отношение к немцам, думаю штаны- немцы
Balmann• 29 февраля 2024
А функции просто жить нам не предусмотрено??(((
Piracanta• 29 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Еще новости
’Прем´єр-міністерка Естонії приєдналась до заяв про можливе введення сухопутних військ на територію України.

🌚’

Эти боятся больше всего
Только им вводить особо некого. А заявить можно, конечно. Никаких обязательств это не налагает.
Nataliia• 29 февраля 2024
Ответ дляJuly38
Ну хіба не можна всім разом задавити суку??? Одна паскуда колотить всім світом
Так, Гуртом і батька легше бити, вже вдавилиб його , і землі поділили , нам наше і більш нічого не треба, а інше хай деребанять як хочуть
Dumky• 29 февраля 2024
Вже вчора про придністровське приєднання було мови… так само і ото
Nataliia• 29 февраля 2024
Ответ дляDumky
А хіба вони вчора нічого такого не казали?
Mangoskin• 29 февраля 2024
Особенно повеселили бои в космосе 🤣
Что только не придумают , чтоб доить граждан .
Mangoskin• 29 февраля 2024
Ответ дляDumky
Я реально думала , что пуйло может присоединить и что-то замышляет , а оно таки полный импотент и запад только делает вид , что его боится .
Jhenya_Sh• 29 февраля 2024
не верю, тупые болотные орки не смогут сделать столько неприятностей великим государствам могущественного НАТО

noree• 29 февраля 2024
Моя мрія
Mangoskin• 29 февраля 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Еще и в космосе биться 😂
VA 11• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Люди, ви дивні

Дивні. Коли хуйло здохне, ядеркою вже трясти ніхто не буде. З того світу він навряд чи нею скористається .
haetera• 29 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Ага читала в Билд сегодня тоже, да желтая газета, для они печатают для определенных целей. Но в мире нет ничего стабильного уже.

Там и Дуда двинул речь, ’ на Нато не пойдет, Если!!! Мы ( они нато) будут готовы’!
Т е вооружены

Блин , так дайте Украине больше..
а є ссилка на цю статтю Bild? буду вдячна
LudaSHS• 29 февраля 2024
Ответ дляhaetera
Там надо подписка
Вот начало
https://m.bild.de/bild-plus/politik/ausland/politi...
Мимо_шла• 29 февраля 2024
Это нормально что у них есть такие планы.
Пока россия как страна существует риск есть всегда и Европа репетирует, чтобы не оказаться в плохом положении в случае если русня действительно нападёт
Jimson• 29 февраля 2024
Ответ дляVA 11
Ким Чен Ын получил среднее образование в Швейцарии, это норма.

Для элиты и для пересiчних правила игры разные.
Deniza• 29 февраля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
это ппц товарищи
Чому через одного? Там всі 140+ мільйонів таких.
Миззери• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Ну да ну да
Они запугивают просто , нагоняют страха
Я не думаю что у раши столько мощи
VA 11• 29 февраля 2024
Ответ дляJimson

Так отож. А должен был учиться в родной говени.)
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Они запугивают просто , нагоняют страха
Я не думаю что у раши столько мощи
Ну якщо вам так здається ...