lilu1990• 29 февраля 2024

А хто казав, що Європу не зачепить?

⚡️⚡️У розпорядження Bild потрапила аналітична доповідь, яку уряд ФРН представив Бундестагу. Фактично йдеться про сценарій війни росії проти НАТО і Німеччини, що складається з чотирьох етапів.

Автори документа зазначили, що така атака спровокує «фундаментальну зміну ситуації у сфері безпеки для всієї Європи»:

— Перший етап передбачає компанію з дезінформації, яка проводитиметься у ЗМІ, соцмережах та всіма іншими можливими способами.
— Другий етап розвитку конфлікту полягає в концентрації російських військ біля кордонів НАТО. Відповіддю на це стане посилення прикордонного контингенту альянсу. Випадки кібератак та диверсій будуть частішати, космічні супутники виведуть з ладу. Влада не виключила атаки на атомні реактори, хімічні підприємства та гідротехнічні споруди у містах країн.
— Третій етап буде пов´язаний з точковими ударами із застосуванням конвенційної та не конвенційних типів зброї, подібні удари можуть бути нанесені за цілями на території ФРН. При цьому велика кількість космічних супутників буде знищена.
— Четвертий етап передбачає прорив російських військ аж до Німеччини. На цій стадії бойові дії вестимуться у повітрі, морському просторі та на території ФРН. Зіткнення між країнами вийде за межі планети, і в космосі вперше спалахне «конфлікт глобального масштабу».
Incol• 29 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Ага читала в Билд сегодня тоже, да желтая газета, для они печатают для определенных целей. Но в мире нет ничего стабильного уже.

Там и Дуда двинул речь, ’ на Нато не пойдет, Если!!! Мы ( они нато) будут готовы’!
Т е вооружены

Блин , так дайте Украине больше..
Нє, кожен тепер для себе триматиме, з тою метою і стаття. Хоча якби не ’сралися’ рік назад, а дали нормально, то можливо б і видихнули. А так, як в цирку, всі ’наблюдають і висловлюють особливу стурбуваність’....

vihola• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Ви ще сумніваєтеся в адекватності путіна після всіх його феєричних виступів? Воно кончене

А його популярність від пабєд тільки зростатиме. Хлопак зловив зірку і то серйозну
Часто пишете, що час стати мудрішими, піти на поступки парашці( яку принципово називаєте росія з великої літери) і віддати, що хоче.
Якщо запитати, що хоче конкретно, відповідаєте російськомовні регіони.
Якщо запитати, що буде з незгодними, відповідаєте, хай виходять, як вірмени з Карабаху.

Як відомо, з окупації вихід через фільтрацію.
Розраховуєте, що пройдете?
LyudaT• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
та невже
А що вже зачепило?
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola

Розраховуєте, що пройдете?
І вам добрий день. Ви про ситуацію зі снарядами знаєте? А ситуацію з бажаючими воювати? А ситуацію з кількістю інвалідів? А ситуацію з мотивацією тих хто вже два роки на війні? Виключайте телемарафон

Єгор Фірсов, сержант на високому рівні, сказав, що поступитися територіями в обмін на вступ до НАТО то буде нормально. Ніхто не каже відмовитися від кордонів 1991 року, але зробити це довгостроковою ціллю, а не як буданов і подоляк - до літа. Голову включайте
LudaSHS• 29 февраля 2024
Ответ дляIncol
Да уж
Тепер ще і дефіцит
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola

Розраховуєте, що пройдете?
Я фільтрацію не пройду однозначно. Тут без питань. Але питання залишення територій наразі не дискутивне.

Утримати їх - уже буде перемогою. Ви думаєте без снарядів це вийде? А як не вийде? Великий ісход українців неізбєжний без допомоги сша, про що власне пишуть німці очікуючи ще 10 млн біженців з України.

Ви як застрягли в 2022 році, так там і сидите
vihola• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990

Втримаємо чи не втримаємо, це інше питання.
Яке від мене і від вас мало залежить.

Ви наполягали, що треба бути мудрішими і віддати російськомовні регіони в одному з яких зараз знаходитесь. Разом з вами віддати?
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
Яке від мене і від вас мало залежить.

А хто не віддавати буде? Чи ви думаєте у нас невичерпний людський ресурс?
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
Яке від мене і від вас мало залежить.

Я за концепцію Портнікова - вирішувати питання воєнно-політичним шляхом. Де пряником, а де кнутом. Але домовлятися все одно доведеться. Бо так. Бо такі у нас партнери, бо ми здали яз, бо ми не безкінечні. Бо економіка в хлам. Бо нам треба зберегтися як нації. Бо у нас багато інвалідів війни. Бо США нестабільні

автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
Яке від мене і від вас мало залежить.

