lilu1990• 29 февраля 2024

А хто казав, що Європу не зачепить?

⚡️⚡️У розпорядження Bild потрапила аналітична доповідь, яку уряд ФРН представив Бундестагу. Фактично йдеться про сценарій війни росії проти НАТО і Німеччини, що складається з чотирьох етапів.

Автори документа зазначили, що така атака спровокує «фундаментальну зміну ситуації у сфері безпеки для всієї Європи»:

— Перший етап передбачає компанію з дезінформації, яка проводитиметься у ЗМІ, соцмережах та всіма іншими можливими способами.
— Другий етап розвитку конфлікту полягає в концентрації російських військ біля кордонів НАТО. Відповіддю на це стане посилення прикордонного контингенту альянсу. Випадки кібератак та диверсій будуть частішати, космічні супутники виведуть з ладу. Влада не виключила атаки на атомні реактори, хімічні підприємства та гідротехнічні споруди у містах країн.
— Третій етап буде пов´язаний з точковими ударами із застосуванням конвенційної та не конвенційних типів зброї, подібні удари можуть бути нанесені за цілями на території ФРН. При цьому велика кількість космічних супутників буде знищена.
— Четвертий етап передбачає прорив російських військ аж до Німеччини. На цій стадії бойові дії вестимуться у повітрі, морському просторі та на території ФРН. Зіткнення між країнами вийде за межі планети, і в космосі вперше спалахне «конфлікт глобального масштабу».
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ дляvikohka
нeт, сын в ЗСУ! а ваш?
У мене немає дітей.

автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
За такою логікою будь який варіант можна розглядати, як варіант.

Але навіщо в інтернеті молоти, що не вірите в перемогу, все пропало, що здатись, це мудре рішення.
Кацапам якраз цього й треба, побільше таких думок. Вони тисячам своїх ботіа за це гроші платять, а ви безкоштовно, від тупості підіграєте їм.
Давайте купатись у теплих ваннах і вірити що будемо пити каву в Криму. Так краще? А потім слухати насмішки кацапні.
vikohka• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
У мене немає дітей.
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Удалено администрацией...
І мужчини немає
vikohka• 29 февраля 2024
Ответ для vihola

Удалено администрацией...
vikohka• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
І мужчини немає
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Удалено администрацией...
А ви вихована, інтелігентна, щаслива жінка, як я подивлюсь.
vihola• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Не меліть дурниць, ніхто не купається в теплих ваннах. Є різниця між тим, щоб розуміти, яка ситуація і строчити по 150 тем на день все пропало.
vikohka• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
та да, вучкe 16.5, учится, нeвeстка нашла прeкрасную работу, сын служит, моeй мамe 82, дeмeнции нeт, eсли бы нe войнa, была бы щаслива...

автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
Саме тому Кирило Верес, комбат К2 каже, що людям дали марні обіцянки, що через три місяці усіх буде звільнено і все буде класно, дамо концерт в Криму. Це майже пряма мова.

Самих військових уже напрягають ці теплі ванни і вони про це не соромлячись в інтерв´ю кажуть а ви тут мені втираєте
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Ну то добре. Нехай би було краще, але вже як є, слава богу
vihola• 29 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Удалено администрацией...
Це швидше взірець малороса.
Який любить парашку, русскую культуру, літєратуру і росіян попри все.
Вірить у світле майбутнє з парашкою.
Думає, що вони тимчасово злетіли з катушок, молиться за них і готова вже від тепер їх пробачити. При тому, що парашенці ніколи в нас пробачення не просили і невідомо чи попросять колись. При тому, що вони от якраз в цей момент українців вбивають, прагнуть вбити її, знищити все українське.
vihola• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990

Це ви тут втираєте, ви військова?
Що рівняєтесь до них?
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
Це швидше взірець малороса.
Вірить у світле майбутнє з парашкою.
Кирило Верес:

Який 91 рік, давайте на про*бем те, що в нас є. Для початку. Давайте не про*бем, вистоїмо, накопимо сил, накопимо озброєння, грошей, всього, людей, заберем те що про*бали до 22, а потім уже будемо говорити про кордони 91.
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
Це ви тут втираєте, ви військова?
Що рівняєтесь до них?
переключейте телемарафон, хоч інколи
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
Це швидше взірець малороса.
Вірить у світле майбутнє з парашкою.
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
Це швидше взірець малороса.
Вірить у світле майбутнє з парашкою.
не приписуйте мені,будь ласка, свої фантазії.
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
Це ви тут втираєте, ви військова?
Що рівняєтесь до них?
Ось ще один ’ниє на радість кацапам’. ідіть його покритикуйте

vihola• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Кирило Верес:

Удалено администрацией...

автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
vihola• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Готова пробачити тільки після того як вони розкаються, як і німці. Приймуть директиву схожу на ту яку написав Карл Ясперса про колективну відповідальність. І виплатять репарації з повним відновленням усього що було зруйновано.
vihola• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Тобто, за твого життя ніколи. Ти ж сама в це не віриш.
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
Якщо дати їм доброї п*зди то усе можливо
vihola• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Зрозуміло, якщо добряче тебе притиснути, починаєш говорити, як треба)
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
Але! Я за пєтухорєз у виховних цілях і власних - прагматичних. Ті довбні ще стануть у нагоді. Вони є щитом від Китаю.

Торгувати з ними після акта колективного розкаяння в росії - чому б ні. Нашою національною ідеєю має бути армія і - зароби грошей на всьому, чому можна - на поляках, на німцях, на кацапах, та хоч би й на папі римському.
diablo12• 29 марта 2024
Ответ дляMarinsvet
Уже лучше абрестовича почитать. Каждый кому не лень делает все более громкие заявление, чтобы поднять градус накала. У нас в стране уже война, пусть сами падают в обморок от своих припущень
У меня соседка в Польше, всегда когда ракета на 15 секунд залетает на территорию Польши, трусится в припадке, сочувствую ей конечно, но как-то её припадки смешны, ведь украинцы каждый день терпят немыслимое. Что будет если вдруг начнется война у них?
Marinsvet• 29 марта 2024
Ответ дляdiablo12
Тут многие ждали реакцию на ту залетную ракету, только какую ? Чтобы еще бОльший замес был, или сразу ядерка?
У меня тоже есть знакомые, и во Львов боятся ехать, в целом их можно понять , это в Харькове уже мозг адаптируется к новым реалиям