Полтавська галушка• 29 февраля 2024
Психіатр
Була в психіатра, бо постійно маю тривожність, все беру близько до серця, я пробувала переключати думки, міняти в інше русло, навіть пити по вечорах, щоб було легше, але все одно то вертається. Тривожусь за здоров´я, за дорогу як знаю що чоловік десь далеко їде, за батьків, постійно представляю щось погане.
Виписала мені лікар антидепресанти
, сказала що психолог в моєму випадку вже не варіант.
Вранці випила перші таблетки, ні и все ок. Але потім начиталась всяких відгуків, що з них важко злізти, а лікар казала що просто потрібно поступово під контролем лікаря їх відміняти і все буде прекрасно.
Хто мав тривожність і лікувався Ад ви спригнули з них, а то я вже прям боюсь завтра пити їх?
Виписала мені лікар антидепресанти
Полтавська галушка
• 29 февраля 2024
Ответ дляКоварная Зая
Спасибо
Это видеосозвон?
Врач не сам Скрипник,а кто-то из его команды?
Какой ад Вам выписали?
Это видеосозвон?
Какой ад Вам выписали?
Не сам він. Але кажуть так всі ок. В мене дівчина Ольга була, не знаю прізвища. Що приписала забула чесно, хіба завтра відпишу
Ответ дляПолтавська галушка
То то ваша проблема постійно вертається, раз вже третій курс?
Ні, різні причини.
Перший раз лікувала депресію, другий і третій раз - тривожно- депресивний розлад.
Але так, частково проблема може повертатися, якщо паралельно не працювати з психологом
Психологічка• 01 марта 2024
В мене тривожність і нав´язливі думки страшного характеру. Усе - як результат сильного потрясіння піврічної давнини. Думала, що це шиза. Пішла до психіатра. З´ясувалося, що тривожність, невроз, птср. Але щодо пігулок, то вона нічого не назначила і відправила до психотерапевта працювати з причиною. Сказала, що антидепресанти усунуть симптоми, але як тільки я злізу з них, все найімовірніше повернеться знов. Треба пропрацювати.
Полтавська галушка
• 01 марта 2024
Ответ дляПсихологічка
Дякую, ч обов´язково ще звернусь до психолога