Бахмутський Демон

Хочу, щоб ви знали, на фронті дуже складно, і пам‘ятали, що рожеві окуляри можуть вас вбити.
Розбійник• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Бахмутський Демон

Удалено администрацией...
vihola• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Там було конкретне запитання, разом з вами віддати?

Я не знаю як буде, що втримають, повторюю, це від вас і від мене мало залежить.
Не закликаю ні віддавати, ні відвойовувати.

А ви якраз закликаєте бути мудрішими і віддати все, що хочуть парашенці, тобто російськомовні регіони, як ви ж сама й уточнили. Виходити з окупації, як вірмени з Карабаху.
І одночасно визнаєте, що не зможете вийти, не пройдете фільтрацію.
Десь або заплутались, або забрехались.
Anastasiya-f052• 29 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Хай діють, якщо бояться.
При чому ворушаться і стараються хай.
І головне, хай поспішать! В теорії і розмовах все і багато всі дають, але де воно, бляха?!
Anastasiya-f052• 29 февраля 2024
Ответ дляNataliia
Так, Гуртом і батька легше бити, вже вдавилиб його , і землі поділили , нам наше і більш нічого не треба, а інше хай деребанять як хочуть
От тільки там сто мільйон таких, нажаль
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola

Десь або заплутались, або забрехались.
Якщо стоятиме питання про існування нації, то який вибір? Фіни теж вийшли і покинули свої домівки, і пройшли довгий шлях. І тепер в нато. Не за горами час що вони повернуть свої втрачені території.

Покинути щось не означає відмовитись від того.

Просто треба бути мудрішими і зважити - що важливіше: люди чи землі. На данний конкретний час. Україна до кордонів 1991 року може бути національною ідеєю у довгостроковій перспективі. І чекати слушного часу. Як Азейбарджан чекав на Карабах

Але це якщо зовсім дупа буде, до якої нас підводить Трамп
vihola• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990

Яким чином фіни повернуть незабаром свої території?
Фіни взагалі то тоді перемогли і парашка від них відвалила.
Ви бачите готовність парашки відмахатись від нас?
По якій лінії?
Якщо одночасно вірите в напад парашки на Європу.
vihola• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990

«Якщо стоятиме питання», тобто питання ще не стоїть? Але ви вже агітуєте за те, аби віддати парашці все, що захоче.
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
По якій лінії?
За Московським мирним договором Фінляндія втратила близько десятої частини території своєї держави і приблизно стільки ж своїх економічних потужностей. На південному сході новий кордон забрав важливий промисловий регіон долини Вуоксі і перетнув канал Саймаа, що поєднував водні шляхи країни з Фінською затокою. Виборг, друге за величиною місто країни, та міста Сортавала і Какісалмі (тепер Приозерськ) залишились по той бік нового кордону. Фінляндія була змушена віддати в оренду півострів Ганко строком на 30 років. Усі мешканці переданих СРСР територій були етнічними фінами і добровільно залишили свої домівки. Понад 400 тис. людей переїхали на західний бік нового кордону.
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
Як варіант розвитку подій. Нічого виключати не можна. Нічого я не пропоную

vikohka• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990

страшилки? так, нe страшно ужe, нe нагтнeайтe, всe у нас eсть...
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola
По якій лінії?
Я вірю в йобнутість путіна на фоні повної безнаказанності і складної ситуації в США. Вірю що може напасти і нападе, якщо США будуть чесати яйця або Трамп прийде до влади.
vihola• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Навіщо це? Хіба в мене написано, що парашка нічого собі не відкусила?
Там написано, що фіни перемогли.

І ви не відповіли яким чином Фінляндія незабаром поверне собі втрачене.
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ дляvikohka
vikohka• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Бахмутський Демон

гдe там о том,что нужно сдаться? рашаботка!!!
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ дляvikohka
А де у мене про те що треба здатись, істеричка?
vikohka• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
да? а по мнe вы истeричка.
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ дляvikohka
да? а по мнe вы истeричка.
А як на мене, то ви. Ваш чоловік уже воює?
vihola• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
За такою логікою будь який варіант можна розглядати, як варіант.

Але навіщо в інтернеті молоти, що не вірите в перемогу, все пропало, що здатись, це мудре рішення.
Кацапам якраз цього й треба, побільше таких думок. Вони тисячам своїх ботіа за це гроші платять, а ви безкоштовно, від тупості підіграєте їм.
vikohka• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
нeт, сын в ЗСУ! а ваш?
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ для vihola

Для мене перемога це повний розвал Росії з повною здачею яз. У це я точно у найближчій перспективі не вірю. Хіба через років 30.