Дайте подумать• 01 марта 2024
Чи можливо приготувати корейські кімчі вдома?
Майская киска• 01 марта 2024
Можна спробувати, але мають бути всі інгрідієнти, зокрема рибний чи креветковий соус (треба дивитись оригінальний рецепт).
Сарафанное радио• 01 марта 2024
Справжню - майже неможливо, бо більшість необхідних інгредієнтів або складно знайти, або підробка/погана якість.
Пекінську капусту в маринаді, яку в нас називають кімчі - так, можна. Але то буде не кімчі, а капусний салатик з перцем.
Жертва интернета• 01 марта 2024
Ответ дляСарафанное радио
не преувеличивайте. Есть ингредиенты, все можно купить в интернете.
Но, да-да, я помню, вы были в Корее, и конечно тут все не такое)