Сердючка• 29 февраля 2024

Меланхолики, есть у вас такие в близком окружении? Они вечно в депрессии?

Какие они вообще в отношениях, жизни? Это вечно тоскливые люди?
іронічна антитеза• 29 февраля 2024
є деякі як унилоє, а є такі, що їм щось накатує і періодами хандрять
ХуАнита• 29 февраля 2024
Нет таких. Давно уже от всех избавилась.
ЧупакабраЗеБест• 29 февраля 2024
так меланхолики или ипохондрики? это просто разные вещи
4есотка• 29 февраля 2024
Редко у кого ярко выраженный один тип темперамента, обычно всего частями,что-то более доминирует, что-то нет. В зависимости от ситуации и окружения.
Не боюся осуду• 29 февраля 2024
Вы точно знаете что такое депрессия и что такое просто нет настроения ?
ЧупакабраЗеБест• 29 февраля 2024
Ответ дляНе боюся осуду
а при чем тут меланхолический темперамент?
західний_діалект• 29 февраля 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Тоже раздражает, когда на любое понижение настроения говорят ’депрессия’. Знали бы они, что такое клиническая депрессия...
Бринзолетта• 29 февраля 2024
А я думаю, що все залежить від здоров´я людини. Ось мені зараз погано, загострення рефлюкса. Така здавалося б не страшна хвороба, а вона лишає сил, елементарно сил. Є й інші прояви, але от то шо немає сил, це дуже важливо. І ти тоді нещасливий по життю зовсім, і іпохондрік і меланхолія і просто зануда.
Веккy• 29 февраля 2024
Я никогда не знала таких, пока с кумой не познакомилась. Раньше как то норм, потом вечно нытье круглосуточное. Я как тряпка была . Надоело это слушать, послала её
Невловимий Джо• 29 февраля 2024
Цілком нормальні, просто без бурних емоцій. Кращі, аніж холерики ....
Розбещена цяточка• 29 февраля 2024
Ответ дляВеккy
Ви з кумою жили разом?
Кракадэ• 29 февраля 2024
Я така))в цілому мені норм
Юпитерная• 29 февраля 2024
Ответ длязахідний_діалект
Меня тоже это бесит - депрессия, так иди лечись а не выбивай себе бонусы и внимание
Marmu• 29 февраля 2024
я депресивний меланхолік) але не нию, або тільки людям, з якими у нас кружок по інтересам ниття (я їм, вони мені). Але я ходила нити 6 років до психологів, потім якось набридло.
Marmu• 29 февраля 2024
Ответ дляЮпитерная
хаххаха, іди лікуйся. наче це так просто, я 10 років лікуюсь і до ідеалу далеко. моя подруга все життя на чоловіків жаліється, це нормально? тільки на депресію не можна жалітися?
західний_діалект• 29 февраля 2024
Ответ дляНевловимий Джо
О да, шилопопые кипишные истеричные холерики это полный п... ц. Уж лучше меланхолик)
Не боюся осуду• 29 февраля 2024
Ответ длязахідний_діалект
Я тоже не понимаю 🤷‍♀️зачем лепить ко всему депрессия .
Сегодня у меня плохое настроение.
А депрессия это когда я в больнице лежала …
Marmu• 29 февраля 2024
Ответ дляБринзолетта
так, я була така страдаліца постійна, а потім ще й постійно хвора( потім у мене трапився супер лікар, який прописав схему лікування і порекомендував кето. за місяць резальтати були неймовірні, тупо перестало страждатись)
Юпитерная• 29 февраля 2024
Ответ дляMarmu
Так, якщо це хвороба її треба лікувати, а не просто на неї скаржитись а від лікування відмовлятись бо як депресія ’скінчиться’ (або скоріш за все лікар просто не поставить такий діагноз) то як тоді інших експлуатувати?
Marmu• 29 февраля 2024
Ответ дляЮпитерная
я написала, що 10 років лікуюся, 10 діагнозів. живу сама, заробляю сама, нікого не експлуатую.
Юпитерная• 29 февраля 2024
Ответ дляMarmu
Ви розумієте що справа не в вас і не про вас і перше повідомлення я писала також не вам. Є такі люди що депресією назівають будь яку лінь або поганий настрій, чи самопочуття, і при цьому навіть якщо в них дійсно депресія, вони на відміну від вас не лікуються ніяк . До чого тут саме ви я не розумію
Веккy• 29 февраля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Ви з кумою жили разом?
Нет, она мне сутками звонила . 20 раз в день
Полтавська галушка• 29 февраля 2024
Ответ дляБринзолетта
мне тоже ставят рефлюкс. шо оно такое? шо с ним делать? вы не з наете?
Замурмишка• 01 марта 2024
я не была меланхоликом, пока не влюбилась