ОбережнаЯ• 29 февраля 2024

Як їх позбутися,цих мурах?

Приватний будинок.Десь вилазять на кухні з під полу.Дрібненькі такі наче мак.Я вже і каву пробувала,і борну кислоту-нічого не допомагає.Вранці на стільниці прям купа.Наче таракани. Підскажіть,може хто знає дієвий спосіб позбутися їх?
Пополняю_Карму• 29 февраля 2024
послушаю
Кукарикуууууу• 29 февраля 2024
Есть средство мурацид. Помагает на даче точно. Тут главное, чтобы мурахи донести матке еду. Есть порошок есть в шприцы.
Само_достаточная• 29 февраля 2024
Я ставила блюдце з медом, щоб не лізли далі, от прямо де вилазять. Вони з´їли дві ложки і пішли
Love_Love_Love_• 29 февраля 2024
Щороку приходять в певний час, потім самі же йдуть, хоч я і травлю
АфродитаПетровна• 29 февраля 2024
У меня такое на кухне было в квартире. Я разобрала всю кухню чтоб найти от куда и куда и что это. Не нашла. Как то сами потом пропали
Love_Love_Love_• 29 февраля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
На другій квартирі підряд таке враження що з розеток вилазять
Я тертий жук• 29 февраля 2024
Мелок Машенька нам помог раз, и 12 лет уже нет их
Жена аллигатора• 29 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Это так бесчеловечно, бедные мурашки🙁
Кукарикуууууу• 29 февраля 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Это так бесчеловечно, бедные мурашки🙁
Действительно, нет чтобы накормить и расплодить как можно больше. Бесчеловечные человеки
Воленс-неволенс• 29 февраля 2024
В мене в грунті з магазину з´являються вже 2-й раз(
Коли приношу з магазину, пересаджаю рослини все норм, якщо залишається грунт і він закритий стоїть в тому пакеті, через деякий час там купа мілких мурах
Белочкой зови• 01 марта 2024
Можно намазать чесноком. Дольку напополам и давя проводите линию, они не любят и не пересекают линию. Экологично и недорого, но это только чтобы куда то не лазили (вдоль щелей, окон, плинтусов).